Πώς αισθάνεστε τώρα; (Μέρος δεύτερο) - Page 113
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 113 of 115 FirstFirst ... 1363103111112113114115 LastLast
Results 1,681 to 1,695 of 1725
  1. #1681
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,492
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ετσι φιλαρακι πολυ καλο αυτο σε ηρεμισε λιγακι να μην εισαι πονεμενη .
    Καλημέρα Άσπεργκερ...

    Ναι, νιώθω λίγο καλύτερα σήμερα...
    Εσύ τι κάνεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #1682
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,492
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    ελα κυκνε. εχεις περασει πολλα και εσυ. κοιτα οσον αυτο που ρωτας, νομιζω περνεις πολυ παθητικα τα αρνιτικα συναισθηματα. ισως να τα εξωτερικευες και νευριαζες και ξεσπαγες δεν θα γυρνουσαν μεσα σου. εσυ γυρνας τον θυμονκαι τον κανεις να χτυπαει σε σενα δεν χρειάζεται πεε οτι ολλοι ειναι μαλακες και εσυ σωστή. να δεις τι καλα.θαννιβσεις. γιατι οι περισωτεροι εκει εξω ειναι εδω που τα λεμε. εγω τωρα ειμαι σε φαση που εχω απογοητευτεί απο το ερωτικο κομματι με τα χρονια. δνε εχω καταφερει να καμω κατι ολοκληρωμενα με κοπέλα. και ενω τωρα ξερω πως θαθελα να βιώνω τον ερωτα. συνχρονος τωρα νιοθω νοθρος και συνχρονος σαν να θελω χρονο να ηρεμισω. δλσ ενω υποκανοξικες συνθηκες θαθελα να ειμαι ερωτευμενος, τωρα δεν μπορω να το νιοσω πλεον στην παρουσα φαση τουλάχιστον και λεω ποσο κριμα ρ φιλε. σε αλο νημα εχω γραψει τι θαθελα.
    Καλημέρα Belphegor...

    Ίσως να έχεις δίκιο σ' αυτό που λες για τα εσωτερικευμένα συναισθήματα... Δεν το έχω σκεφτεί... Θα το επεξεργαστώ...

    Κι εγώ είμαι απογοητευμένη από το ερωτικό κομμάτι... Αν θέλεις δείξε μου το link από το θέμα που λες...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #1683
    https://forum.psychology.gr/threads/...37#post1244937

    τελευταιο σχολιο κατω κατω το κειμενακι

  4. #1684
    αν το παρακανεις λενε βγαινει σε αυτο ανωσο νοσημα. δεν ειμαι γιατρος αλλα εχω δικους μου ανθρωπους που παθαν ακρηβος αυτο. προσεχε παραπανω τον εαυτο σου. και καθε φορα σε καθε στηγμη να κοιτας μεσα σου την προαιρεση σου αν ειναι καλη η κακη και βαση της δικη σου νγωμης να οριζεις τον χαρακτηρα σου και οχι των αλονων.

  5. #1685
    κυκνε επεισης εσρνα σε θυμάμαι. είσαι χρόνια εδω μεσα χαχα. ημουν και εγω παλιο μελος αλλα οαει πολυ καιρος

  6. #1686
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,492
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    κυκνε επεισης εσρνα σε θυμάμαι. είσαι χρόνια εδω μεσα χαχα. ημουν και εγω παλιο μελος αλλα οαει πολυ καιρος
    Διάβασα το ποστ που μου είπες και λυπάμαι που διαλύθηκαν τα πράγματα μ' αυτή την κοπέλα...

    Ναι, όντως είμαι πολλά χρόνια εδώ μέσα... Είχα γραφτεί όταν περνούσα μια πολύ δύσκολη κατάσταση και παρέμεινα γιατί βοηθιέμαι σε σημαντικό βαθμό... Αφού είσαι παλιό μέλος θα ξέρεις πάνω κάτω τους λόγους που με οδήγησαν εδώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #1687
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    Κύκνος εισαι οκ ατομο κι σε εκτημω να ξερεις δε ενοχλεις ποτε κανεναν .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #1688
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,492
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    Κύκνος εισαι οκ ατομο κι σε εκτημω να ξερεις δε ενοχλεις ποτε κανεναν .
    Κι εγώ σ' εκτιμώ γι' αυτό σου λέω να μην χαλιέσαι... Δεν αξίζει τον κόπο, εγώ εκεί κατέληξα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #1689
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    Κύκνος νασε καλα φιλαρακι μου να φυλαγεις τον εαυτο σου πολλοι ανθρωποι δε εχουν τι να κανουν κι ορμαν να φαν τους αλλους χωρις να τους νοιαζει αυτοι οι ανθρωποι οτι παλευουν με τα θεματα τους κι φορτωνονται κι τη κακια αυτων .εδω μπαίνουμε να μιλήσουμε με κοσμο φιλικα ευγενικά κι βλεπουμε μπουλινκ απο κλικες .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #1690
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    379
    Περίμενα να βρω κάτι νέο να ασχοληθώ σήμερα να ξεχάσω τα δικά μου, αλλά τίποτα.
    Πόσο να παλέψεις με τα δικά σου . Στο τέλος μένει μόνο η απογοήτευση.
    Καταστρέφεις και την υγεία σου.
    Πως γίνεται να καταστρέφεις τον ώμο σου από λάθος στάση στον ύπνο σου. Οι γιατροί μου έδωσαν την ελπίδα πως σε 5 μέρες θα περάσει αλλά δεκάδες άτομα υποφέρουν για μήνες και χρόνια από τον ίδιο πόνο. Διάβασα σχόλια σε βίντεο με ασκήσεις αποκατάστασης και απελπιστικά.

  11. #1691
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,492
    Νιώθω άγχος σε μεγάλο βαθμό, τόσο που δυσκολεύομαι ν' αναπνεύσω... Πήρα ηρεμιστικό και περιμένω να δράσει... Επίσης νιώθω έντονη ψυχολογική κούραση... Μόλις συνέλθω, θ' απαντήσω και στο θέμα που έχει μείνει ανοιχτό στο "είναι κανείς εδώ;" μη νομίζετε ότι σας αγνοώ απλώς δεν είμαι σε θέση να σκεφτώ καθαρά αυτή τη στιγμή...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #1692
    κυκνε δεν ηταν τιποτα με αυτην την κοπελα. ισα ισα ηταν μια αποδειξη του εαυτου μου οτι συμβιβαστικα με ευκολη λυση. καλυτερα που δεν προχψρησε παρακαω να λες. ας παει να κανει τις πουτανιες που εκανε και να κολαει πανευκολα σε ολους οπος συνηθηζε εξαλου και εγω ετσι την γνωρισα. χαχαχ εγω θα ηθελα και πιο πριν να εχω καποιες εμπειριες με γυναικες με κοπελες απλες και καλες σαν χαρακτηρες για να μην φτασω εδω ομως δεν ειναι τυχαιο που εφτασα ξερω το γιατι και καλο θαναι τωρα να ξεκολαω γενικα απο το παρελθον ν και να βρισκω κουραγιο για μπροστα οπως και κανω σε ενα βαθμο και χερωμαι για αυτο. αχβαχ ναι σημερα 7/5/2024. η ημερα οπου μετατεθηκε η εργατικη πρωτομαγια πολλοι ηταν εξω. και εγω σε μια παρομοια φαση βρεθηκα σμρ αλλα δεν το πηρα βαρια. πηγα πηρα ενα πιτογυρο και το ευχαριστηθηκα. χαχα οχι που θα με μαρει εμενα η μιζερια παλι κατω.

  13. #1693
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,492
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    κυκνε δεν ηταν τιποτα με αυτην την κοπελα. ισα ισα ηταν μια αποδειξη του εαυτου μου οτι συμβιβαστικα με ευκολη λυση. καλυτερα που δεν προχψρησε παρακαω να λες. ας παει να κανει τις πουτανιες που εκανε και να κολαει πανευκολα σε ολους οπος συνηθηζε εξαλου και εγω ετσι την γνωρισα. χαχαχ εγω θα ηθελα και πιο πριν να εχω καποιες εμπειριες με γυναικες με κοπελες απλες και καλες σαν χαρακτηρες για να μην φτασω εδω ομως δεν ειναι τυχαιο που εφτασα ξερω το γιατι και καλο θαναι τωρα να ξεκολαω γενικα απο το παρελθον ν και να βρισκω κουραγιο για μπροστα οπως και κανω σε ενα βαθμο και χερωμαι για αυτο. αχβαχ ναι σημερα 7/5/2024. η ημερα οπου μετατεθηκε η εργατικη πρωτομαγια πολλοι ηταν εξω. και εγω σε μια παρομοια φαση βρεθηκα σμρ αλλα δεν το πηρα βαρια. πηγα πηρα ενα πιτογυρο και το ευχαριστηθηκα. χαχα οχι που θα με μαρει εμενα η μιζερια παλι κατω.
    Α οκ... Δεν είχα καταλάβει καλά τι παίχτηκε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #1694
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    379
    Πήγα σήμερα και για δεύτερη γνώμη σε ιδιώτη γιατρό αφού με χάπια δεν έγινα καλά. Έφυγα με δύο ενέσεις και με τα ίδια αλλά δυνατότερα χάπια. Τώρα πως να ηρεμήσω με προοπτική πως αν δεν το προσέξω και χειροτερέψει θα υποφέρω για 6 μήνες!!
    Τα διάβασα στο ίντερνετ και μου το είπε και ο γιατρός.
    Μετά σου λένε για χειρονακτική εργασία, εγώ το έπαθα από κατσιμο , τώρα πως να το επαναφερο.

  15. #1695
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,633
    ¨Ολους τους άντρες με τα μάτια τους ρίχνω!
    Όλοι μου λένε τι ωραία μάτια έχεις.... Και μου την πέφτουν... Κατά βάθος είναι γλυκούληδες ; Ή εγώ έχω τόσο σέξυ μάτια ;
    Πάντως χαίρομαι που εκτιμούν κάτι σαν τα μάτια και μετά τον κώλο πχ :Ρ

Similar Threads

  1. Πώς αισθάνεστε τώρα;
    By Κύκνος in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12550
    Last Post: 21-01-2022, 20:33
  2. πως αισθανεστε τωρα?
    By giannis000 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 05-05-2019, 21:28
  3. πολεμος (δευτερο μερος)
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 10
    Last Post: 03-12-2018, 17:41
  4. το 1ο ψυχωσικο επεισοδιο ειναι το πιο δυνατο η το δευτερο?
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 51
    Last Post: 13-10-2013, 15:01
  5. Replies: 1
    Last Post: 19-10-2005, 09:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •