Κανεις που να "σπασει" το ρεκορ μου??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850

    Κανεις που να "σπασει" το ρεκορ μου??

    Πάω στοιχημα οτι παιρνω τα πιο πολλα φαρμακα εδω μεσα. Προσφατα ο γιατρος μου εκρινε οτι πρεπει να τα αυξησουμε κι αλλο... Παιρνω 11 χαπια τη μερα 4 διαφορετικων ειδων. (4 ladose 20mg, 3 lyrica 75 mg, 2 Zyprexa 5 mg + 2 anafranil 25 mg)Κανεις που να μπορει να καταριψει το ρεκορ μου?? οχι?? καλα το φανταστηκα. :P

    Μου τα αυξησε γιατι τον τελαυταιο καιρο δεν ειμαι πολυ καλα... Σκεφτομαι διαφορα και με ριχνουν... Ελπίζω να ανακαμψω.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    σου ευχομαι οτι καλυτερο.τι νιωθεις κ σου εχει γραψει τοσα πολλα?περνω ενα λαντος μονο καθε πρωι ουτε ζαναξ εχω αναγκη πια.η ψυχοθεραπεια δεν σε βοηθησε τελικα?λενε οτι κανει καλο και η υπνωση.σε βοηθαει να δεις τι υπαρχει στο υποσηνυδητο ακουσα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by panikoula
    τι νιωθεις κ σου εχει γραψει τοσα πολλα?
    Τα γνωστα σε υπερθετικο βαθμο...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    σημασία έχει να είσαι καλά.
    αν με την αύξηση υποχωρήσουν τα συμπτώματα μη σε απασχολεί η δοσολογία
    όταν σταθεροποιηθείς θα σου τη μειώσει!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ε ναι.για να του τα γραψουνε αρα χριαζονται.για το καλο σου ειναι.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Χα!Δε λέω καλή δόση...αλλά όχι αρκετά καλή για να ξεπεράσεις την π΄ρωτη μου θεραπεία πριν 10 χρόνια!!!

    Ενδοφλέβεια κοκτέηλ αντικαταθλιπτικών!Ορός, κάθε μέρα για 1 μήνα!Μιά βελόνα καθημερινά στο χέρι μου.Και καθόλη την διάρκεια της θεραπείας με τους ορούς έπαιρνα 1 Ladose,1 Anafranil το πρωι,1 Dihidergot για να μη μου πέφτει η πίεση,1 Zyprexa το απόγευμα,1 Αnafranil και 1 Remeron το βράδυ + τους ορούς ε!

    Αφού μπόρεσα να γίνω εγώ καλά,μπορείς κι εσύ.

  7. #7
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    94
    Δημήτρη έγιανες!@ μπραβο πουλακι μου! μου επιτρεπεις να σε ρωτησω ποια ηταν η διαγνωση για τη σουπερ θεραπεια που ακολουθησες ; και τελικα πως το ξεπερασες;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Καταθλιψη μετά κρίσεων πανικού και νευρικος κλονισμός, Ανταρα...με τέτοιες δοσολογίες και να μη θέλεις το ξεπερνάς.Καθόμουν και στα καλά καθούμενα ενθουσιαζόμουν με το τίποτα...Πολύ χημεία μου είχε βάλει ο τύπος τότε.

  9. #9
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    94
    φανταζομαι οτι με τη χημεια ξεπερασες την κριση , αλλα σημερα μετα απο 10 χρονια, εισαι πιστος στη χημεια ή εγινες μονος σου αλχημιστης και ξεμπερδεψες;;;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Δημήτρη τώρα παίρνεις τίποτε;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Παιδιά τα τελευταία 6-7 χρόνια ζούσα χωρίς καθόλου φάρμακα μια κανονική ζωή και ήμουν ικανοποιημένος.Πριν 2 μήνες με ξαναπιάσανε αγχος και πανικοί και ξεκίνησα θεραπεία.Παίρνω Effexor, μόνο αυτό.

  12. #12
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    94
    ευγε ρε ΔΗΜΗΤΡΗ ! μπραβο το αγορι μου! θα σε εχουμε στα υποψη αν χρειαστει να ξαναλλαξουμε γιατρο! και κυριως θα λαβουμε υποψη το αισοδοξο μηνυμα σου για ατομικη προσπαθεια του καθενος ! keep waliking!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Να \'σαι καλά Αντάρα μου!Σου εύχομαι ότι καλύτερο

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μην ανησυχεις .Εγω παιρνω 10 χαπια και μισο χαπακι γιατι το ταβορακι δε κοβεται.Γιαυτο σκας??Με περνας για μισο χαπακι.Γιαυτο μην ανησυχεις θα ρθει ο καιρος που θα ελλατωθουν και στους δυο μας.Εμεις να μαστε καλα και χεστα τα χαπια.Δεν τα μετραω τωρα μου τα αυξησε και εμενα επειδη υποτροπιασα και στην υγεια μας

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    2
    rre paidia kai gw upotropiasa...vasika na rwthsw kati?mporeite na mou peite ta sumptwmata tou neurikou klonismou...

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •