Μεσα απο νερο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Μεσα απο νερο

    Σημερα ολη μερα νιωθω σαν να βλεπω μεσα απο γιαλα με νερο.Γιρω στις ακριες των ματιων μου βλεπωκατ σαν κυματακια και δεν ειναι η πρωτη φορα π το παθενω.
    Το εχει παθει καμια?



    υ.γ εγω επιμενω δεν φοβαμαι κανεναν.οταν εχω προβλημα θα το μοιραζομαι εδω.:P

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    75
    ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΟΥΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΝ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ.ΣΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΣΑΝ ΝΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΥΜΑΤΑΚΙΑ.ΕΚΤΟΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΙ, ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΤΟΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΖΗΤΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΝΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΥ.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%80%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%BC%C E%B1%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%AF%CE%B7%CF%83%CE% B7

    για δες αυτο που σου στειλα νομιζω οτι ειναι κατι τετοιο αλλιως αποπροσωποιηση ισως.....

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    melene ξερω τι ειναι αποπροσωποιηση αλλα καμια σχεση.
    ισως ειναι απο τα φαρμακα η τη υποτσαση,η πιεση μου ειναι 9 συνεχεια ty παντως
    Περιεργο εδω και μια εβδομαδα ειμαι απολυτα καλα.ουτε δυσφορια ουτε τπτ αν εξαιρεσεις τα οσα γινανε εδω.
    περιμενα οτι θα ξεκινουσα παλυ τα ζαναξ για κανενα 20μερο αλλα δεν χρειαστικαν τελικα.
    αχ την τριτη θα βγω με τον τελευταιο δυκτιακο ερωτα της ζωης μου,ειναι μαναρακι ο ατιμος.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    150
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ Ή ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΧΑΜΗΛΗΣ ΠΙΕΣΗΣ;
    ΠΑΝΤΩΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΙΝΗΤΡΟ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    32
    βλεπεις μεσα απο μενα ?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ναι βρε καλο μου νερακι :P

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    10
    panikoula παρατιρισε οταν πα8ενεισ κατι τετοιο αν εχει μετα απο κανενα μισαωρο πονοκεφαλο υπαρχει περιπτοση να ειναι ημικρανια με αυρα το ειχα και εγω και μετα απο σορο εξετασεων καταλιξαμε εκει ευχομαι να μη σου ξανα συμβει
    να σε καλα!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •