Φοβάμαι μην γίνω γκει - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 207
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    @Eagle guy

    Συμφωνώ με αυτό που λες. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να αλλάξεις σεξουαλικό προσανατολισμό. Πιο εύκολα δέχομαι ότι μπορεί κάποιος να φοβαται να το πει ακομα και στον εαυτο του παρα ότι έγινε. Για αυτο και βρισκω αστεια επιχειρηματα ορισμενων να μη δειχνουν γκει φιλια γιατι θα επηρεαστουν τα παιδια. Εγω πχ που εβλεπα στρ8 φιλια γιατι δεν εγινα στρ8;
    Υπάρχει μια γνωστη περσονα που δε θελω να κατονομασω που ελεγε πως εγινε γκει επειδη τον βιασαν μικρο. Ο ανθρωπος σε ολη του τη ζωη γουσταρε να ντυνεται γυναικα και να ταυτιζεται πληρως με γυνναικες. Εγώ θεωρούσα θηλυπρεπή την κάθε του κίνηση. Οπότε ακομα και σε αυτη την ακραια περιπτωση πιο ευκολα πιστευω οτι απλα δεν μπορουσε ποτε να το αποδεχθει και του ηταν πιο ευκολο να έγινε εξαιτιας μιας κακουργηματικης πραξης παρα το οτι γεννηθηκε ετσι.
    Αυτός ο κολλητός μου μου είπε η ομοφυλοφιλία είναι προϊόν του ανθρώπου και δεν υπάρχει στα ζώα,θα σας πω τα παραδείγματα που μου έδωσε λοιπόν παράδειγμα 1ο: Είχα έναν συμμαθητή στο γυμνάσιο ο οποίος τώρα έγινε γυναίκα (δεν έκανε ακόμα εγχείρηση)αυτός στο γυμνάσιο έκανε συνέχεια παρέα με κορίτσια και ήταν κουνιστος που λέμε στο λύκειο άρχισε να αλλάζει την εμφάνιση του ,να φοράει γυναικεία ρούχα και τέτοια.Αυτος μου είχε πει κολλητός μου ότι στο δημοτικό ήταν στρέιτ και τα έφτιαχνε με κορίτσια και τα κορίτσια τον γουστάρανε γιατί ήταν οριμος μάλιστα με ένα κορίτσι έκανε σχέδια για το μέλλον ότι θα την παντρευτεί και θα κάνουν παιδιά και η κοπέλα τον θεωρούσε πολύ άντρα γράφανε τα σχέδια τους για το μέλλον σε ένα τετράδιο και εκεί ήταν και τα γράμματα του συμμαθητή μου που της έγραφε ότι θα σε προστατεύω και θα σε στηρίζω κ.τ.λ.Αυτος λοιπόν ήταν στρέιτ και έγινε γκέι.. Παράδειγμα 2ο: Ήταν μια κοπέλα που γούσταρε έναν νεαρό.Ο νεαρός μια μέρα την βίασε και από τότε η κοπέλα αυτή δεν ήθελε να φοράει τίποτα γυναικείο πάνω της ,έγινε λεσβία και έκανε και τις άλλες κοπέλες λεσβίες πολύ απλά τις άρπαζε με το ζόρι και τις φάσωνε με το ζόρι και έτσι τις έκανε λεσβίες.τώρα έχει σχέση με μια κοπέλα και είναι στο εξωτερικό ,μια από τις κοπέλες που έγιναν λεσβίες έχει ψυχολογικά προβλήματα γιατί την έχει ερωτευτεί ,η μάνα της φέρνει αγόρια στο σπίτι μήπως και καταφέρει να αλλάξει την κόρη της.Επισης ένας παπάς είπε στο φίλο μου ότι ήρθαν νεαροί και του εξομολογήθηκαν πώς έγιναν γκέι και ότι δεν μπορούν να ξαναγίνουν στρέιτ .Τέλος μου είπε πει για τα Σόδομα και Γόμορρα ότι ήταν μια πόλη στην οποία όλοι οι άντρες έγιναν γκέι και όλες οι γυναίκες λεσβίες και ο Θεός έστειλε έναν μετεωρίτη και τους έκαψε γιατί ήταν πολύ αμαρτωλοί .Αυτά έχω να πω πείτε μου την γνώμη σας για αυτα

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν οι ιστορίες που λες, πάντως εγώ είπα ότι έχουν υπάρξει περιπτώσεις που κάποιος "συνήθισε" και έγινε γκέι, αλλά είναι η μειοψηφία σε σχέση με όσους γεννιούνται. Για τα Σόδομα δεν ξέρω τι έγινε, νομίζω η ιστορία λέει ότι ήταν πολύ σεξομανής πόλη και όποιος ξένος ερχόταν του ορμούσαν όλοι να τον πηδήξουν, και το σεξ ήταν συνεχώς στο μυαλό όλων, είτε στρέιτ είτε γκέι.
    Δεν νομίζω πάντως πως σήμερα είμαστε σε τέτοιο επίπεδο, και αμφιβάλλω αν είναι τόσο εύκολο να κάνεις κάποιον γκέι, απλά να τον φασώσεις και να γίνει γκέι, εμένα μου την έχουν πέσει επιθετικά δύο γκέι (ένας σε λεωφορείο και ένας σε μετρό) και έφυγα, δεν ένιωσα καθόλου να φτιάχνομαι

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Johnx24 μας κούρασαν οι φανταστικές ιστορίες σου ελεος πια

    @Eagle guy τίποτα δεν ισχύει από το μυαλό του τα κατεβάζει. Προφανώς και δεν αλλάζουν οι προτιμήσεις έτσι. Πολλοί ομοφοβικοί έχουν αυτά τα ηλίθια επιχειρήματα ότι κάποιος θα γινει γκει αν εκτεθει σε γκει περιβαλλον. Όμως ολοι οι γκει προηλθαμε απο στρ8 οικογενειες και σε μια κοινωνία που στην τηλεοραση δεν εβλεπες γκει φιλια και που κατεκρινε τους γκει. Οπότε γενιέσαι δεν γίνεσαι.

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    @Johnx24 μας κούρασαν οι φανταστικές ιστορίες σου ελεος πια

    @Eagle guy τίποτα δεν ισχύει από το μυαλό του τα κατεβάζει. Προφανώς και δεν αλλάζουν οι προτιμήσεις έτσι. Πολλοί ομοφοβικοί έχουν αυτά τα ηλίθια επιχειρήματα ότι κάποιος θα γινει γκει αν εκτεθει σε γκει περιβαλλον. Όμως ολοι οι γκει προηλθαμε απο στρ8 οικογενειες και σε μια κοινωνία που στην τηλεοραση δεν εβλεπες γκει φιλια και που κατεκρινε τους γκει. Οπότε γενιέσαι δεν γίνεσαι.
    Ρε γαμω το σπίτι μου δεν τα βγάζω από το μυαλό μου ο φίλος μου τα είπε δεν τρολαρω

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Ρε γαμω το σπίτι μου δεν τα βγάζω από το μυαλό μου ο φίλος μου τα είπε δεν τρολαρω
    Δεν σημαίνει, όμως, ότι ο φίλος σου λέει αλήθεια... κι αν πάλι λέει τη μισή αλήθεια ουσιαστικά είναι ψέμα

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,410
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Αυτός ο κολλητός μου μου είπε η ομοφυλοφιλία είναι προϊόν του ανθρώπου και δεν υπάρχει στα ζώα,θα σας πω τα παραδείγματα που μου έδωσε λοιπόν παράδειγμα 1ο: Είχα έναν συμμαθητή στο γυμνάσιο ο οποίος τώρα έγινε γυναίκα (δεν έκανε ακόμα εγχείρηση)αυτός στο γυμνάσιο έκανε συνέχεια παρέα με κορίτσια και ήταν κουνιστος που λέμε στο λύκειο άρχισε να αλλάζει την εμφάνιση του ,να φοράει γυναικεία ρούχα και τέτοια.Αυτος μου είχε πει κολλητός μου ότι στο δημοτικό ήταν στρέιτ και τα έφτιαχνε με κορίτσια και τα κορίτσια τον γουστάρανε γιατί ήταν οριμος μάλιστα με ένα κορίτσι έκανε σχέδια για το μέλλον ότι θα την παντρευτεί και θα κάνουν παιδιά και η κοπέλα τον θεωρούσε πολύ άντρα γράφανε τα σχέδια τους για το μέλλον σε ένα τετράδιο και εκεί ήταν και τα γράμματα του συμμαθητή μου που της έγραφε ότι θα σε προστατεύω και θα σε στηρίζω κ.τ.λ.Αυτος λοιπόν ήταν στρέιτ και έγινε γκέι.. Παράδειγμα 2ο: Ήταν μια κοπέλα που γούσταρε έναν νεαρό.Ο νεαρός μια μέρα την βίασε και από τότε η κοπέλα αυτή δεν ήθελε να φοράει τίποτα γυναικείο πάνω της ,έγινε λεσβία και έκανε και τις άλλες κοπέλες λεσβίες πολύ απλά τις άρπαζε με το ζόρι και τις φάσωνε με το ζόρι και έτσι τις έκανε λεσβίες.τώρα έχει σχέση με μια κοπέλα και είναι στο εξωτερικό ,μια από τις κοπέλες που έγιναν λεσβίες έχει ψυχολογικά προβλήματα γιατί την έχει ερωτευτεί ,η μάνα της φέρνει αγόρια στο σπίτι μήπως και καταφέρει να αλλάξει την κόρη της.Επισης ένας παπάς είπε στο φίλο μου ότι ήρθαν νεαροί και του εξομολογήθηκαν πώς έγιναν γκέι και ότι δεν μπορούν να ξαναγίνουν στρέιτ .Τέλος μου είπε πει για τα Σόδομα και Γόμορρα ότι ήταν μια πόλη στην οποία όλοι οι άντρες έγιναν γκέι και όλες οι γυναίκες λεσβίες και ο Θεός έστειλε έναν μετεωρίτη και τους έκαψε γιατί ήταν πολύ αμαρτωλοί .Αυτά έχω να πω πείτε μου την γνώμη σας για αυτα
    Άλλαξε φίλο αλλιώς δεν έχεις σωτηρία ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Άλλαξε φίλο αλλιώς δεν έχεις σωτηρία ...
    Ευτυχώς δεν κάνουμε τώρα ποια παρέα έγινε μια παρεξήγηση και με έκανε μπλοκ στο φβ έχει πάει στρατό και δεν θα ξανακάνουμε παρέα μου έλεγε και άλλα πράγματα που με μπερδευαν π.χ ότι οι γυναίκες δεν θέλουν σεξ γενικά μου έκανε πλύση εγκεφάλου..

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,410
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Ευτυχώς δεν κάνουμε τώρα ποια παρέα έγινε μια παρεξήγηση και με έκανε μπλοκ στο φβ έχει πάει στρατό και δεν θα ξανακάνουμε παρέα μου έλεγε και άλλα πράγματα που με μπερδευαν π.χ ότι οι γυναίκες δεν θέλουν σεξ γενικά μου έκανε πλύση εγκεφάλου..
    Οπότε εφόσον δεν κάνετε παρέα γιατί σκέφτεσαι όλα αυτά τα άκυρα ?
    Δεν μπορείς από μόνο σου να καταλάβεις ότι όλα αυτά είναι για να γελάς εφόσον υποστηρίζεις ότι δεν είσαι τρολ και μας λες αλήθεια ?

    Υποτιμάς τον ευατο σου να το ξέρεις κανέναν άλλων..
    Είτε νομίζεις ότι μας παίζεις είτε όχι και είναι αλήθεια όλα αυτά που πιστεύεις ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Οπότε εφόσον δεν κάνετε παρέα γιατί σκέφτεσαι όλα αυτά τα άκυρα ?
    Δεν μπορείς από μόνο σου να καταλάβεις ότι όλα αυτά είναι για να γελάς εφόσον υποστηρίζεις ότι δεν είσαι τρολ και μας λες αλήθεια ?

    Υποτιμάς τον ευατο σου να το ξέρεις κανέναν άλλων..
    Είτε νομίζεις ότι μας παίζεις είτε όχι και είναι αλήθεια όλα αυτά που πιστεύεις ..
    Γιατί όταν ξεκοψαμε από παρέα κατάλαβα ότι αυτά που μου λέει είναι βλακείες και ότι οι γκέι γεννιούνται μόνο . Αφέθηκα ελεύθερος σεξουαλικα και έκανα ότι μου αρέσει αλλά είδα ότι γίνομαι όλο και περισσότερο γκέι και άρχισα να σκέφτομαι μήπως κάποια από αυτά που μου είπε είναι αλήθεια

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Γιατί όταν ξεκοψαμε από παρέα κατάλαβα ότι αυτά που μου λέει είναι βλακείες και ότι οι γκέι γεννιούνται μόνο . Αφέθηκα ελεύθερος σεξουαλικα και έκανα ότι μου αρέσει αλλά είδα ότι γίνομαι όλο και περισσότερο γκέι και άρχισα να σκέφτομαι μήπως κάποια από αυτά που μου είπε είναι αλήθεια
    τι εννοεις αφεθηκες ελευθερος?εκανες καμια γκει φαση?

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    τι εννοεις αφεθηκες ελευθερος?εκανες καμια γκει φαση?
    Όχι απλώς αρχησα ξανά να βλέπω femboy σε gay πορνό

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Όχι απλώς αρχησα ξανά να βλέπω femboy σε gay πορνό
    εγω λεω να δοκιμασεις με femboy να δεις αν θα σου αρεσει

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    εγω λεω να δοκιμασεις με femboy να δεις αν θα σου αρεσει
    Δεν θέλω γιατι αν μου αρέσει θα μου γίνει συνήθεια και θα γίνω 100% γκει

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Δεν θέλω γιατι αν μου αρέσει θα μου γίνει συνήθεια και θα γίνω 100% γκει
    δεν ειναι σιγουρο αυτο,μπορει να δοκιμασεις και να μην σαρεσει.Επισης ειναι καλυτερο να την βρισκεις συνεχεια με γκει πορνο και να καταπιεζεσαι?

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    δεν ειναι σιγουρο αυτο,μπορει να δοκιμασεις και να μην σαρεσει.Επισης ειναι καλυτερο να την βρισκεις συνεχεια με γκει πορνο και να καταπιεζεσαι?
    Για αυτό την βρίσκω με λεσβιακό επειδή δεν μου δημιουργεί ενοχές και μου αρέσει

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γκέι ή στρειτ
    By Twosex in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 31-12-2020, 13:55
  2. Ειμαι γκει??
    By Kostas18 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 13-04-2018, 18:28
  3. Γκέι χωρισμός
    By kariola_zoi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-2017, 16:23
  4. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 00:53
  5. Φοβάμαι να γίνω πατέρας
    By gus1973 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 23-05-2007, 14:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •