Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 82
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 82 of 181 FirstFirst ... 3272808182838492132 ... LastLast
Results 1,216 to 1,230 of 2703
  1. #1216
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    αρκει να σεβεται τα ορια..
    δυστυχως καποιοι οχι απλως δε σεβονται ταορια,αλλα αντιθετως ευχαριστιουνται και πατανε πανω σε τραγωδιες,εκφραζοντας δηθεν ορθολογικες αποψεις.
    Πλεον αυτους προσωπικα,οχι απλά δεν τους αντεχω,αλλα θελω να ξεσπασω πανω τους οτι ζωντανο εχει απομεινει μεσα μου..

  2. #1217
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Το καλοκαίρι αν δεν έχεις καλούς φίλους κι αν δεν προγραμματίσεις από νωρίς τι θα κάνεις και που θα πας δεν περνάει καλά, απλά γίνεται ένα απ τα ίδια με μόνη διαφορά ότι πας και λίγο θάλασσα, σε κανα καλοκαιρινό μπαρ , καφέ και πιο συχνά εκτός σπιτιού. Πήγαινε ταξίδι αν έχεις λεφτά και καλη παρέα.
    Συμφωνώ σε όλα.

    Εγώ εκτός από το πολύ άγχος δεν έχω και λεφτά για να βγαίνω λόγω ανεργίας.

  3. #1218
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Δεν θα πω κάτι πρωτότυπο αλλά σκέφτομαι πόσο σημαντική είναι η υγεία μας (αυτή την στιγμή αναφέρομαι στην σωματική)... Κι αυτό γιατί χθες μάλλον κρύωσα και με πονούσε η κοιλιά μου για κάποιες ώρες και δεν ένιωθα καθόλου καλά... Σήμερα έχει περάσει και νιώθω αρκετά καλύτερα και ψυχολογικά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #1219
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Καταλαβα το προβλημα το θεμα ειναι οτι καναμε οτι γινεται κι οτι δεν γινεται η δουλεια μασ πηρε 40 χρονια αν δεν μπορειτε κ τωρα δεν υπαρχει κατι που δεν γινεται κ δεν το καναμε θα βγει θεραπεια για ολα τα ψυχολογικα στρατοσ νοσοκομειο κ μαφια συνεργαστηκαμε για 40 χρονια αν δεν μπορειτε κ τωρα δεν γινεται κατι αλλο ολη η δουλεια ειναι αδυνατη δεν υπαρχει κατι αλλο να γινει να ξερετε

  5. #1220
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Οσοι δεν πινουν κ δεν καπνιζουν παθαινουν χοληστερινη στα 25 οσοι πινουν κ καπνιζουν ξερουν

  6. #1221
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    αρκει να σεβεται τα ορια..
    δυστυχως καποιοι οχι απλως δε σεβονται ταορια,αλλα αντιθετως ευχαριστιουνται και πατανε πανω σε τραγωδιες,εκφραζοντας δηθεν ορθολογικες αποψεις.
    Πλεον αυτους προσωπικα,οχι απλά δεν τους αντεχω,αλλα θελω να ξεσπασω πανω τους οτι ζωντανο εχει απομεινει μεσα μου..
    Αναλυτικα σασ εχω πει ολεσ τισ θεραπειεσ για τα ψυχολογικα
    Τη θεραπεια για σχιζο
    Βγαλανε εμβολιο απο μενα αποκλειστηκα για ουσιεσ
    Βοηθησα στην παραγωγη των επισημων εμβολιων
    Σπουδασα στην ελλαδα κ πηραν ολοι τισ γνωσεισ μου με την τεχνολογια
    Ολα τα τεχνικα θεματα τα ξερουν ολοι πατεντεσ μαζεμα κλαδεμα κοψιμο χορτου ελιασ 40 χρονια δουλευω
    Και παλι γινεστε εγκληματιεσ ποιοσ δε σεβεται εσεισ η εγω μονο που η τηλεοραση παιζει μαλακιεσ ολη μερα σασ κανει το μυαλο κιμα κ εσεισ το δεχεστε εμενα μου φτανει να σασ χαρακτηρισω

  7. #1222
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Ζήτησα από κάποιον 1 ευρώ και κρατούσα ένα χαρτί. Μου λέει τι χαρτί είναι αυτό; Του λέω τα φάρμακα μου. Μου λέει για να τα δω. Του τα έδωσα. Τα διάβασε, και μου λέει πόσα θες; 1 ευρώ του λέω. Μου λέει αυτό το φάρμακο το ξέρω, το ξέρω, το ξέρω. Πάρε 2 μου λέει γιατί είσαι διπολική σαν εμένα. χα χα Τύχη.

  8. #1223
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Συνεχιζω ολο το μυστικο ειναι τι ξερεισ αν δεν ξερεισ να ανοιξεισ μια πορτοκαλαδα δε σε βοηθαει κανεισ ετσι λοιπον βαλανε κατι ομορφεσ κι εγω αρχισα να τισ τα λεω καμια 7 χρονια τισ μιλαω καθε μερα κ πινω τουσ καφεδεσ αυτεσ συνεργαστηκαν μαζι μου κ ολουσ κ βγηκαν αυτα εγω με το στρατηγο το παλευαμε απλα ουσιεσ ειδικεσ στον εγκεφαλο κι εγω εκανα γυμναστικη αυτο ηταν το σεξ του λεω μια μερα μαλακιεσ ολη μερα θελει εβγαλε κ τραγουδι που κ που πινω κανενα κουβα μαλακιεσ αυτο ειναι το ****** να μην τα πολυλογω αυτοσ ο στρατηγοσ το κανε βασανιστηρια κανονικα κι εβαλε ολουσ μεσα το θεμα ειναι οτι εισαι υγιεισ οταν σε βασανιζουν οποτε αυτο ηταν παπαρια ετσι περασαν 30 χρονια κ βγηκε ο μητσοτακησ κ λεει πολεμο οτι πειτε εγω εγινε το μαλιοβρασι κ ηρεμησαμε ολοι αφου οτι κ να μου βαζανε τουσ ελεγα ευκολο εγω φταιω σε αυτο το κομματι οτι τουσ ελεγα ενταξει το εχουμε το θεμα ειναι οτι εγινε μια πολλη καλη δουλεια η οποια αν σασ τη δωσουνε θα καταλαβετε καποια κομματια που πατουσανε στα προηγουμενα ηταν οκ πιο ευκολα αλλα ειχαν διαρκεια αυτη τη φορα παντωσ η δουλεια πρεπει να ειναι παγκοσμια δεν ξερω τι θα πουν τα αλλα κρατη αλλα νομιζω εγινε οτι γινεται σε περιπτωση πολεμου το τραγουδι το βαζω τωρα

  9. #1224

  10. #1225
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αναλυτικα σασ εχω πει ολεσ τισ θεραπειεσ για τα ψυχολογικα
    Τη θεραπεια για σχιζο
    Βγαλανε εμβολιο απο μενα αποκλειστηκα για ουσιεσ
    Βοηθησα στην παραγωγη των επισημων εμβολιων
    Σπουδασα στην ελλαδα κ πηραν ολοι τισ γνωσεισ μου με την τεχνολογια
    Ολα τα τεχνικα θεματα τα ξερουν ολοι πατεντεσ μαζεμα κλαδεμα κοψιμο χορτου ελιασ 40 χρονια δουλευω
    Και παλι γινεστε εγκληματιεσ ποιοσ δε σεβεται εσεισ η εγω μονο που η τηλεοραση παιζει μαλακιεσ ολη μερα σασ κανει το μυαλο κιμα κ εσεισ το δεχεστε εμενα μου φτανει να σασ χαρακτηρισω
    Ρε ελις δεν εχω σχιζο,καμια φορα πινω κανα ξυδι παραπανω και λεω και καμια μαλακια να ξεσπασω τις φρικες μου.Αλλα δε θα απολογηθω
    Καταλαβαινω την αντιπαθεια σου,αν και δε σε θεωρω φασιστακο,ουτε σιχαμα οπως πολλους εδω μεσα.
    Απο αυριο αρχιζω αλγκοφρεν,βιταμινες και παω να κανω ολα τα εμβολια!

  11. #1226
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,297
    χάρλεϊ όντως, μερικές φορές η ζωή έχει τον τρόπο να σου πει πως δεν είσαι μόνος σε ό,τι περνάς!

  12. #1227
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Εγω μητσοτακη πιστευω στην κολαση ειναι καλυτερα παρα στην ελλαδα ηρεμα τα λεω.
    Αν πεθανουν ολοι θα φταιει αυτοσ μπραβο φαιδων

  13. #1228
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    μονο φαιδων

  14. #1229
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Εμενα με σταματησαν απο το τρεξιμο για τον ηλιο αν δεν βαλουν αλλον εχουμε 4 με 5 χρονια ζωησ λογικα υποψην για ολουσ

  15. #1230
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390

    Σκέφτομαι να κάνω μια μίξη αλκοόλ με ηρεμιστικά αλλά θα προσπαθήσω ν' αρκεστώ μόνο στο ένα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •