Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 130
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 130 of 185 FirstFirst ... 3080120128129130131132140180 ... LastLast
Results 1,936 to 1,950 of 2771
  1. #1936
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968

    Thumbs up

    Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΤΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΑΓΑΠΆ ΚΑΙ Ας ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΑΝΑΙΡΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΡΑΝΤΑΧΤΑ . ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΔΟΡΥΦΟΡΟ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΓΥΡΩ ΤΗς . ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑς ΓΛΥΚΟΨΥΧΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΨΥΧΑ. ΕΙΝ ΜΕΓΑ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΟΎΝ ΚΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠ ΚΑΡΔΙΑς ΑΝΤΑΠΟΔΊΔΩ ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ . ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗς ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΕΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ ΣΤΗ ΨΥΧΗ ΠΟΥ ΖΗΤΑ ΓΙΑΤΡΙΑ.ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜ ΟΚ ΑΤΟΜΟ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑΝ ΦΙΛΟΤΙΜΙΑ ΤΟΥς ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΤΟΥς ΝΙΩΘΩ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #1937
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    297
    Ακολουθεί εξειδικευμένη ερώτηση προς αγρότες, κηπουρούς κλπ του φόρουμ,
    Που μπορώ να πετάξω παλιό βιολογικό υγρό λίπασμα για κηπευτικά, η συσκευασία λέει να μην το πετάξουμε στο περιβάλλον αλλά δεν μας λέει και τι να το κάνουμε
    Ευπρόσδεκτη οποιαδήποτε ιδέα!

    Η οικολόγος της διπλανής πόρτας ;D
    Hit me with music...

  3. #1938
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,354
    Quote Originally Posted by Behappy View Post
    Ακολουθεί εξειδικευμένη ερώτηση προς αγρότες, κηπουρούς κλπ του φόρουμ,
    Που μπορώ να πετάξω παλιό βιολογικό υγρό λίπασμα για κηπευτικά, η συσκευασία λέει να μην το πετάξουμε στο περιβάλλον αλλά δεν μας λέει και τι να το κάνουμε
    Ευπρόσδεκτη οποιαδήποτε ιδέα!

    Η οικολόγος της διπλανής πόρτας ;D
    Ρώτησε στο Δήμο σου Behappy, εκεί είναι υπεύθυνοι!! Τηλεφώνησέ τους!!

    Ρώτησα και την Τεχνητή Νοημοσύνη, το Bing του πλοηγού Ιντερνέτ Edge της Microsoft και αυτή είναι η απάντησή του:

    Σύμφωνα με τη συσκευασία του βιολογικού υγρού λιπάσματος, δεν πρέπει να το πετάξετε στο περιβάλλον. Αν έχετε παλιό υγρό λίπασμα για κηπευτικά που θέλετε να απορρίψετε, μπορείτε να το παραδώσετε στην τοπική αρχή ανακύκλωσης ή στην τοπική εγκατάσταση επεξεργασίας αποβλήτων. Εάν δεν είστε σίγουροι για τη διαθεσιμότητα τέτοιων υπηρεσιών στην περιοχή σας, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη δημόσια υπηρεσία απόρριψης αποβλήτων για πληροφορίες
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  4. #1939
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Έχω ψύχωση κι έχω 160 εκατομμύρια αυτό σημαίνει ότι όλοι θα πάτε για δουλειά να βγάλετε λεφτά κι ότι θέλει ασ γίνει το καταλάβατε αυτό το καταλάβατε φαντάζομαι οι πολιτικοί λένε μαλακιεσ γτ δεν υπάρχει πουθενά άρρωστος με λεφτά από δική του δουλειά αν βγείτε από το σπίτι θα δείτε ότι όλα γίνονται θα βρείτε δουλειά κ θα πληρωνεστε κ το επίδομα κ από τη δουλειά αν θέλετε να τα πάμε καλά θεραπείες υπάρχουν νόμοι υπάρχουν θα γίνετε περήφανοι Έλληνες για να μη σας πάρει ο διάολος ξηγηθηκαμε;

  5. #1940
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,441
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Έχω ψύχωση κι έχω 160 εκατομμύρια αυτό σημαίνει ότι όλοι θα πάτε για δουλειά να βγάλετε λεφτά κι ότι θέλει ασ γίνει το καταλάβατε αυτό το καταλάβατε φαντάζομαι οι πολιτικοί λένε μαλακιεσ γτ δεν υπάρχει πουθενά άρρωστος με λεφτά από δική του δουλειά αν βγείτε από το σπίτι θα δείτε ότι όλα γίνονται θα βρείτε δουλειά κ θα πληρωνεστε κ το επίδομα κ από τη δουλειά αν θέλετε να τα πάμε καλά θεραπείες υπάρχουν νόμοι υπάρχουν θα γίνετε περήφανοι Έλληνες για να μη σας πάρει ο διάολος ξηγηθηκαμε;
    Προσωπικά θα κάνω ότι θέλω, δεν θα μου πεις εσύ! Άντε γιατί όλη την ώρα λες ότι σου κατέβει, κοίτα να μην πάρει εσένα ο διάολος!
    Που θ' αρχίσω εγώ ξανά να βλάπτω τον εαυτό μου για να πάω να δουλέψω επειδή το λες εσύ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #1941
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Ρώτησε στο Δήμο σου Behappy, εκεί είναι υπεύθυνοι!! Τηλεφώνησέ τους!!

    Ρώτησα και την Τεχνητή Νοημοσύνη, το Bing του πλοηγού Ιντερνέτ Edge της Microsoft και αυτή είναι η απάντησή του:

    Σύμφωνα με τη συσκευασία του βιολογικού υγρού λιπάσματος, δεν πρέπει να το πετάξετε στο περιβάλλον. Αν έχετε παλιό υγρό λίπασμα για κηπευτικά που θέλετε να απορρίψετε, μπορείτε να το παραδώσετε στην τοπική αρχή ανακύκλωσης ή στην τοπική εγκατάσταση επεξεργασίας αποβλήτων. Εάν δεν είστε σίγουροι για τη διαθεσιμότητα τέτοιων υπηρεσιών στην περιοχή σας, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη δημόσια υπηρεσία απόρριψης αποβλήτων για πληροφορίες
    Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση homebod! Είναι καλή η ιδέα σου, θα απευθυνθώ στο Δήμο και ελπίζω να υπάρχει κάποια υπηρεσία που να παραλαμβάνει τέτοια προϊόντα.
    Hit me with music...

  7. #1942
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Υπάρχουν θεραπείες κύκνε κάνε ότι θεσ πάλι πάνω μου θα πεσεισ η θεραπεία που παίρνεις αν γινεισ Τατιάνα είναι δική μου του 90 τώρα ξαναβγαλαμε δεύτερη το 2004 βγήκε η πρώτη θεραπεία τώρα η δεύτερη τώρα πια έχει
    Δυνατό εγκέφαλο
    Πτυχίο
    Ικανότητες οδηγηση κλπ
    Αν εσύ θεσ να κάθεσαι μέσα δικαίωμα σου ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΙ ΕΔΩΣΑ 550.000 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΞΕΚΟΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑ 10 ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑ 18 ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΚΙ ΕΧΩ ΑΛΛΟ 1 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΩΣΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΔΙΑ ΣΥΝΟΛΟ 10.600.000 ΓΙΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΤΣΕ Κ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΟΥ ΑΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΠΟ 17 ΧΡΟΝΩΝ

  8. #1943
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Ο πατέρας μου έχει 45.000.000 κι ο αδερφός μου έχει άλλα δεν ξέρω κλάμα που έχω ρίξει στεγνωσαν τα δάκρυα να κοιμηθώ σαν άνθρωπος 15 χρόνια δουλειά 40 χρόνια πλέον ούτε εγώ πιστεύω στην αγάπη αλλά μ αρέσουν πολύ τα αυτοκίνητα κι έτσι βγάζω τον σκασμό από το 1989 με βάλανε να δουλεύω όσο εσείς τα έχετε όλα τσάμπα και δεν τα εκτιμάτε κι ολασ

  9. #1944
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Ασπι πρέπει να ξεκολλήσεις από τη μάνα σου και να κοιτάξεις την πάρτη σου αλλιώς δε θα σε σεβαστεί κάνεις ποτέ αν δεν βρεις την θέση σου στον κόσμο να βρεις μια δουλειά να βγάλεις τα έξοδα σου δεν είναι τα λεφτά τόσο πολύ όσο το να μπεις στο λούκι οπωσ μπαίνουν όλοι να μεγαλωσεισ δηλαδή

  10. #1945
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Δε σε ζηλεύει δεν ζηλεύει κάνεις να ξέρεις δεν έχεις βρει ακόμα τη θέση σου στον κόσμο κ σε θεωρεί κατώτερη οι ΝΔιτεσ πιστεύουν ότι όλοι είναι ανωτεροσ κατωτεροσ

  11. #1946
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,441
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Υπάρχουν θεραπείες κύκνε κάνε ότι θεσ πάλι πάνω μου θα πεσεισ η θεραπεία που παίρνεις αν γινεισ Τατιάνα είναι δική μου του 90 τώρα ξαναβγαλαμε δεύτερη το 2004 βγήκε η πρώτη θεραπεία τώρα η δεύτερη τώρα πια έχει
    Δυνατό εγκέφαλο
    Πτυχίο
    Ικανότητες οδηγηση κλπ
    Αν εσύ θεσ να κάθεσαι μέσα δικαίωμα σου ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΙ ΕΔΩΣΑ 550.000 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΞΕΚΟΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑ 10 ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑ 18 ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΚΙ ΕΧΩ ΑΛΛΟ 1 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΩΣΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΔΙΑ ΣΥΝΟΛΟ 10.600.000 ΓΙΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΤΣΕ Κ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΟΥ ΑΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΠΟ 17 ΧΡΟΝΩΝ
    Πολύ ωραία, συνεννοηθήκαμε αφού δεν μιλάς σ' εμένα γιατί δεν θέλω καμία επαφή με ανθρώπους τέτοιου επιπέδου που δεν ξέρουν να μιλάνε σαν άνθρωποι... Άντε γεια!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #1947
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Αν θεωρεισ ότι είσαι άνθρωπος β κατηγοριασ ξέχνα το έχεις κάνα δυο καλά στοιχεία αλλά αν είσαι νέα δεν έχεις ανοίξει ακόμα κι εσύ παραιτηθηκεσ αν δεις τι κυκλοφορεί κ πως άμα το παλέψεις γίνεται δουλίτσα θα αλλαξεισ γνώμη για πολλά εγώ μπορώ να σου πω αλλά δεν θα τα πιστέψεις

  13. #1948
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Ευτυχώς μιλασ εσύ σαν άνθρωπος οπότε όλα καλά

  14. #1949
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Να περάσετε να παραλάβετε το βραβείο ηθικής τιμιασ κ αξίας κοπελασ που σας πειράζει ο κακοσ που αυτοσ δεν είναι άνθρωπος είναι πίθηκος δεν έχει μανούλα δε γεννήθηκε φύτρωσε δεσ τα μυνηματα σου κύκνε είναι όλα τα ίδια

  15. #1950
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,441
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Να περάσετε να παραλάβετε το βραβείο ηθικής τιμιασ κ αξίας κοπελασ που σας πειράζει ο κακοσ που αυτοσ δεν είναι άνθρωπος είναι πίθηκος δεν έχει μανούλα δε γεννήθηκε φύτρωσε δεσ τα μυνηματα σου κύκνε είναι όλα τα ίδια
    Δες καλύτερα τα δικά σου που συνήθως είναι γεμάτα βρισιές κι άσε τα δικά μου...

    Τέλος συζήτησης!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •