Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 183
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 183 of 199 FirstFirst ... 83133173181182183184185193 ... LastLast
Results 2,731 to 2,745 of 2973
  1. #2731
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Στο στρατό λέει άμα πας γίνεσαι ρουφιάνος εμένα με βρίζανε δε με θέλανε δεν ξέρω γιατί

  2. #2732
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,157
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Είμαι 45 με 50 χρόνων δουλεύω ως βοηθός καπνίζω κ πίνω καφέδες κ παίζω πόλεμο με τουσ Ρώσους για να βγουν θεραπείες για εσάς είχε γίνει το ίδιο το 90 ήταν οι θεραπείες που είχανε τώρα το τερματίσαμε η δουλειά είναι στις ελιές κ δεν ασχολουμέ με τα οικονομικά γτ παίζει μπλέξιμο με την κυβέρνηση δουλεύω από 11 χρόνων κι έχω γίνει γκουρού στη δουλειά τι χάπια παίρνω δεν ξέρω ρώτα το γιατρό μου κ έχω φωτογραφίες στο ινστα αν θεσ να δεις ψάξε μόνη σου και θα τα βρεις η υπόθεση είναι πολλή σοβαρή κι όλοι το πήρανε για πλάκα
    Α ρε Ελις,απαντάς σαν την Πυθία στους Δελφούς που δίνει χρησμούς
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  3. #2733
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Τι να σου πω γίνανε τόσα πολλά που δεν μπορώ να στα πω αν έχεις τεχνολογία ότι βλέπεις δεν μπορώ να πω αλλά ψάξε το πάντως κ θα βρεις άκρη

  4. #2734
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    αυτο εδω μόδα εχει γίνει η εποχη μας τουτο εχει αρχηγο

    Αχαριστία: Στο μονοπάτι της ζωής, θα συναντήσετε ανθρώπους που θα σας πλησιάσουν προσπαθώντας να εκμεταλλευτούν τις ευαισθησίες σας. Την καλοσύνη και αγαθότητά σας. Θα κάνουν τα πάντα για να συνδεθούν μαζί σας, αφού έχουν νιώσει το χάρισμα σας να βοηθάτε και να δίνεστε στους άλλους.

    Στην αρχή θα σας αποθεώσουν, μην ξεχνάτε ότι ο προδότης είναι πάντα κάποιος που μας δόξασε. Θα σας τονίζουν το πόσο υπέροχος άνθρωπος είστε. Αλλά με την πάροδο του χρόνου και αφού έχουν πάρει και παίξει με την ψυχή σας, ο θαυμασμός θα γίνετε αδιαφορία, απομάκρυνση και λήθη.

    Απλά και μόνο διότι δεν εξυπηρετείτε πια τις ανάγκες τους. Οι άνθρωποι αυτοί ποτέ δεν νοιάστηκαν πραγματικά για εσάς αλλά μονάχα γι αυτό που τους δίνατε. Για εκείνο που έπαιρναν από εσάς και όχι γι’ εσάς.

    Αρχίστε να λέτε «όχι» και θα δείτε την αχαριστία να ξεπροβάλει μπροστά σας. Οι αχάριστοι άνθρωποι όταν σταματήσουν να παίρνουν χάνονται και εξαφανίζονται, ψάχνοντας το επόμενο θύμα τους. Φρόντισε να μην είσαι εσύ…
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  5. #2735
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Είδατε τι πολιτικούς έχετε ξετρυπωθηκαν όλοι είναι χειρότεροι από το διαολο να ξέρετε

  6. #2736
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Να μασ πείτε γιατί εσείς μπλεξατε κι εγώ όχι εμένα δε με θέλανε εσάς που σασ θέλουνε έχετε ευθύνη εμένα δε με θέλανε

  7. #2737
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    να πω κι εγω καλο πασχα σε οσους πιστεύουν κι να αφήσω πολυ ωραιο καναλι με μουσική ηρεμη που σε ταξιδεύει .

    https://www.youtube.com/@MarkMusicRecords/videos
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #2738
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Να πάτε όλα στο εξωτερικό κ πάρτε κ λεφτά δεν ξέρω τι βγάζω μου είπαν διαφορα δεν ξέρω τι παίζει αλλά δουλεύω κανονικά

  9. #2739
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,157
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Να πάτε όλα στο εξωτερικό κ πάρτε κ λεφτά δεν ξέρω τι βγάζω μου είπαν διαφορα δεν ξέρω τι παίζει αλλά δουλεύω κανονικά
    Ελις,είχες καπνίσει ποτέ κάνναβη παλιότερα?
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  10. #2740
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Ούτε ξέρω εγώ τσιγάρο ζητάω δεν τα ξέρω αυτά τσιγάρο καράβια τα άλλα ρώτα τον γιατρό μου εγώ ζητάω τσιγάρο κ καφέ

  11. #2741
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    στεναχωριεμαι γιατι οταν βανω νεα θεματα σχεδον κανεις δε μου μιλαει κι εγω οτι κανω το κανω απ αναγκη να συζητάω με αλλους ανθρωπους κι να εχουμε αλληλεπίδραση φιλικη . πιθανον ειμαι αδιαφορη σα παρουσία αντιπαθής κι δε θελουν ο κοσμος μαζι μου φιλικη κουβεντα .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  12. #2742
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Δουλεύω από τα 11 στα 22 χώρισα με μια κοπέλα κι αρχισα το τσιγάρο έχω αλλάξει 6 δουλειές εργατικές δηλαδή υπάλληλος πρέπει να δουλεύω 25 με 30 χρόνια κάνοντας γυμναστική σαν χόμπι από το 2015 κ μετά με ξεπατωσαν ούτε ξέρω πόσες ώρες δουλεύω το μεροκαματο έγινε 12 ευρώ πάω στην καφετέρια πίνω 4 καφέδες παίρνω κ καπνό χαρτάκια κλπ τελειώνουν τα λεφτά ξαναπάω ξαναπαίρνω ξανά τελειώνουν έτσι είναι από το 2015 ρουτίνα μου είπαν ότι είναι καλό για εσάς κ να μη με νοιάζει τίποτα άλλο κι αυτό κάνω

  13. #2743
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,157
    Και εγώ δυο τζούρες είχα δοκιμάσει όταν ήμουν 19
    Ελις,με τον γιατρό σου βλέπεστε συχνα?...φαίνεται ότι του έχεις εμπιστοσύνη...Είναι ικανοποιημένος από την εξέλιξή σου?
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  14. #2744
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Δεν ξέρω νομίζω ότι αν εμένα κι άλλο εκεί θα είχα ιδρυματοποιηθει όπως έλεγε ο πρώτος γιατρός μου τώρα τον βλέπω 2 φορεσ τον χρόνο με τα χάπια λένε δεν μπορείς να δουλέψεις εγώ δουλεύω κάπως ως βοηθός κι είπανε όλοι να μείνω εκεί παίρνω χάπια αλλά δεν ξέρω αν είναι φάρμακα 2 ινβεγκα 1 αλοπεριντιν κι ένα αρταν σηκώνομαι το πρωί πάω στη δουλειά όταν πάω αλλιώς πάω για καφέ οδηγώ στο χωριό ένα βανακι σιγά μην παίρνω φάρμακα εκτός αν παίρνω του 1920 που είναι συμπεριφορικα με τα σημερινά φάρμακα μαστουρωνω απευθείας ένας γιατρός με έδινε ντεπον αντί για φάρμακα κ πάλι δεν ξέρω την αλήθεια

  15. #2745
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,825
    Από ότι κατάλαβα τα του 1920 είναι συμπεριφορικα με τα αλλοπεριντιν σε φτιάχνει και τα άλλα σε φτιάχνουν πολύ

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •