Με ελκύει σεξουαλικά η ξαδέρφη μου.. - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 92
  1. #46
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Μέχρι περσι ενιωθε αγορι, ξεκινησε ολη αυτη την ιστορια λες και απο παντα ηταν κοριτσι, μετα θυμηθηκε να πει οτι ειναι τρανς και τελικα ειναι και 1 ετους ολο αυτο.. αναθεμα και αν εχουμε καταλαβει αν με την ξαδερη κοιμηθηκε ως αγορι η κοριτσι και τωρα τα 2 τρολλ τα λενε μεταξυ τους..
    Δεν είναι δύο τρολ αλλά είναι ένα τρολ που απαντάει στον εαυτό του

    Στον έναν λογαριασμό μπαίνει από την σύνδεση του και στο αλλον ( ως αρετη) μπαίνει με τα δεδομένα του κινητού του.

    Αν μπαίνεις με δεδομενα από το κινητό, το συστημα εδώ δεν μπορεί να βρει την ip σου και έτσι μπορεις να τρολάρεις ανενόχλητα.

    Εννοείται φυσικά ότι είναι ο ίδιος που πριν καμια δεκαριά μέρες άνοιξε θέμα και έκανε την ακόλαστη δεκαεξάχρονη παρθενα

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Salvador

    το σκεφτηκα η αληθεια ειναι. καμια φαντασια :P

  3. #48
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    @Salvador

    το σκεφτηκα η αληθεια ειναι. καμια φαντασια :P
    Όντως καμία φαντασία.Ούτε να σκεφτεί πιο πριν πως να πλασάρει την ιστορία.
    Το κυριότερο που πρέπει να έχει ένα πετυχημένο τρολ είναι συναισθηματική ευφυια και από ότι φαίνεται εδώ ο φίλος μας απέχει μακρια

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Ααα, και σκεφτόμουν το 16χρονο τι να έγινε.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Όντως καμία φαντασία.Ούτε να σκεφτεί πιο πριν πως να πλασάρει την ιστορία.
    Το κυριότερο που πρέπει να έχει ένα πετυχημένο τρολ είναι συναισθηματική ευφυια και από ότι φαίνεται εδώ ο φίλος μας απέχει μακρια
    Για αυτό και βαθμολόγησα με 3 :P
    μα είναι χαζές αυτές οι ιστορίες.. γουστάρω την ξαδέρφη μου που φταιει το πορνο αλλά ειμαι και τρανς, αλλα δεν ειμαι και τρανς, ειμαι και μπαι και οτι να νναι

  6. #51
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Για αυτό και βαθμολόγησα με 3 :P
    μα είναι χαζές αυτές οι ιστορίες.. γουστάρω την ξαδέρφη μου που φταιει το πορνο αλλά ειμαι και τρανς, αλλα δεν ειμαι και τρανς, ειμαι και μπαι και οτι να νναι
    Θα συμφωνήσω με την βαθμολογία και από εμένα είναι όχι.Ας ελπίσουμε να σκεφτεί μια ιστορία της προκοπής και να βάλει λίγο το μυαλό του να δουλέψει.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145

    Talking

    ωχ! είναι σεσημασμένος τελικά;
    Κι εγώ πήγα να απαντήσω σοβαρά...

  8. #53
    Quote Originally Posted by End_of_an_era View Post
    Ααα, και σκεφτόμουν το 16χρονο τι να έγινε.
    Κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν.������������������

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Στοιχεία δεν έχω, αλλά βασικά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό των θεμάτων εδώ μέσα νομίζω ότι είναι ψεύτικα και κουβέντα να γίνεται, απλά τις τελευταίες βδομάδες είναι πολύ περισσότερα αυτά που είναι εντελώς εξόφθαλμα. Αρκετά από αυτά και ο τρόπος που εξελίσσεται η συζήτηση είναι της πλάκας, ωστόσο κάποια από αυτά θίγουν σημαντικά θέματα και μπορεί κάποιος άλλος να έχει βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση και προβληματισμό και να τύχει να το διαβάσει. Οπότε όποιος θέλει, όποτε θέλει απαντάει.

    Προσωπικά τον τελευταίο καιρό δεν μπαίνω πάρα πολύ γιατί βρίσκω τον τρόπο που εξελίσσονται πολλές συζητήσεις ή τις συζητήσεις τις ίδιες αδιάφορες ή αστείες. Επίσης έχω κάποιες ενστάσεις για τον τρόπο που η διαχείριση έχει αντιμετωπίσει κάποια πράγματα, με κανόνες που είναι αλλά θα είναι σαν να μην είναι και που θεωρώ ότι επηρεάζουν άμεσα ή έμμεσα και το φόρουμ και την ποιότητά του, αλλά ΟΚ, γούστο τους και καπέλο τους που λέμε. Επαναλαμβάνω, λέω εγώ πως βλέπω τα πράγματα. Απορώ που απομονώνετε μόνο αυτό και κανα δυο άλλα θέματα σαν τρολιά πάντως...

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by areti View Post
    Αργά κατάλαβα ότι νιώθω σαν κορίτσι, μέχρι πέρυσι ένιωθα αγόρι
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Είχες πει ότι κάποτε ένιωθες αγόρι πως γίνεται αυτό;
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Δεν είναι δύο τρολ αλλά είναι ένα τρολ που απαντάει στον εαυτό του

    Στον έναν λογαριασμό μπαίνει από την σύνδεση του και στο αλλον ( ως αρετη) μπαίνει με τα δεδομένα του κινητού του.

    Αν μπαίνεις με δεδομενα από το κινητό, το συστημα εδώ δεν μπορεί να βρει την ip σου και έτσι μπορεις να τρολάρεις ανενόχλητα.

    Εννοείται φυσικά ότι είναι ο ίδιος που πριν καμια δεκαριά μέρες άνοιξε θέμα και έκανε την ακόλαστη δεκαεξάχρονη παρθενα
    και το πιο χαζο τρολ, εχει μια στοιχειωδη ενημερωση γι αυτα που λεει.
    ολοοι ξερουν οτι η αισθηση του φυλου που εχει καποιος, δεν εμφανιζεται ξαφνικα στα 18....

    περα απο αυτο, να σας πω κι ενα αλλο σεναριο, εκτος της τρολιας, κι αυτος ειναι και ο λογο ςπου απαντουσα εγω.
    συμφωνω με τον τρολοκυνηγο οτι απανταεισ τον εαυτο του, αλλα πιστευω οτι παιζει διαταραχη. γι αυτο και τον στελνω σε ψυχολογο κι αν θα παρατηρησατε, ειπε οτι η πρωην ψυχ ηταν πολυ αρνητικη "σε ολο αυτο".

    θεωρω οτι το ατομο εχει εμμονες και ψυχαναγκασμους σε σχεση με τον σεξουαλικο του προσανατολισμο, οπως φανηκε με το ενα προφιλ, ενω με το αλλο θυμηθηκε ξαφνικα πως ειναι τρανς...
    αν ηταν ο ιδιος και η 16χρονη λυσσαρα παρθενα, δεν το ξερω. μπορει...
    παντως στα καλα του,δεν ειναι.
    αυτο δεν σημαινει οτι κανεις χρειαζεται να ανεχεται τα ψεματα καποιου που εχει μεν προβλημα, αλλα ΑΛΛΟ προβλημα.

    σε καθε περιπτωση, εγω επιμενω να λεω στο μελος να παει σε ψυχοθεραπευτη και να συζητησει για ολα τα προβληματα του..

  11. #56
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και το πιο χαζο τρολ, εχει μια στοιχειωδη ενημερωση γι αυτα που λεει.
    ολοοι ξερουν οτι η αισθηση του φυλου που εχει καποιος, δεν εμφανιζεται ξαφνικα στα 18....

    περα απο αυτο, να σας πω κι ενα αλλο σεναριο, εκτος της τρολιας, κι αυτος ειναι και ο λογο ςπου απαντουσα εγω.
    συμφωνω με τον τρολοκυνηγο οτι απανταεισ τον εαυτο του, αλλα πιστευω οτι παιζει διαταραχη. γι αυτο και τον στελνω σε ψυχολογο κι αν θα παρατηρησατε, ειπε οτι η πρωην ψυχ ηταν πολυ αρνητικη "σε ολο αυτο".

    θεωρω οτι το ατομο εχει εμμονες και ψυχαναγκασμους σε σχεση με τον σεξουαλικο του προσανατολισμο, οπως φανηκε με το ενα προφιλ, ενω με το αλλο θυμηθηκε ξαφνικα πως ειναι τρανς...
    αν ηταν ο ιδιος και η 16χρονη λυσσαρα παρθενα, δεν το ξερω. μπορει...
    παντως στα καλα του,δεν ειναι.
    αυτο δεν σημαινει οτι κανεις χρειαζεται να ανεχεται τα ψεματα καποιου που εχει μεν προβλημα, αλλα ΑΛΛΟ προβλημα.

    σε καθε περιπτωση, εγω επιμενω να λεω στο μελος να παει σε ψυχοθεραπευτη και να συζητησει για ολα τα προβληματα του..
    Λοιπόν, κατ αρχάς το έχω ακούσει κ από αλλού αυτό, ότι αν είσαι τρανς έχεις υποψίες για αυτό από παιδί, δεν ισχύει πάντα. Κατά δεύτερον, δε γνωρίζω το άλλο το θέμα για το οποίο μιλάτε, ούτε ψυχαναγκασμους έχω ούτε τίποτα

  12. #57
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Για αυτό και βαθμολόγησα με 3 [emoji14]
    μα είναι χαζές αυτές οι ιστορίες.. γουστάρω την ξαδέρφη μου που φταιει το πορνο αλλά ειμαι και τρανς, αλλα δεν ειμαι και τρανς, ειμαι και μπαι και οτι να νναι
    Εσύ ακόμα δεν κατάλαβες αυτά που εξήγησα πριν

  13. #58
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Στοιχεία δεν έχω, αλλά βασικά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό των θεμάτων εδώ μέσα νομίζω ότι είναι ψεύτικα και κουβέντα να γίνεται, απλά τις τελευταίες βδομάδες είναι πολύ περισσότερα αυτά που είναι εντελώς εξόφθαλμα. Αρκετά από αυτά και ο τρόπος που εξελίσσεται η συζήτηση είναι της πλάκας, ωστόσο κάποια από αυτά θίγουν σημαντικά θέματα και μπορεί κάποιος άλλος να έχει βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση και προβληματισμό και να τύχει να το διαβάσει. Οπότε όποιος θέλει, όποτε θέλει απαντάει.

    Προσωπικά τον τελευταίο καιρό δεν μπαίνω πάρα πολύ γιατί βρίσκω τον τρόπο που εξελίσσονται πολλές συζητήσεις ή τις συζητήσεις τις ίδιες αδιάφορες ή αστείες. Επίσης έχω κάποιες ενστάσεις για τον τρόπο που η διαχείριση έχει αντιμετωπίσει κάποια πράγματα, με κανόνες που είναι αλλά θα είναι σαν να μην είναι και που θεωρώ ότι επηρεάζουν άμεσα ή έμμεσα και το φόρουμ και την ποιότητά του, αλλά ΟΚ, γούστο τους και καπέλο τους που λέμε. Επαναλαμβάνω, λέω εγώ πως βλέπω τα πράγματα. Απορώ που απομονώνετε μόνο αυτό και κανα δυο άλλα θέματα σαν τρολιά πάντως...
    Κατ αρχάς δεν τρολλαρω, απλά δεν έθεσα σωστά μερικά πράγματα, κατά δεύτερον τι σχέση έχει η διαχείριση; δε με ενδιαφέρουν τα άλλα θέματα, δεν τα έχω διαβάσει καν, με το παρόν θέμα τι να κάνει ακριβώς;

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Έχει να κανει οτι εχουμε κουραστει με τα τρολ. Ουτε πρωτοτυπη ιστορια δεν μας λες. Όλες είναι χοντροκομμένες και δεν βγάζουν νόημα. Δεν έθεσες σωστά μερικά πράγματα εννοείς ότι απλά άλλαξες όλη την ιστορία στην πορεία. Τεσπα αφου σε εχουμε παρει χαμπαρι η βρες αλλο χομπυ η κανε αλλη μια προσπαθεια με αλλο account.

    Να βλεπεις παλιές εκπομπές της Καινούργιου είναι πολυ κατατοπιστικές σε αυτά τα θεματα, θα παρεις ιδεες. Αλλα μην τις αντιγραψεις, βαθμολογουμε πολυ αυστηρα τη λογοκλοπή.

  15. #60
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Έχει να κανει οτι εχουμε κουραστει με τα τρολ. Ουτε πρωτοτυπη ιστορια δεν μας λες. Όλες είναι χοντροκομμένες και δεν βγάζουν νόημα. Δεν έθεσες σωστά μερικά πράγματα εννοείς ότι απλά άλλαξες όλη την ιστορία στην πορεία. Τεσπα αφου σε εχουμε παρει χαμπαρι η βρες αλλο χομπυ η κανε αλλη μια προσπαθεια με αλλο account.

    Να βλεπεις παλιές εκπομπές της Καινούργιου είναι πολυ κατατοπιστικές σε αυτά τα θεματα, θα παρεις ιδεες. Αλλα μην τις αντιγραψεις, βαθμολογουμε πολυ αυστηρα τη λογοκλοπή.
    ενταξει, δεν επρεπε να παραλειψω μερικα πραγματα στην αρχη εχεις δικιο, αλλα ειναι προσβλητικο να λετε οτι για να εισαι τρανς πρεπει σωνει κ ντε να το νιωθεις απο παιδι μεσα σου, μπορει να τρεχουν χιλια δυο στον ψυχισμο σου κ να το καταλαβεις πολυ μετα απο μερικες καταστασεις που θα προκυψουν. μη με πιστευετε αν θελετε, το θεμα το ιδιο εν γενει δε με απασχολει σε καθημερινη βαση αυτο ειναι αληθεια, αφου μια φορα το διμηνο βρισκομαι με την ξαδερφη μου ουτως η αλλως, αλλου ειδους διαταραχες δεν ξερω αν εχω, σιγουρα εχω καταθλιψη κ αγχωδη διαταραχη, αλλα σε οσους φιλους μου εχω πει για το θεμα οτι ειμαι τρανς το χουν παρει θετικα, μονο ενας με ρωτησε αυτο που μου ειπατε, οτι δηλαδη πρεπει να το νιωθεις απο παιδι, κ εγω του ειπα οχι, δεν ειναι παντα ετσι

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εχω ερωτευτει τη δευτερη ξαδερφη μου!
    By basketballnikos in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 6
    Last Post: 02-04-2019, 23:06
  2. Ειδύλιο με την μακρινή μου ξαδέρφη
    By Giorgos17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 19-12-2016, 15:26
  3. Τι σας ξενερωνει?και τις σας ελκυει?
    By nick190813 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 60
    Last Post: 06-12-2016, 13:36
  4. Με ελκυει μια κοπελα..
    By ~Lucy~ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2012, 15:39
  5. τι ελκύει μια γυναικα σε εναν αντρα?
    By kostas87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 176
    Last Post: 14-05-2012, 14:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •