Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 122
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 122 of 180 FirstFirst ... 2272112120121122123124132172 ... LastLast
Results 1,816 to 1,830 of 2698
  1. #1816
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Ενταξει καταλαβα μαλακιεσ γονεων παιδευουσι τεκνα

  2. #1817
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    πολύ πιθανόν να έκλεψα καμμιά γόμα στο σχολείο, αναλώσιμα μαρκαδόρους αργότερα, κι αυτό κλοπή είναι. από μαγαζί όχι. ήδη αγορασμένα ναι. και αν με ρωτούσαν -ή αν ρωτούσαν γενικώς γι αυτά- θα το παραδεχόμουν. γιατί έτσι. δεν θυμάμαι, μου φαίνεται πιθανόν.

  3. #1818
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Μπραβο ρε ρενια μπραβο εμαθα την αληθεια

  4. #1819
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Θα σασ πω τη δικια μου πλευρα μου ειπαν οτι ειμαι πλουσιοσ κ λεω υγειωσ σκεπτομενοσ να δουμε τι κανουν οι φτωχοι κ ειναι φτωχοι μπαινω στην καφετερια αρχιζουμε να μιλαμε κ καταλαβαινω οτι δεν προσεχουν καθολου τον εαυτο τουσ σεξ οτι να ναι κι οπωσ να ναι γνωριζω τα κοριτσια τα αγαπησα φανταζομαι με αγαπησαν κι αυτα κ καταλαβαινω οτι οι πλουσιοι πηγαινουν δημοσιο γτ ειναι παιδικη χαρα κι οι αλλοι κουτουλανε ο ενασ πανω στον αλλο ενω ειναι αρρωστοι κ τα υπολοιπα τα ξερετε βρηκαμε θεραπεια παπαρια να στρωσετε δε στρωνετε εκανα μια δουλεια με τα κοριτσια να μη τρελενονται γτ ηξερα που ποναει η ελληνικη οικογενεια τεσπα τα πραγματα βελτιωθηκαν γτ ηθελαν οι αμερικανοι το προβλημα ειναι οι μαλακιεσ που κανετε κι αυτα που πιστευετε κι εγω ειχα ψυχοσωματικα αναγκαστηκα να ανακαλυψω ολο το κρατοσ για να συνελθω εσεισ απο μικροι αυτοστιγματιζεστε κ φυλακιζεται το μυαλο σασ στην κατασταση αυτη το θεμα ειναι οτι δεν ξεφευγετε απο εκει εγω λεω ειμαι αρρωστοσ γνωρισα τισ πιο ομορφεσ μπραβο μου κατι κανω κι εγω εσεισ λετε ειμαι αρρωστοσ δεν μου αξιζει τιποτα εγω λεω δεν ξερω να δουμε τι θα γινει να το παλεψουμε εσεισ λετε οχι δε γινεται τα παντα γινονται αλλα θελει τροπο για ολα αυτα ελεγα στη ρενια κ στα κοριτσια κ πιστευω με ακουσαν οτι το χτιζεισ κ το συντηρεισ τιποτα δε γινεται μονο του εσεισ ανοιγεται τη γκλαβα σασ κ μιλατε δεν ειναι ετσι θελει τροπο σε ολουσ

  5. #1820
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Εχουν μηχανημα για να κανω τον ωραιο ο εξωαποδω μπροστα μου μπαζο βγαλανε κ τραγουδι που λεει if the devil had tattoos will look like you

  6. #1821
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Για οσουσ με ξερουν απο το εξωτερικο σχεδιαζω στον τορνο το προγραμμα για να κοβει καταλληλα τα αυτοκινητα για να μη χαλανε θελουν σωστα μπουζι κι αισθητηρα λ ωστε η καυση να γινεται σωστα την καυση την ακουν οι μηχανικοι κ ξερουν οπωσ ρυθμιζαν το καρμπιρατερ παλια αν σασ τα ρυθμισουν αυτα σωστα δε χαλαει το αμαξι

  7. #1822
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, είναι γιατί το χρειάζεσαι για να ζήσεις...
    Αλλά αυτό που ήθελα να θίξω είναι το ότι υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν τα πάντα για το χρήμα, πράγμα που εγώ προσωπικά δεν θα έκανα αν κάτι ήταν αντίθετο με τις αρχές μου...
    Κατάλαβες τι θέλω να πω;
    Nai κατάλαβα τι θες να πεις.
    Ελπίζω αυτοί οι άνθρωποι που κάνουν τα πάντα για το χρήμα να είναι ελάχιστοι, αν κ δεν το νομίζω.

  8. #1823
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Επίσης, μια και αρχίσαμε να ρωτάμε, ας πετάξω μία στο άκυρο κι εγώ.
    Σουφρώσατε ποτέ τίποτε; Ποτέ στη ζωή σας δεν κλέψατε κάτι;
    (πάλι άρρωστη και ανήθικη θα βγω να δεις) χα χαα
    Εγώ μικρότερος , με την <<συμμορία>> είχαμε σουφρωσει πολλά πράγματα και ακριβά, μέχρι και τεράστια ποσοτητα χόρτου από εμπορο, αλλά μιλάω για 15χρονων και έτσι.
    Τα τελευταία δέκα χρόνια και βάλε δεν έχω σουφρωσει τιποτα, εκτός από κάτι γυαλιά ηλίου που είχα βρει σε τουαλετες.

  9. #1824
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    486
    Θέλω να διαβάσω το Εκεί που Τραγουδάνε οι Καραβίδες (ευγενική χορηγία του Μπισκότου
    που το ανέφερε). Θενκς Μπισκ!

  10. #1825
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    486
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Εγώ μικρότερος , με την <<συμμορία>> είχαμε σουφρωσει πολλά πράγματα και ακριβά, μέχρι και τεράστια ποσοτητα χόρτου από εμπορο, αλλά μιλάω για 15χρονων και έτσι.
    Τα τελευταία δέκα χρόνια και βάλε δεν έχω σουφρωσει τιποτα, εκτός από κάτι γυαλιά ηλίου που είχα βρει σε τουαλετες.
    Τα δικά μου ήταν! Θα σε σπάσω! χα χα
    Κι εγώ βούταγα το χέρι στο μέλι. lol

  11. #1826
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    πω αν πουλαγε κάτι χειρότερο ο έμπορας θα τον κατέδιδες; εγώ αν μάθαινα ότι κάποιος είναι έμπορος θα θύμωνα πολύ. έχω ακούσει ιστορίες στη Νικολούλη και έχω πολύ κακή εικόνα γενικώς.
    το πάω αλλού, τώρα μού'ρθε.

    το "εκεί που τραγουδούν οι καραβίδες" να το διαβάσεις πριν δεις την ταινία. εγώ δεν έχω διαβάσει το βιβλιο, οι εκδόσεις όμως είναι πολύ ποιοτικές και θα σου αρέσει.

  12. #1827
    biscochicco
    Guest
    η ταινια ειναι μια αμερικανιά.. μη την δείτε καν. Δε παιρνάει ουτε το 3% του βιβλιο στην οθονη

  13. #1828
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    περνάω / παίρνω.
    δεν είναι κουλ να κάνεις τον εξυπνάκια, γνωρίζω.
    εγώ θα τη δω γιατί είμαι αντιδραστικό πνεύμα και γιατί η Μαργαρίτα είναι γλυκούλα. μου έχει μείνει από το νόρμαλ πίπολ και βλέπω ό,τι σχετίζεται με αυτούς τους δύο όποτε βρω την ευκαιρία.

  14. #1829
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by user View Post
    περνάω / παίρνω.
    δεν είναι κουλ να κάνεις τον εξυπνάκια, γνωρίζω.
    εγώ θα τη δω γιατί είμαι αντιδραστικό πνεύμα και γιατί η Μαργαρίτα είναι γλυκούλα. μου έχει μείνει από το νόρμαλ πίπολ και βλέπω ό,τι σχετίζεται με αυτούς τους δύο όποτε βρω την ευκαιρία.
    Συνήθως διορθώνω τα ορθογραφικά όταν ξανα διαβάζω αυτά που έγραψα. Εγω λεω οτι έχω δυσλεξία αλλα κάνεις δε θέλει να το πιστέψει. Ούτε καν οι γιατροί

  15. #1830
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Καποιοσ παιζει μαζι σασ με τα κινητα νομιζετε ολοι οτι ειστε ο μητσοτακησ οτι παιζει η τηλεοραση ειναι προπαγανδα του ελληνικου κρατουσ τα περισσοτερα που παιζει η δικη μου τηλεοραση ειναι ψεμματα ξεκοληστε απο αυτα

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •