Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 129
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 129 of 185 FirstFirst ... 2979119127128129130131139179 ... LastLast
Results 1,921 to 1,935 of 2766
  1. #1921
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Redbull norgesic depon η algofren ειναι η θεραπεια για τη μαλακια που σασ δερνει

  2. #1922
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    εγω εχω να πω κατι πολυ τρυφερο που σημερα εγινε . ενας αγαθος τυπακος που εχω ξανα δει εδω γυρο σε ενα μαγαζι που πιγα να παρω να φαω κατι . αυτος ερχετε στο τυροπιταδικο κι πιανει κουβεντα με την υπαλληλο που ειν καλη γυναικα κι φιλικη με ολους . αυτος σημερα που 3 φορες το πολυ αν εχουμε πει δυο λογια μπαμ με αγκάλιασε με χαρα σα ενα πιτσιρικι όπως φέρετε δυο φορες κι ολας κι μου χάιδευε τον αυχένα οπως ενα φιλαρακι που ξερεις χρονια κι του φερεσε με τρυφερότητα ανθρωπινη . μου φερθηκε οπως καποτε οι ανθρωποι φέρονταν στους αλλους με ζεστασια κι καλοσύνη. ενιωσα μετα απο πολλα χρονια που ουτε θυμαμαι ποτε μιαν αποδοχη απο καποιον. με συγκίνησε γιατι μου φερθηκε με αγαθοτητα ουτε ιχνος πονηρια δε ειχε βγαλει καλοσύνη αυθεντικη.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  3. #1923
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Πρέπει να είναι κανονικό το κινητό αυτό

  4. #1924
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Έχει πρόβλημα το κράτος με τους Ρώσους οι Ρωσίδες με το που πατάνε Ελλάδα γίνονται πουτανεσ πολεμάμε με τους Ρώσους από το 2015 μας κρυψανε τον ήλιο κι εγώ τρέχω για να έχουμε ζέστη το σεξ με μέτρο εσείς δεν κάνετε άλλη δουλειά μόνο μαματε ξεκολλάτε από τη μαλάκια όσοι περνετε ναρκωτικά κοφτε τα τα φαγητά επίσης με μέτρο τα φάρμακα επίσης ο πόλεμος τελείωσε τα τερμάτισα όλα είπαν ποιος είναι ο πιο αχρηστοσ αυτοσ θα πολεμήσει το ίδιο είχε γίνει κ το 90 με τους Τούρκους οι Τούρκοι κλαιν μαιν μπροστά στους Ρώσους έπρεπε να είναι όλοι σαν κι εμένα τα προβλήματά όλα είναι περιβαντολογικα μαλακιεσ σας λένε οι γιατροί κάποια είναι κ κληρονομικα αλλά όχι όλα τα κορίτσια ξέρουν

  5. #1925
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Αφού είναι κληρονομικα γτ μόλις φεύγουν οι Έλληνες γίνονται άνθρωποι κ μόλις έρχονται γίνονται πουτανεσ το θέμα είναι καθαρά αντρικό κ μόνο τις γυναίκες μην τις υπολογίζετε πέρα από αυτές που έχουν ψυχολογικά οι άλλες παίζουν ρόλους κ δεν αγαπάνε τίποτα οι γιατροί έπρεπε να θεραπεύουν τα πάντα υπάρχουν οι θεραπείες ρώτησα μου λένε πολιτικά παιχνίδια αντε βγάλτε άκρη εσείς τώρα εγώ πήρα σύνταξη

  6. #1926
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Την Τετάρτη στην συνεδρία ήταν μια κοπελίτσα που εξέφρασε τα προβλήματα της και την έπιασαν τα κλάματα... Πόσο στεναχωρήθηκα.. ¨Ελεγα από μέσα μου αχ κορίτσι μου πόσα χρόνια άραγε θες ψυχοθεραπεία ώστε να φτάσεις στο σημείο που είμαι εγώ πια, δυνατή, να λες τα δικά σου και να μην σε σπάνε. Να μην κλαις... Τς
    Πέρασαν 15 χρόνια ώσπου να φτάσω σε αυτό το σημείο. Πόσο πάλεψα να λέω το παρελθόν και να μην με πονάει μόνο εγώ το ξέρω. Το κατάφερα όμως κάτι που πίστευα πως ποτέ δεν θα γίνει.
    Νιώθω δυνατή.

  7. #1927
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟς ΠΟΝΟς ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΑΒΏ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΤΑ ΠΑΘΗ . ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΧΘΕς ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΙ ΟΜΟΡΦΟ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ ΛΕΚΤΙΚΑ ΕΔΕΙΞΕ ΖΗΛΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΝΑΙ ΜΑΡΙΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΓΙΑΥΤΟ ΣΤΑ ΧΩΝΩ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕ.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #1928
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟς ΠΟΝΟς ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΑΒΏ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΤΑ ΠΑΘΗ . ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΧΘΕς ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΙ ΟΜΟΡΦΟ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ ΛΕΚΤΙΚΑ ΕΔΕΙΞΕ ΖΗΛΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΝΑΙ ΜΑΡΙΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΓΙΑΥΤΟ ΣΤΑ ΧΩΝΩ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕ.
    Σε ζηλεύει γιατί δεν είναι άξια και χαρισματική όπως εσύ. Ϊσως και όμορφη.

  9. #1929
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Η ψύχωση είναι αδυναμία αν βρεις ένα σωστό γιατρό πάτε στο δικό μου κ κάνεις θεραπεία να δυναμωσεισ τα πρώτα πέντε χρόνια μετά την παλεύεις εσείς οι φίλες μου κάπου έχω 1 εκατομμύριο ευρώ το έδωσαν από κάτι σχέδια που έκανα κ το θεώρησα παγίδα ήταν πολλά κλέψτε τα εγώ δεν πρέπει να εμφανιστώ αλλοσ λέει 1 αλλοσ 15 αλλοσ 16 εκατομμύρια ευρώ κλέψτε τα πάτε σε γιατρούς κάντε ότι μπορείτε εγώ δε θέλω τόσα λεφτά δεν τα χρειάζομαι πάρτε τα είναι στημένο αυτό ότι έχω λεφτά πάρτε τα δεν κάνω πλάκα μιλάω πολύ σοβαρά από την αρχή

  10. #1930
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Θα ζητήσετε να το διαχειριστειτε όλο αυτό που νιώθετε πάρτε τα λεφτά θα σας τα δώσουν με τη μία

  11. #1931
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Είχαν κάτι σχέδια άλλο για 150 άλλο για 160 άλλο για κάθε μία διάσταση κ πήγα εγώ κ έκανε 4 σχέδια το ίδιο για όλες τις διαστάσεις κ έδωσαν 16 μουριά εσείς το πιστεύετε ότι με 4 μέρες δουλειά λέει δεν μπορούσε να τα κάνει κανένας κ τα έκανα εγώ με τη μία χαχαχα είναι οι Αμερικανοί από πίσω κάτι τέτοιες μαλακιεσ μόνο αυτοί κάνουν πάτε κ πάρτε τα λεφτά πριν εξαφανιστούν οπωσ εμφανίστηκαν μαγικά ποιος είμαι ο αντετοκουμπο αμ εγώ είμαι Έλληνας πειράματα κάνουν

  12. #1932
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Κάντε πακέτο στο γιατρό 5 μμυρια οποιοσ έχει ανάγκη από εδώ

  13. #1933
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    Τους είπα γτ λέτε ψέμματα κι ο τράμπ έλεγε αλήθεια είναι ότι πούμε εμείς

  14. #1934
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    HarleyQuinn ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟΨΥΧΟ ΔΕ ΕΧΩ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΟΜΕ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ .ΑΠΛΑ ΑΓΑΠΗ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕς ΑΞΙΕς ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΙς ΚΡΑΤΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΚΙ ΣΕΒΟΜΕ ΤΟΥς ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΜΟΥ .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #1935
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    HarleyQuinn ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟΨΥΧΟ ΔΕ ΕΧΩ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΟΜΕ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ .ΑΠΛΑ ΑΓΑΠΗ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕς ΑΞΙΕς ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΙς ΚΡΑΤΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΚΙ ΣΕΒΟΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΜΟΥ .
    Κι αυτές τις αξίες από πού τις έμαθες άσπεργκερ? Η μάνα σου σου τις έμαθε που δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ ή μόνη σου έστριψες το μυαλό σου και είδες το σωστό; ΆΡΑ; ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΗΘΟΣ χωρίς να σου το έχει μάθει κανείς. ΜΟΝΗ σου το συνειδητοποίησες και ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕΣ!!! Δεν σε ξέρω αλλά σ' αγαπώ! Θα σε ή΄θελα για φίλη μου!

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •