Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 102
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 102 of 180 FirstFirst ... 25292100101102103104112152 ... LastLast
Results 1,516 to 1,530 of 2700
  1. #1516
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Πονάμε και πίνουμε βρε sumac.... Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να το ξεπεράσω. Αν πω την αλήθεια θα με διώξουν και δεν θέλω... ίσως μπορεί να βοηθηθώ.
    Και ουάου δηλαδή πως το πίνεις το τσίπουρο! Εγώ ένα μικρό μπουκαλάκι μπορεί να πιω και με τρελαίνει στην κυριολεξία! Μπράβο σου που το αντέχεις αλλά είναι τρελό ρε συ μην το πίνεις.
    Ξερω χαρλευ.Αλλα να ξερεις η ειλικρινεια ειναι μεγαλο οπλο.Καθαριζεις και νιωθεις πιο ελευθερος και πιο δυνατος.Αν δε σ αποδεχτουν γι αυτο που εισαι,δεν εχει νοημα για μενα
    Τσιπουρακι γουσταρω φουλ.Αλλα θελω να ειναι καλο και παγωμενο χωρις γλυκανισο.Και εχω και τη μπυρα για σβησιμο.Η αληθεια ειναι οτι σου γυρναει τα μυαλα,ειδικα οταν εισαι ηδη αρπαγμενος!Αλλα το ουζο ειναι χειροτερο .Τερμα χημεια και τρελα

  2. #1517
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by Behappy View Post
    Τι ήταν αυτό στη Νέα Φιλαδέλφεια χτες βράδυ... Για άλλη μια φορά οπαδικη βία, τόσο μένος, τραυματισμοί, θάνατος... ΓΙΑΤΙ??
    Γιατι ειναι ναζι behappy.Και εγω οπαδος μιας ομαδας ειμαι,αλλα δε θα σφαξω τον αντιπαλο,ουτε θα επικροτησω το σκηνικο.
    Πλεον αρνουμαι να παω γηπεδο και να φωναζω μαζι με δολοφονους και φασιστες.Νιωθω αηδια.
    Δε θα συμμετεχω στη μαφια τους και το οργανωμενο εγκλημα
    Μια ζωη αγκαλια με τους μπατσους ειναι τα σιχαματα.ΑΗΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΗ
    Last edited by sumac; 10-08-2023 at 05:25.

  3. #1518
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    285
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Γιατι ειναι ναζι behappy.Και εγω οπαδος μιας ομαδας ειμαι,αλλα δε θα σφαξω τον αντιπαλο,ουτε θα επικροτησω το σκηνικο.
    Πλεον αρνουμαι να παω γηπεδο και να φωναζω μαζι με δολοφονους και φασιστες.Νιωθω αηδια.
    Δε θα συμμετεχω στη μαφια τους και το οργανωμενο εγκλημα
    Μια ζωη αγκαλια με τους μπατσους ειναι τα σιχαματα.ΑΗΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΗ
    Ναι το έμαθα... ήταν οργανωμένοι νεοναζί που ταξίδεψαν έως εδώ αποφασισμένοι να εκφράσουν όλο τους το μίσος και να σκοτώσουν... Ούτε τα πιο άγρια θηρία στη φύση σε αγέλες δεν πιστεύω να έχουν τέτοια ένστικτα.
    Εγώ να φανταστείς είμαι και ΑΕΚ, δεν πηγαίνω γενικά γήπεδο αλλά φέτος έτσι το σκεφτόμουν να πάω σε κάποιο αγώνα με ευρωπαϊκή ομάδα, να βρεθώ στο νέο γήπεδο, όπως και πολλοί άλλοι ειρηνικοί φίλαθλοι, τώρα μετά από όλο αυτό ένα μούδιασμα μόνο και θλίψη, που να πας, οργανωμένο έγκλημα πραγματικά... Να καταντάει ο αθλητισμός έτσι! Κουράγιο στους ανθρώπους που χάνουν από τέτοιες δολοφονίες τους δικούς τους, δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς, τίποτα.
    Hit me with music...

  4. #1519
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Behappy, άστα να πάνε... Εγώ δεν ασχολούμαι καθόλου με αθλητισμό κι ομάδες αλλά ρε παιδιά είναι δυνατόν να σκοτώνεις κάποιον γιατί είναι οπαδός της αντίπαλης ομάδας; Δηλαδή για όνομα του Θεού, δεν το χωράει το μυαλό μου... Είναι λόγος αυτός; Κατά τη γνώμη μου μόνο σε αυτοάμυνα σκοτώνεις κάποιον κι αυτό αν δεν γίνεται να γλιτώσεις αλλιώς... Και το προηγούμενο θύμα οπαδικής βίας, τον Άλκη Καμπανό, τον σκότωσαν στη γειτονιά μου... Εδώ και πολλά χρόνια φοβάμαι να κυκλοφορήσω όταν έχει αγώνα στο Χαριλάου γιατί έπεσα μπροστά σ' επεισόδιο με μολότοφ και δακρυγόνα και νόμιζα ότι θα πεθάνω πραγματικά αλλά μετά απ' αυτό το φόνο φοβάμαι ακόμα περισσότερο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #1520
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    285
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Behappy, άστα να πάνε... Εγώ δεν ασχολούμαι καθόλου με αθλητισμό κι ομάδες αλλά ρε παιδιά είναι δυνατόν να σκοτώνεις κάποιον γιατί είναι οπαδός της αντίπαλης ομάδας; Δηλαδή για όνομα του Θεού, δεν το χωράει το μυαλό μου... Είναι λόγος αυτός; Κατά τη γνώμη μου μόνο σε αυτοάμυνα σκοτώνεις κάποιον κι αυτό αν δεν γίνεται να γλιτώσεις αλλιώς... Και το προηγούμενο θύμα οπαδικής βίας, τον Άλκη Καμπανό, τον σκότωσαν στη γειτονιά μου... Εδώ και πολλά χρόνια φοβάμαι να κυκλοφορήσω όταν έχει αγώνα στο Χαριλάου γιατί έπεσα μπροστά σ' επεισόδιο με μολότοφ και δακρυγόνα και νόμιζα ότι θα πεθάνω πραγματικά αλλά μετά απ' αυτό το φόνο φοβάμαι ακόμα περισσότερο...
    Ναι, είναι φοβερό... και η δολοφονία του Άλκη Καμπανου, δεν το χωράει ανθρώπινος νους,
    Ωχ αμα μένεις και κοντά στο Χαριλάου καλύτερα να αποφεύγεις όταν έχει αγώνες, ειδικά βράδυ όταν λήγουν τα ματς, τι να πω, είναι ανεξέλεγκτες καταστάσεις...
    Hit me with music...

  6. #1521
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Behappy View Post
    Ναι, είναι φοβερό... και η δολοφονία του Άλκη Καμπανου, δεν το χωράει ανθρώπινος νους,
    Ωχ αμα μένεις και κοντά στο Χαριλάου καλύτερα να αποφεύγεις όταν έχει αγώνες, ειδικά βράδυ όταν λήγουν τα ματς, τι να πω, είναι ανεξέλεγκτες καταστάσεις...
    Αυτό κάνω πλέον... Αν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος δεν ξεμυτίζω... Πώς έχουμε καταντήσει έτσι; Να φοβόμαστε να βγούμε απ' τα σπίτια μας...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #1522
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Παιδιά δείτε σύμπτωση... Σήμερα το συζητούσαμε και σήμερα έχει αγώνα! Είχε αρκετή φασαρία νωρίτερα, έφταναν οι οπαδοί του Άρη με μηχανές και κορνάραν συνέχεια κι από πίσω η αστυνομία... Ελπίζω να μην υπάρξουν παρατράγουδα... Θυμήθηκα τη φάση με τα δακρυγόνα και φοβήθηκα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #1523
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    285
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Παιδιά δείτε σύμπτωση... Σήμερα το συζητούσαμε και σήμερα έχει αγώνα! Είχε αρκετή φασαρία νωρίτερα, έφταναν οι οπαδοί του Άρη με μηχανές και κορνάραν συνέχεια κι από πίσω η αστυνομία... Ελπίζω να μην υπάρξουν παρατράγουδα... Θυμήθηκα τη φάση με τα δακρυγόνα και φοβήθηκα...
    Ψυχραιμία Κύκνε, ελπίζω να είναι ήσυχη η νύχτα!
    Hit me with music...

  9. #1524
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Behappy View Post
    Ψυχραιμία Κύκνε, ελπίζω να είναι ήσυχη η νύχτα!
    Καλημέρα Behappy και σ' ευχαριστώ για το μήνυμα σου αν και το είδα τώρα, κοιμόμουν χθες... Δεν αντιλήφθηκα κάτι παράξενο όσο ήμουν ξύπνια αλλά θα μου πεις κλεισμένη σπίτι μπορεί και να μην το πήρα είδηση... Ελπίζω να μην διαβάσω κάτι κακό στις ειδήσεις πάλι... Μου έφτασαν οι εφιάλτες που έβλεπα πάλι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #1525
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Εσύ τι είσαι;
    τρελοσ λιγο και αχρηστοσ λιγο ειμαι πανω απο το μεσο ορο σε μυαλο κι αν θεσ να μαθεισ ο θεοσ δεν ειναι απολυτα χρησιμοσ εχει κενα

  11. #1526
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Αυτο που θελω να σασ πω ειναι να μιλατε για τα παντα γτ υπαρχουν αυτοι που μονο διαβαζουν ασ πουμε δε μιλατε για αυτοκινητα μηχανεσ σπουδεσ δουλεια ασ ειναι εκτοσ θεματοσ ειναι η ζωη του ασθενη κ πρεπει να αναφερθει καπωσ

  12. #1527
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Κι οι ομαδεσ καλεσ ειναι οτι σασ απασχολει

  13. #1528
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by elis View Post
    τρελοσ λιγο και αχρηστοσ λιγο ειμαι πανω απο το μεσο ορο σε μυαλο κι αν θεσ να μαθεισ ο θεοσ δεν ειναι απολυτα χρησιμοσ εχει κενα
    Μην το ξανα πεις αυτό δεν είσαι άχρηστος και όποιος στο είπε να πάει να...

  14. #1529
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Καλημέρα σε όλους παιδιά!
    Ωραία συζήτηση κάνατε για τα κωλόπαιδα αλλά εγώ θα ήθελα να δώσω έμφαση στους κωλογονείς τους που τα κάνουν έτσι, αν και δεν φταίνε τόσο αυτοί όσο η κοινωνία που τους επιβάλει να είναι μάγκες και σκληρά καρύδια για να είναι άντρες. Καλύτερα να γίνονται γκέι και φυσιολογικοί άντρες παρά άντρακλες που δεν διστάζουν να σκοτώσουν για την γαμωομαδα τους στο διάλο έχω συγχυστεί. Όλοι μέσα φυλακή και οι 100 που έπιασαν τουλάχιστον 6 μήνες αν και νομίζω πως θα το έχουν περηφάνια κι αυτό, το ότι μπήκαν φυλακή δηλαδή. Θα νιώθουν πιο άντρες ακόμη.

  15. #1530
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Ξερω χαρλευ.Αλλα να ξερεις η ειλικρινεια ειναι μεγαλο οπλο.Καθαριζεις και νιωθεις πιο ελευθερος και πιο δυνατος.Αν δε σ αποδεχτουν γι αυτο που εισαι,δεν εχει νοημα για μενα
    Τσιπουρακι γουσταρω φουλ.Αλλα θελω να ειναι καλο και παγωμενο χωρις γλυκανισο.Και εχω και τη μπυρα για σβησιμο.Η αληθεια ειναι οτι σου γυρναει τα μυαλα,ειδικα οταν εισαι ηδη αρπαγμενος!Αλλα το ουζο ειναι χειροτερο .Τερμα χημεια και τρελα
    Ναι; Εγώ το έπινα σε 4 γουλιές :Ρ Και μετά αισθανόμουν ο πιο ευτυχισμενος άνθρωπος του κόσμου!

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •