ΩΣ ΠΟΤΕ ΠΙΑ......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    athens
    Posts
    44

    ΩΣ ΠΟΤΕ ΠΙΑ......

    Καλησπέρα σε όλους,
    εχω βαρέθει κ δεν το αντέχω άλλο αυτό που μου συμβαίνει εδώ κ 10 χρόνια ΤΏΡΑ,ΤΙ ψυχίατρους,τι αγωγές,τι φάρμακα,δεν λέει να με αφήσει αυτό το άγχος κ οι κρίσεις πανικού,κ όλα αυτά το καλοκαίρι γίνονται πιο συχνα!
    ΩΣ ΠΟΤΕ ΠΙΑ!!!
    Εχω κανταντίσει να λειτουργώ σαν ρομπότ,δουλεία σπίτι,βόλτα μέχρι εκεί που με παίρνει,κοντά δηλαδή και πάντα βράδυ,απορώ με τον εαυτό μου που δουλέυω ακόμα,γιατί μέχρι να πάω κ στην δουλεία πνίγομαι απο το άγχος(θα έχει ζέστη,θα έχει κίνηση,κλπ),τι να πώ δουλέυω μόνο για τους ψυχίατρους,έχω κάνει κ ψυχανάλυση κ εξακολουθώ κ κάνω τουλάχιστον υπάρχουν κ άνθρωποι που καταλαβαίνουν κ δεν κοιτάνε μόνο το χρήμα,γενικώς έχω απογοητευτεί με όλα,νοιώθω ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΝΕΚΡΟΣ!
    συγνώμη που σας ζαλισα αλλά ήθελα να τα πώ!!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    6
    gerginio σου ήρθε το u2u που σου έστειλα?

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    athens
    Posts
    44
    οχι δεν έχει έρθει κάτι

  4. #4
    Καλησπερα!Κι εγω δεκα χρονια και ειμαι σε φαση υποτροπης κι εγω καπως ετσι ενοωθα πριν κατι εβδομαδες!
    Πρωτον να νοιωθεις περηφανος που μπορεις και εισαι ακομα λειτουργικος!Αληθεια δεν ειχες περιοδους που ησουν χωρις συμπτωματα?Ποσο χρονων εισαι?
    Δευτερον γιατι ψυχαναλυση και οχι γνωσιακη ψυχοθεραπεια?

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    athens
    Posts
    44
    vincent καλησπέρα,είμαι 31 κ αυτο που κάνω είναι κ ψυχανάλυση κ γνωσιακή συμπεριφορά,περιόδους χωρίς συμπτώματα πολυ λίγες κ μετριούνται σε μέρες!

  6. #6
    Τι φαρμακα περνεις?
    εγω παντως αυτο που εχω να σου πω ειναι πως μπορει ποτε ξανα να ειμαστε οπως παλια αλλα μπορει καποια στιγμη να ειμαστε και καλυτερα!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by gerginio
    vincent καλησπέρα,είμαι 31 κ αυτο που κάνω είναι κ ψυχανάλυση κ γνωσιακή συμπεριφορά,περιόδους χωρίς συμπτώματα πολυ λίγες κ μετριούνται σε μέρες!
    gerginio, ακολουθεις ταυτοχρονα δύο ψυχοθεραπευτικες προσεγγισεις? και ψυχαναλυση δλδ και γνωσιακη?

    οι ψυχοθεραπευτες σου ειναι ενημεροι?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •