Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 113
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 113 of 181 FirstFirst ... 1363103111112113114115123163 ... LastLast
Results 1,681 to 1,695 of 2705
  1. #1681
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Ειναι οντως τρελο αυτο που εγινε.Η κοινωνια παει απο το κακο στο χειροτερο.Τετοια περιστατικα μισους και απαθειας συμβαινουν καθε μερα.Και ακομα χειροτερα.Δεν ειναι λιγοι,ουτε μεμονομενα περιστατικα.Το αντιθετο.
    Τιθεται ανοιχτα εντωμεταξυ το ερωτημα ,για το αν ειχε ο ανθρωπος εισητηριο η οχι.
    Μονο ντροπη και αηδια.
    Αυτή τη φορά θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί κι εγώ ντρέπομαι γι' αυτή την κατάντια...

    Όσον αφορά το εισιτήριο, εγώ διάβασα πως είχε αλλά ακόμα κι αν δεν είχε έπρεπε να τον σκοτώσουν; (η ερώτηση μου είναι ρητορική προφανώς)
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #1682
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Είχε ή όχι εισιτήριο... Δεν είχαν δικαίωμα να τον σπρώξουν.

  3. #1683
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    οσες περισσοτερες πληροφοριες βγαινουν γι αυτον τον ανθρωπακο, τοσο πιο ασχημο γινεται. ενας καλος φουκαρας που προσπαθουσε να επιβιωσει, γελαστος, εκανε δουλειες του ποδαριου και δεν πειραξε ποτε κανεναν. πως μπορουν και ζουν μετα απο αυτο που εκαναν; βγηκε και η φωτο του.ενας συμπαθητικος γελαστος καημενουλης..

  4. #1684
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    812
    Αυτοματως γινεται πολυ χειροτερο

    https://thepressproject.gr/epivatis-...-misanapirika/

  5. #1685
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    812
    Τωρα εμεις που καθομαστε στους καναπεδες μας και συγκινουμαστε,απελπιζομασ� �ε,σιχαινομαστε,νευριαζουμ� �,θα κανουμε τιποτα για ολα αυτα η θα κατσουμε να παρακολουθουμε τον κοσμο,που πνιγεται,καιγεται,δολοφονε ιται,μεχρι να κλεισουμε την tv επειδη δεν αντεχουμε αλλη μαυριλα?

    Εγω παω να κανω ενα μπανακι,γιατι ειμαι ο κλασικος απλυτος της διπλανης πορτας

  6. #1686
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Τωρα εμεις που καθομαστε στους καναπεδες μας και συγκινουμαστε,απελπιζομασ� �ε,σιχαινομαστε,νευριαζουμ� �,θα κανουμε τιποτα για ολα αυτα η θα κατσουμε να παρακολουθουμε τον κοσμο,που πνιγεται,καιγεται,δολοφονε ιται,μεχρι να κλεισουμε την tv επειδη δεν αντεχουμε αλλη μαυριλα?

    Εγω παω να κανω ενα μπανακι,γιατι ειμαι ο κλασικος απλυτος της διπλανης πορτας
    Καλημέρα...

    Απ' ότι είδα ο κόσμος έχει αρχίσει να ξεσηκώνεται, τουλάχιστον στην Κρήτη... Εννοείται πως οι δολοφόνοι πρέπει να τιμωρηθούν ακόμα κι αν το παιδί δεν γυρίζει πίσω!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #1687
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    812
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα...

    Απ' ότι είδα ο κόσμος έχει αρχίσει να ξεσηκώνεται, τουλάχιστον στην Κρήτη... Εννοείται πως οι δολοφόνοι πρέπει να τιμωρηθούν ακόμα κι αν το παιδί δεν γυρίζει πίσω!
    Το ειδα και γω Κυκνε.Ελπιζω να μην περιοριστει μονο στην Κρητη και να μη ζητουν κρεμαλες,γιατι ετσι γινομαστε χειροτεροι

  8. #1688
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,712
    Απο τη μια μου δινουν ναρκωτικα κι απο την αλλη εχουν μηχανημα να το τραβαει οι ανθρωποι ειναι επικινδυνοι παρτε τουσ απο εδω

  9. #1689
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Δυστυχώς ξεχνάμε εύκολα. Και αυτό που έγινε θα ξεχαστεί. Πλέον κάνουμε τον σταυρό μας που ήμαστε ζωντανοί.. Που δεν καήκαμε, που δεν πνιγηκαμε, που δεν. Δεν..

  10. #1690
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Το ειδα και γω Κυκνε.Ελπιζω να μην περιοριστει μονο στην Κρητη και να μη ζητουν κρεμαλες,γιατι ετσι γινομαστε χειροτεροι
    Κρεμάλες όχι αλλά η ισόβια δεν θα με χαλούσε καθόλου όταν μιλάμε για φόνο και μάλιστα αναίτια!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #1691
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    812
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κρεμάλες όχι αλλά η ισόβια δεν θα με χαλούσε καθόλου όταν μιλάμε για φόνο και μάλιστα αναίτια!
    Ισοβια και δικαοσυνη.Για να δουμε πως θα μιλησει το μακρυ χερι..

  12. #1692
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,712
    ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ 2 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΟ 2 ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΑΙΞΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΩ ΟΤΑΝ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ Κ ΦΤΩΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

  13. #1693
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Ισοβια και δικαοσυνη.Για να δουμε πως θα μιλησει το μακρυ χερι..
    Εννοείται δικαιοσύνη, γι' αυτό ανέφερα την ισόβια!

    Καλημέρα!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #1694
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,712
    ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕΤΕ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ 2 Η 3 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΣΤΕ 28 ΧΙΛΙΑΔΕΣ

  15. #1695
    Παρουσιάζεται μια ευκαιρία, για την οποία όμως έχω αμφιβολίες τύπου ώρες που δεν βολεύουν, φόβος μην τα καταφέρω σε κάτι που μου ναι άγνωστο.
    Δείχνω ενδιαφέρον για την ευκαιρία.
    Αυτοί που θα μου δώσουν την ευκαιρία δείχνουν να ενδιαφέρονται να μου τη δώσουν.
    Ξανάρχονται σκέψεις μέσα μου κυρίως αυτός ο φόβος ότι πιθανόν να μην τα καταφέρω χωρίς όμως να παραγνωρίζω και τις ώρες ή αποστάσεις που όντως δεν είναι και το καλύτερο που θα θελα.
    Όμως φάνηκε ασυνεπής με αυτά που τους είπα δείχοντας ενδιαφέρον.
    Έτσι τους λέω πως δεν ενδοαφέρομαι.
    Έπειτα μετανιώνω γι αυτό που έκανα, που τους είπα πως δεν ενδιαφέρομαι ίσως και για το ότι μπήκα σε μια διαδικασία για την οποία είχα εξαρχής κάποιες αμφιβολίες.
    Ξέρω πως αν δεχόμουν θα με έπιανε ένας πανικός και το πιο πιθανόν να ανακαλούσα αυτό που μου πρότειναν.
    Θεωρώ πως δεν είμαι δεκτικός για αλλαγή ή θέλω να είμαι βε΄βαιος πριν κάποια αλλαγη.
    Τι νομίζετε?
    γιάννης

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •