Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 131
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 131 of 180 FirstFirst ... 3181121129130131132133141 ... LastLast
Results 1,951 to 1,965 of 2698
  1. #1951
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Ενώ εσείς είστε καθηγητές πανεπιστημίου

  2. #1952
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,860
    το καθε ατομο που μπαίνει εδω κι γραφει εκφράζει τον πονο της ψυχης του με το δικο του τροπο κι ετσι γινοντε κι παρεξηγήσεις . ας τα βρίσκουμε ομως δε εχουμε τιποτε να μοιράσουμε εδω ζηταμε συμπαράσταση κι κατανόηση ο ενας στον αλον . δε κανει ο ενας να κρινει τον αλον χωρις να ξερει τι μπορει να εχει καποιος και η δε μπορει να δουλέψει να κανει φιλους η τετοια πραματα. δε μπορουν ολλοι να κανουν ευκολα πραματα γενικα οπως αλλοι που τα κανουν πανευκολα . δε ειναι ολοι παντου ταλαντουχοι καλο ειναι να συμβουλεύουμε καλοπροερετα κι να ψαχνουμε κι εμεις ομορφες συμβουλες απο αλα ατομα φιλικα κι ομορφα.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  3. #1953
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Ασπι είμαι εδώ από το 2009 έχω πει ένα κάρο μαλακιεσ δε με έδωσε σημασία κάνεις στα παπαρια μου έχω μια ζωή καλούτσικα περνάω η κύκνος έχει από το 2009 λέει για τον μαλακά που τη χουφτωσε κ τι άτυχη που είναι δηλαδή ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΑΡΧΙΔΑΣ Η ΑΥΤΗ ΠΟΙΟΣ ΧΑΡΑΜΙΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΩΣ ΤΡΙΤΗ

  4. #1954
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ασπι είμαι εδώ από το 2009 έχω πει ένα κάρο μαλακιεσ δε με έδωσε σημασία κάνεις στα παπαρια μου έχω μια ζωή καλούτσικα περνάω η κύκνος έχει από το 2009 λέει για τον μαλακά που τη χουφτωσε κ τι άτυχη που είναι δηλαδή ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΑΡΧΙΔΑΣ Η ΑΥΤΗ ΠΟΙΟΣ ΧΑΡΑΜΙΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΩΣ ΤΡΙΤΗ
    Εσύ τι ζόρι τραβάς; Τώρα παριστάνεις ότι σε πήρε ο πόνος; Σε πιστέψαμε... Θα γράφω ότι με προβληματίζει, δεν θα με εμποδίσεις εσύ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #1955
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Έχω τα ψυχολογικά μου θέματα που μου δυσκολεύουν τη ζωή, τώρα θα 'χω κι εσένα να με εμποδίζεις να εκφραστώ; Δεν σφάξανε! Δεν έχεις ιδέα πόσο άσχημα αισθάνομαι ούτε τους λόγους γιατί απλά δεν έχεις καταλάβει τίποτα γιατί αν είχες καταλάβει δεν θα μιλούσες έτσι, οπότε άσε με στην ησυχία μου... Λάθος μου που σου απευθύνθηκα, νόμιζα πως είχα να κάνω με άτομο που διαθέτει έστω μια στοιχειώδη λογική αλλά μπα... Παράτα με λοιπόν!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #1956
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,860
    εγω λεω δε χρειαζεται να μαλώνουν ο κοσμος δε εχει κανενα νοημα μονο κακο μας κανει να νευριαζουμε. οσο μπορουμε να μην θυμωνουμε μην ξεσπαμε να τα εχουμε καλα με ολους . οποιος δε μας εκφραζει δε μιλαμε μαζι του και εκει τελειωνει το θεμα . δε μας κανει καλο να τσακωνόμαστε μεταξύ μας καλυτερα να βοηθαμε ο ενας τον αλλον και τοτε θα εχουμε γαληνη μεσα μας. η γνωμη μου ειν αυτη απλα ομορφα ωραιο .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #1957
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    εγω λεω δε χρειαζεται να μαλώνουν ο κοσμος δε εχει κανενα νοημα μονο κακο μας κανει να νευριαζουμε. οσο μπορουμε να μην θυμωνουμε μην ξεσπαμε να τα εχουμε καλα με ολους . οποιος δε μας εκφραζει δε μιλαμε μαζι του και εκει τελειωνει το θεμα . δε μας κανει καλο να τσακωνόμαστε μεταξύ μας καλυτερα να βοηθαμε ο ενας τον αλλον και τοτε θα εχουμε γαληνη μεσα μας. η γνωμη μου ειν αυτη απλα ομορφα ωραιο .
    Αυτό του είπα κι εγώ χθες, ότι έληξε η συζήτηση αλλά όπως βλέπεις το συνεχίζει και μάλιστα μου τρίβει στα μούτρα ότι με πληγώνει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #1958
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,860
    οταν δε μας εκφράζει καποιος πρεπει να φευγουμε μακρια και να βαζουμε ορια αν το συνεχιζει η απαντας διπλωματικά η αγνοείς αυτον που σε πειραζει. ολοι να σεβομαστε τους αλλους πρεπει για να μπορουμε κι εμεις να απετουμε νοερα να μας σεβονται. αυτο γενικα το λεω σα εμπειρία που εχω στη ζωη με το κοσμο. αυτο ειναι κατι που φερνει και εκτίμηση στα προσωπα οπου εχουμε καποια ετσι επαφη με κουβεντα ανταλλαγη αποψεων. εγω προσωπικα εχω παψει τα πολλα πολλα με το κοσμο γιατι οι παρεξηγήσεις ειν οτι πιο ευκολο . και εσυ προσωπικα εχεις το πονο της ψυχης σου κι ο αλλος το ιδιο κι εκφραζονται ολοι αναλογα πως το βλεπουν το θεμα. το προβλημα ειναι οι συγκρουσεις κι αυτες δημιουργουνται απο νευρα θυμο που εχει ο καθενας κι βγαινει σα χείμαρρος . οταν βλεπουμε τετοια φευγουμε μακρια για καλο εκεινου κι δικο μας .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  9. #1959
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    οταν δε μας εκφράζει καποιος πρεπει να φευγουμε μακρια και να βαζουμε ορια αν το συνεχιζει η απαντας διπλωματικά η αγνοείς αυτον που σε πειραζει. ολοι να σεβομαστε τους αλλους πρεπει για να μπορουμε κι εμεις να απετουμε νοερα να μας σεβονται. αυτο γενικα το λεω σα εμπειρία που εχω στη ζωη με το κοσμο. αυτο ειναι κατι που φερνει και εκτίμηση στα προσωπα οπου εχουμε καποια ετσι επαφη με κουβεντα ανταλλαγη αποψεων. εγω προσωπικα εχω παψει τα πολλα πολλα με το κοσμο γιατι οι παρεξηγήσεις ειν οτι πιο ευκολο . και εσυ προσωπικα εχεις το πονο της ψυχης σου κι ο αλλος το ιδιο κι εκφραζονται ολοι αναλογα πως το βλεπουν το θεμα. το προβλημα ειναι οι συγκρουσεις κι αυτες δημιουργουνται απο νευρα θυμο που εχει ο καθενας κι βγαινει σα χείμαρρος . οταν βλεπουμε τετοια φευγουμε μακρια για καλο εκεινου κι δικο μας .
    Εγώ έχω φύγει ήδη και πολύ ασχολήθηκα...
    Σ' ευχαριστώ που ασχολήθηκες κι εσύ μαζί μου... Να 'σαι καλά!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #1960
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,860
    εδω μπαινουμε να μιλαμε με τον κοσμο αν μπορουμε να βοηθαμε σε ενα προβλημα . αυτο μια στιγμη θα θελουμε να βρουμε κι εμεις οταν λεμε το προβλημα μας καποιοι ανθρωποι να πουν δυο λογια φιλικα.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  11. #1961
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Μητέρα Αγγλίδα, πατέρας Έλληνας, αλεξιπτωτιστής, μισθοφόρος στρατιώτης, παντρεμένος, χωρισμένος, όλα τα είχε. Κι όμως έγινε αλκοολικός γι' αυτά που είδε στον πόλεμο. Έπινε ούζο.
    Ειχε τις καλύτερες προοπτικές και να που κατέληξε. Στο ανώ των 18 και το Δαφνί.

  12. #1962
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Αυτή είναι η μάνα σου μάλλον
    https://youtu.be/FJfFZqTlWrQ?si=2b7RCkIcrOiaevuZ

  13. #1963
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αυτή είναι η μάνα σου μάλλον
    https://youtu.be/FJfFZqTlWrQ?si=2b7RCkIcrOiaevuZ
    Η Pink δεν μοιάζει καθόλου με την μάνα μου. Όλο μαλακίες.

  14. #1964
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Θα έμενε στο άνω των 18 αν με πιανε το αλκοόλ δυστυχώς στον πόλεμο παίρναμε ειδικές ουσίες για να μην κουραζομαστε όχι ναρκωτικά κάτι αλλά στρατιωτικά

  15. #1965
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Θα έμενε στο άνω των 18 αν με πιανε το αλκοόλ δυστυχώς στον πόλεμο παίρναμε ειδικές ουσίες για να μην κουραζομαστε όχι ναρκωτικά κάτι αλλά στρατιωτικά
    Δεν μιλάω για εμένα ρε έλις. Για έναν άλλον άνθρωπο λέω. Και εσύ πότε πρόλαβες και πολέμησες το 1821;;; Άσε τις κουταμάρες σε παρακαλώ.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •