γιατι δεν την βοηθησατε?Εκανε αποπειρα! - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 76 to 90 of 116
  1. #76
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    dhmhtrh πες στην αδερφη σου οτι ειμαστε ολοι στις αποχρωσεις του μπεζ.

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δημητρη ποια ειναι η σχεση σου με την Αφρουλα?
    Αδερφια,γειτονοι,φιλοι,γνω� �τοι τι?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,639
    κιπ
    δεν ξερω αν λεμε το ιδιο πραγμα και δεν θα επεκταθω
    κατι δεν παει καθολου καλα εδω περα

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    λοιπον φιλε επειδη εισαι ψυχακιας σαν και εμενα ειμαι ο αδερφος της.Αν δε πιστευεις στα αρχιδια μου.Εγω θα της δωσω το λαπτοπ και παω σε εναν αλλεργιολογο γιατι εβγαλα κατι σπυρακια.Με τρελλανατε εδω.Σιγα μη της το δωσω ρε μαλακα να τη τρελλανεις !!αντε γαμησου ψυχασθενη εσυ θα την πεθανες!

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    την αγαπαω και θα στεναχωρηθω αλλα ειμαι αρρωστος δε μπορω να προσφερω κατι.Και με υποτροπιασατε.Τωρα ειναι που φευγουμε και ας παςι και στο ταφο

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ok πηγαινε στην αδερφη σου που σε χρειαζεται,μην πατε για μπανια επουδενι λογο, και χαιρομαι να γνωριζω την πραγματικη προσωπικοτητα πισω απο τη μασκα.
    Και δεν μπορεις να δηλωνεις μια αδερφος μια οχι οποτε σε βολευει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    607
    ναι, κιπ τώρα έχεις γνωρίσει την πραγματική του προσωπικότητα.

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    φιλε προχωρα και κοιτα αν ερχομαι.Τοσο μαλακας εισαι?η ιδια μου τα λεει γιατι ειδε το laptop.Εγω της το δινω και φευγω.Ευχαριστω .Αλλα σας προειδοποιοω δε θα μιλαει για τιποτα ειναι φυτο.Μονο για μπεζ μιλαει.Αλλα γουσταρω να στα λεει σε εσενα μαλακα.Στα κοριτσια τη καλησπερα μου και ευχαριστω για το νοιαξιμο.Να της το δωσω?ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι να μην της δωσεις το λαπτοπ...μη νομιζεις οτι δεν υπαρχουν σνθρωποι που ενδιαφερονται εκτος απο μενα που βγηκα αναποδος,αλλα κατα τη γνωμη μου δεν πρεπει.
    Δεν θα συνεχιστει το ιδιο σεναριο επ\'απειρο και προσωπικα δεν θελω να απαντησω παλι σε μυνημα για το συγκεκριμενο θεμα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    Originally posted by Remedy
    κιπ
    δεν ξερω αν λεμε το ιδιο πραγμα και δεν θα επεκταθω
    κατι δεν παει καθολου καλα εδω περα
    συμφωνω κι εγω
    Dum spiro spero (?)

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    δε μιλαω με σενα οι υπολοιποι τι λετε?Το καταλαβε, εγω γραφω εδω που εγραφε και η αδερφη μου εσεις που την αγαπατε ταχα τι να κανω?εσυ φιλε πολυ ξερολας εισαι.Να προσεχεις τη συμπεριφορα σου αν μπει μεσα η αδερη μου γιατι ......

  12. #87
    μμμμμ.....

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    607
    ο κιπ έχει δίκιο δημήτρη. το φόρουμ δίνει τροφή στους ψυχαναγκασμούς της. δεν νομίζω πως πρέπει να της δώσεις το λάπτοπ.

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα τρελλαθω θελεις να της δωσεις το λαπτοπ ενω εχεις γραψει οτι δεν σε ενδιαφερει αν παει στο ταφο....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ .
    Αποσυνδεομαι.

    αγαπαω και θα στεναχωρηθω αλλα ειμαι αρρωστος δε μπορω να προσφερω κατι.Και με υποτροπιασατε.Τωρα ειναι που φευγουμε και ας παςι και στο ταφο
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    τι δε παει καλα ρε παιδια?να σας το λυσω.Να της το δωσω .οι λογικοι να μιλησουν οχι οι σχιζοφρενεις.Θα της το δωσω και ας παω στη κηδεια της να σωθει η οικογενεια απο την τρελλη την αρρωστη που με χει κανει σκατα.Και οι μηνυσεις δε ξεχνιουνται μονο να μα θω κατι.Χαιρετε

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •