Απελπισία.... - Page 33
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 33 of 60 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast
Results 481 to 495 of 900
  1. #481
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Θα ενδιαφερόσουν για παρθένο της ηλικίας σου; Μήπως αυτό θα σε έκανε να νιώθεις πιο άνετα; Θα επέλεγες έναν τέτοιο ανθρωπο;
    Εδώ είμαι με παρθενο 10 χρόνια μεγαλύτερο μου.
    Ναι δεν εδώ θέμα αρκεί να τον ερωτευτω πραγμα πολύ δύσκολο για μένα.

  2. #482
    kopela93
    Guest
    Αφού δεν είναι παρθένος.....
    Δεν καταλαβαίνω γιατί οι άνθρωποι θέλουν σώνει και καλά να ερωτευτούν
    Δεν μπορείς να αρκεστείς σε έναν άνθρωπο που θα σού ταιριάζει χωρίς να τον έχεις ερωτευτεί;
    Άμα τα ζητάμε όλα στο τέλος τίποτα δε θα βρούμε
    Αμάν βρε συ ...

  3. #483
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Αφού δεν είναι παρθένος.....
    Δεν καταλαβαίνω γιατί οι άνθρωποι θέλουν σώνει και καλά να ερωτευτούν
    Δεν μπορείς να αρκεστείς σε έναν άνθρωπο που θα σού ταιριάζει χωρίς να τον έχεις ερωτευτεί;
    Άμα τα ζητάμε όλα στο τέλος τίποτα δε θα βρούμε
    Αμάν βρε συ ...
    Ο φίλος μου παρθενος πρέπει να είναι.
    Εγώ λειτουργω αλλιώς.
    Μπορώ να είμαι με έναν άνθρωπο που δεν μου ταιριαζει αρκει να είμαι κάψουρα μαζί του.
    Έχω βρει άνθρωπο που να μου ταιριαζει.τον φίλο μου.αλλά δεν ειμαι ερωτευμένη μαζί του.μια σχέση χωρίς έρωτα δεν έχει ουσία.

  4. #484
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Ο φίλος μου παρθενος πρέπει να είναι.
    Εγώ λειτουργω αλλιώς.
    Μπορώ να είμαι με έναν άνθρωπο που δεν μου ταιριαζει αρκει να είμαι κάψουρα μαζί του.
    Έχω βρει άνθρωπο που να μου ταιριαζει.τον φίλο μου.αλλά δεν ειμαι ερωτευμένη μαζί του.μια σχέση χωρίς έρωτα δεν έχει ουσία.
    Εντάξει τώρα πόνεσα. Εγώ μάλλον ποτέ δε θα ήθελα κάτι τέτοιο

  5. #485
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Εντάξει τώρα πόνεσα. Εγώ μάλλον ποτέ δε θα ήθελα κάτι τέτοιο
    Τι θα ηθελες δηλαδη?

  6. #486
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τι θα ηθελες δηλαδη?
    Δε θέλω έρωτες και ανησυχίες. Θέλω κάτι ήσυχο και σταθερό που να ταιριάζουμε

  7. #487
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Δε θέλω έρωτες και ανησυχίες. Θέλω κάτι ήσυχο και σταθερό που να ταιριάζουμε
    Δηλαδή θα μπορουσες να εισαι και εσύ με κάποιον που δεν σου αρέσει εμφανισιακα αρκεί να τα βρισκατε στα υπολοιπα?

  8. #488
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Δηλαδή θα μπορουσες να εισαι και εσύ με κάποιον που δεν σου αρέσει εμφανισιακα αρκεί να τα βρισκατε στα υπολοιπα?
    Ναι. Όχι μόνο εμφανισιακά, αλλά και χωρίς έρωτα. Θα ζούσα άνετα κι ωραία. Αρκεί να τα βρίσκαμε καλά να επικοινωνούσαμε σωστά και να αγαπιόμασταν.

  9. #489
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ναι. Όχι μόνο εμφανισιακά, αλλά και χωρίς έρωτα. Θα ζούσα άνετα κι ωραία. Αρκεί να τα βρίσκαμε καλά να επικοινωνούσαμε σωστά και να αγαπιόμασταν.
    Όταν λες χωρίς ερωτα εννοείς χωρίς σεξ η χωρίς να είσαι ερωτευμενη?Αυτό ευκολο είναι να το βρεις πάντως. Θες έναν άνθρωπο απλά που να εχετε κοινά και να περνάτε καλά μαζι

  10. #490
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Όταν λες χωρίς ερωτα εννοείς χωρίς σεξ η χωρίς να είσαι ερωτευμενη?Αυτό ευκολο είναι να το βρεις πάντως. Θες έναν άνθρωπο απλά που να εχετε κοινά και να περνάτε καλά μαζι
    Χωρίς ναμαι ερωτευμένη. Αυτός ας είναι.( Και να μην είναι πάλι οκει δεν έχω κανένα θέμα. Δεν έχει διάφορα για μένα ) Εγώ δε θέλω.
    Με καλό σεξ ναι και κοινά στοιχεία και κατανόηση επικοινωνία σεβασμό αγάπη κτλ

  11. #491
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Χωρίς ναμαι ερωτευμένη. Αυτός ας είναι.( Και να μην είναι πάλι οκει δεν έχω κανένα θέμα. Δεν έχει διάφορα για μένα ) Εγώ δε θέλω.
    Με καλό σεξ ναι και κοινά στοιχεία και κατανόηση επικοινωνία σεβασμό αγάπη κτλ
    Έχεις κάνει ποτέ σχέση με αυτές τις προϋποθέσεις όπως τις θες?
    Σχέση που να είσαι ερωτευμενη πολύ?η δέν έχεις ερωτευτει ποτε?
    Πες μου ένα κολπο να σταματήσω να ερωτεύομαι και εγω σε παρακαλω.

  12. #492
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Έχεις κάνει ποτέ σχέση με αυτές τις προϋποθέσεις όπως τις θες?
    Σχέση που να είσαι ερωτευμενη πολύ?η δέν έχεις ερωτευτει ποτε?
    Πες μου ένα κολπο να σταματήσω να ερωτεύομαι και εγω σε παρακαλω.
    Χαχαχα δεν υπάρχει κόλπο να το σταματήσεις. Πρέπει να διαχωρίσεις πότε είναι έρωτας και πότε ενθουσιασμός.
    Εγώ προσωπικά δε χρειάζομαι έρωτα γιατί τρώω ενθουσιασμό πολύ συχνά. Έτσι ο έρωτας που είναι κάτι βαθύτερο και πιο έντονο και πιο τρομακτικό δεν το χρειάζομαι. Αν μού τυχε και ερωτευτώ θα πονέσω. Αυτός είναι ο κύριος λόγος που δεν το θέλω. Και πολλοί με έχουν κράξει γιαυτες μου τις απόψεις. Με έχουν πει φοβιτσιαρα και τα λοιπά αλλά τους αγνοω. Ο καθένας θέλει διαφορετικά πράγματα από τη ζωή του. Πάντως δεν μπορείς να ελέγξεις τη ζωή. Πορεύεσαι και βλέπεις. Όλοι τραβάμε κουπί.

  13. #493
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τον πηδηχταρα τον έχουμε. Το να πιούμε και να βρεθουμε μόνοι δεν το έχουμε.
    Ιστορίες της παιδικής ηλικιας δεν λέω ούτε έχω πει ακομη τα θέματα μου σε αυτόν δεν κλαιγομαι.
    Αλλά το όχι μου βγαίνει αυθόρμητα να το λέω δεν ξέρω γιατί. Ίσως γιατί δεν θέλω δεν μπορώ. Τέλος πάντων.
    Κολοκύθια πηδηχταράς είναι . Το πιθανότερο είναι ότι παντρεύτηκε κάποια που γνώρισε στα 20 , την πρώτη που έκαναν σεξ και θέλει να αυτοεπιβεβαιωθεί , ότι
    μπορεί να κάνει κάτι και με άλλη γυναίκα, μετά από 20 χρόνια αποκλειστικότητας με τη γυναίκα του.
    Αν βάλεις κάτι σέξυ και κατέβεις για κανά καφέ στο κέντρο της αθήνας που γίνεται χαμός από τουρίστες ξένους και ντόπιους,
    μπορεί να βρεις κανέναν πηδηχταρά αληθινό να κάνεις κάτι .

    Αλλιώς το πας εδώ για νήμα 1500 σελίδα με χιλιάδες posts που θα συνεχιστεί δεκαετίες.

  14. #494
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Χωρίς ναμαι ερωτευμένη. Αυτός ας είναι.( Και να μην είναι πάλι οκει δεν έχω κανένα θέμα. Δεν έχει διάφορα για μένα ) Εγώ δε θέλω.
    Με καλό σεξ ναι και κοινά στοιχεία και κατανόηση επικοινωνία σεβασμό αγάπη κτλ
    και σε περιπτωση που τον ερωτευτεις εσυ μονο ή ειναι αμοιβαιο και για τους δυο,εκει τι θα κανεις?

  15. #495
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και σε περιπτωση που τον ερωτευτεις εσυ μονο ή ειναι αμοιβαιο και για τους δυο,εκει τι θα κανεις?
    Πιο πιθανό είναι να είναι μονόπλευρο. Αν είμαι τόσο τυχερή και είναι αμφίδρομο τότε τι να πω, θα το ζήσω. Γενικά όμως είναι κάτι που δε θα το ήθελα (έρωτας).
    Δεν μπορείς να το ελέγξεις τι θα νιώσεις ούτε τι θα νιώσει ο άλλος.

Page 33 of 60 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast

Similar Threads

  1. απελπισια!
    By μυσπ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 16-11-2020, 20:37
  2. Απελπισια;
    By Eleni44 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 38
    Last Post: 04-03-2019, 12:33
  3. απελπισια
    By hlias1988 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 18-12-2014, 14:13
  4. Απελπισία
    By Erida in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 02-04-2014, 20:23
  5. απελπισια
    By STARAKI_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 25
    Last Post: 03-11-2010, 01:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •