Τα περί τρίχας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236

    Τα περί τρίχας

    Την τελευταία μία ώρα και κάτι, ακούω το Silk Epil (μηχάνημα για αποτρίχωση για αυτούς που δεν ξέρουν, εγώ ξέρω επειδή έχω 2 αδερφές) της γειτόνισσας στο διπλανό μπαλκόνι να έχει πάρει φωτιά.Πέρα δώθε,πέρα δώθε και ξαναμανά πέρα δώθε.Τί τρίχα βγάζει ρε παιδιά η κοπέλα μία ώρα;Είναι δυνατόν μία ώρα να βγάζει τρίχες;Μα που τις βρίσκει μία ωρά τις τρίχες; Εκτός του ότι μου έχει σπάσει τα νεύρα ο θόρυβος , η υπερκατανάλωση ρεύματος που κάνει μπορεί να προκαλέσει ακόμη ένα blackout στη Θεσσαλονική.

    Ηθικό δίδαγμα; Προτιμήστε κερί αποτρίχωσης,μπορεί να πονάει όμως είναι οικολογικό και κρατάει τους γείτονες ήσυχους.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    χαχα τι σχέση εχει αυτο το ποστ εδώ;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Πρόκειται για τον αίωνιο αγώνα της γυναίκας ενάντια στην τρίχα και κατ\' επέκτασην για την σεξουαλικότητα. :)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Τι σχεση εχει η τριχα με την σεξουαλικοτητα?:P

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Όταν ζευγαρώνουν οι μπαμπουίνοι δεν έχει καμία σχέση οφείλω να ομολογήσω!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Μαλλον αναφερεσαι στους φαλακρους μπαμπουινους.
    Οταν ζευγαρωνουν τα υπολοιπα οντα της υφηλιου που στην πλειοψηφια τους ολο κ καποια τριχουλα τους ταλαιπωρει?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Καλέ έχει και φαλακρούς μπαμπουίνους;Τέσπα,εντοπίζ εις σε λάθος σημείο.Με ενόχλησε περισσότερο ο αδιάκοπος θόρυβος του Silk Epil παρά το γεγονός ότι οι ανθρωποι έχουμε τρίχες.Μα είναι δυνατόν;Μιαμιση ώρα να ακούω Silk Epil καθώς προσπαθώ να πιώ τον πρωινό μου καφέ και να αφουγκραστώ τα πουλάκια;Ε όχι κυρία γειτόνισσα!!!Να μείνεις με τις τρίχες και να είσαι λιγότερο θελκτική,εγώ τι φταίω;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Jim, υπάρχουν και αρσενικά που ξυρίζουν τις τρίχες τους για να φανεί η κορμάρα. Το ανέκδοτο το ξέρεις?

    Είναι ένας άντρας σε ένα μπαρ και παίζει με μια τρίχα. Την τεντώνει, την χαλαρώνει από εδώ και από εκεί. Ξαφνικά τον ρωτάει ο μπαρμαν..
    από τα νεύρα σου?
    όχι από τα αρχι...α μου..απαντάει αυτός..

    Άσχετο αλλά αφού το παρόν θέμα είναι παντελώς άσχετο με την θεματολογία, είπα να πω και εγώ ότι μου κατέβει..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Δηλαδή έχουμε παραβεί τους κανόνες του forum περί άσχετης θεματολογίας; Συγχωρείστε μας admin και λοιποί!

    Και γ@@@ τα ανέκδοτα!!! :)

    Edit : Α συγνώμη τώρα είδα την θεματολογία του συγκεκριμένου πεδίου και αναφέρει ξεκάθαρα ότι μπορούμε να γράφουμε για θέματα που αφορούν τον άντρα και την γυναίκα!!!Οπότε είμαι μέσα στη θεματολογία!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Vince ξερεις κ αλλα ανεκδοτα εστω κ ασχετα?
    Δημητρη μηπως η γειτονισσα ηθελε με αυτο τον τροπο να τραβηξει την προσοχη σου?Λεω εγω τωρα .Μπορουσες να της χτυπησεις το κουδουνι,να της μιλησεις για το κερι κ τα πλεονεκτηματα του κ να πιειτε τον καφε σας παρεα:D

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by Dimitris1979
    Δηλαδή έχουμε παραβεί τους κανόνες του forum περί άσχετης θεματολογίας; Συγχωρείστε μας admin και λοιποί!

    Και γ@@@ τα ανέκδοτα!!! :)

    Edit : Α συγνώμη τώρα είδα την θεματολογία του συγκεκριμένου πεδίου και αναφέρει ξεκάθαρα ότι μπορούμε να γράφουμε για θέματα που αφορούν τον άντρα και την γυναίκα!!!Οπότε είμαι μέσα στη θεματολογία!
    Ωραία. Οπότε θα συνεχίσουμε :)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Ε καλά ρε Μαρία αυτό θα ήταν παράλογο, αν προσπαθούσε να μου τραβήξει την προσοχή!Ας εβγαινε με το βρακί στο μπαλκόνι αν ήθελε να τραβήξει την προσοχή....Δηλαδή εσυ αφήνεις 5 κιλά τρίχα για να τραβήξεις την προσοχή κάποιου;Δεν παίζει τέτοιο σενάριο!Την προσοχή κάποιου άλλου ετοιμαζόταν να τραβήξει κι εγώ ανεχόμουν την ηχορύπανση απλά!
    Την επόμενη φορά όμως που θα ξανακούσω το μηχανηματάκι για πάνω απο 15 λεπτά θα πάω να αγοράσω κερί να της το πετάξω στο μπαλκόνι.Θα πάρω αυτό για τις ευαισθητες επιδερμίδες μην ταλαιπωρηθεί κιόλας.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by mariafound82
    Vince ξερεις κ αλλα ανεκδοτα εστω κ ασχετα?
    Κάποτε, σε πιο μικρή ηλικία, ήξερα πολλά ανέκδοτα. Αν θυμηθώ κάνα καλό θα ποστάρω..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Το να βγει ημιγυμνη στο μπαλκονι ειναι πολυ συνηθισμενο πλεον.Τωρα που το σκεφτομαι μηπως το εχει κανει κ δεν εδωσες σημασια?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Μαρία δεν έχω πάρει τέτοιο πράγμα είδηση...Αλλά και να το έχει κάνει είμαι στην κοσμάρα μου με την κατάθλιψη και δεν τα πιάνω εύκολα.Είμαι εντελώς αλλού, άσε που το Effexor σκοτώνει κάθε είδους επιθυμία για τέτοια πράγματα!

    Ας αφιερώσω λοιπόν σε τριχωτούς και μη το παρακάτω τραγουδί εις το όνομα της οικολογίας.

    http://www.youtube.com/watch?v=m_d7CTtxwpM

    (Link που παραπέμπουν στο tube επιτρέπονται; Η νεκροψία θα δείξει... )

    ε και για να μην ξενερώσουν οι ροκάδες και γενικά οι πιο σκληροί

    http://www.youtube.com/watch?v=txc4FuKpL68

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •