καταληψη συνδεσης απο μυστικη οργανωση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    καταληψη συνδεσης απο μυστικη οργανωση

    εδω και καιρο συνεχιζουν το χαβα τους να παριστανουν τα αφεντικα τις συνδεσης που χρησιμοπιω γιατι νομιζουν οτι με το τροπο αυτο θα γινω φιλαρακι με το αφεντικο τους που υπαρχουν αποδειξεις ΟΤΙ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΜΙΖΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ και συνεχιζουν το χαβα τους να νομιζουν οτι ετσι θα με εκιβιασουν να τον αποδεχτω με το ζορι και αν αυτοι νομιζουν και την εχουν δει αφεντικα του ιντερνετ που θα εκμεταλευονται ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ .......... ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟΥΣ ........... ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ ΑΝΤΙΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΑΦΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΤΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΣΗΜΑ ΠΟΥ ΛΥΣΑΞΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ 5G ταχα για το καλο μας οπως μας λενε παντα και τα κοροιδα θα συνδεονται στο ιντερνετ οποτε αποφασιζει το παρακρατος φαντασμα που εξουσιαζει τα παντα και παριστανει το αφεντικο το μονο σιγουρο ειναι οτι ετσι θα γινουν ρεζιλι σε ολο το ιντερνετ αφου αυτο που κανουν φαινετε και αργα η γρηγορα θα καταλαβουν οτι εχω δικιο ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ

    ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΙΟΣ ΨΑΞΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΞΥΠΝΟΙ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΑΝ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΤΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑΧΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΓΑΘΟΕΡΓΙΕΣ ΕΝΩ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΑΛΛΗΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΡΟΜΠΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΑΦΟΥ ΕΓΙΝΕ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Αλεξανδρε εγω πιστευω πωσ οτι και να λεει καποιοσ καποιο δικιο εχει ολοι εχουν τεχνολογια απο το 3000 αυτο το ξερεισ η νομιζεισ πωσ ειναι χαζοι κι αυτοι χαζοι ειναι αυτοι που δεν εχουμε δεν υπαρχει οργανωση μη τρελενεσαι αληθεια σου λεω

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 25-02-2021, 05:50
  2. η μυστικη δυναμη της καταθλιψης
    By Macgyver in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 66
    Last Post: 20-09-2017, 08:28
  3. Κατάθλιψη ή καλύτερα κατάληψη?
    By tasakiou in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 25-10-2012, 01:12
  4. προβλημα συνδεσης..
    By Θεοφανία in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 43
    Last Post: 14-09-2011, 01:41
  5. ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 23-03-2008, 21:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •