Σχέση με παρθένο (και οχι στο ζωδιο) - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 22 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 322
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,401
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οσες περισσοτερες ξεπετες εχει μια γυναικα τοσο μικροτερη η αξια της ασφαλως για τους αντρες που θα τιμολογισουν αναλογως....

    Καλά εντάξει τράβα δες πόσες ξεπετες όπως τις λέτε σέρνουν από την μύτη αντράκι σαν και εσάς γιατί τους εκαναν δύο κολπάκια και ακόμα τρέχουν από πίσω τους !!

    Φιλιά και χρόνια μας πολλά μέρα που ειναι !!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Εδώ μας τα μπερδεύεις λιγάκι..
    Πως γίνεται να θες μονο σεξ και οι πρωτες σου σκεψεις να ειναι αν ειναι κατάλληλος για γάμο?

    Έπειτα τον παρουσίασες ως Άδωνις αν θυμάμαι καλά..
    Ει αι δυνατόν να πλησιάζεις ένα τέτοιο άνθρωπο μόνο για σεξ όταν μάλιστα παρακάτω λες ότι θες κάτι μόνιμο πλέον?

    Σορυ με εχεις καταμπερδεψει ρε συ Νοσηρή ή κάτι χάνω στα γραφόμενα σου ...

    Και επίσης Άδωνις και παρθένος σε αυτή την ηλικία ΔΕΝ παίζει..
    Ο τύπος σε δούλευε...Να έχει κολλήσει τόσο πολύ από νωρίς με τέτοια εμφάνιση πάλι κάτι δεν μου κολλάει..
    Καθόλου δε τα μπερδεύω.Ειχε αποπνικτική συμπεριφορά και μαζί του δε θα μπορούσα να κάνω σχέση.μονο σεξ θα μπορούσα... αλλά επειδή δεν αναζητώ μόνο σεξ απλα τον "χώρισα".απλα όμορφα κ ωραία.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλά εντάξει τράβα δες πόσες ξεπετες όπως τις λέτε σέρνουν από την μύτη αντράκι σαν και εσάς γιατί τους εκαναν δύο κολπάκια και ακόμα τρέχουν από πίσω τους !!

    Φιλιά και χρόνια μας πολλά μέρα που ειναι !!!
    Ε, καλα τωρα, οι μισογυνηδες δεν θελουν η γυναικα να χει παει με πολλους γιατι χανει την αξια της αλλα να μην ειναι και καμια μιξοπαρθενα. Ετερον εκατερον.
    Εχουν πλακα που νομιζουν οτι θα περιορισουμε εμεις τη σεξουαλικοτητα μας, μηπως και δεν μας προτιμησουν μετα, και κυριως απαπα μηπως μας εχουν μονο για σεξ, και δεν μας αποκαταστησουν και μεινουμε στο ραφι, πω πω, δυστυχια μας, κατι κελεπουρια που βλεπουν τις γυναικες ως αντικειμενα προς κοστολογηση.

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by JohnyK33 View Post
    Καταρχην,εσεις οι "βγαλμενοι" θα πρεπει να καταλαβετε,οτι αυτο το παλικαρι,για καποιο λογο η λογους μπορει να μην ειχε την ευκαιρια να κανει σχεσεις,να ειχε σεξουαλικες εμπειριες,γιαυτο το λογο ισως μπηκε και σε μια εφαρμογη για να κανει μια αρχη,αφου εκει εξω οι περισσοτερες γυναικες σνομπαρουν το παραμικρο και μπορει ευκολα να απογοητευει,να κλειστει,να απομονωθει.Το τι θεωρειτο νορμαλ ειναι συζητησιμο,πχ ειμαι ντροπαλος και εσωστρεφης σαν ατομο,αυτο δεν με βοηθαει στις επικοινωνιακες μου σχεσεις και στην κοινωνικοτητα με τις γυναικες,οποτε δεν εχω εκει εξω τις ιδιες ευκαιριες με καποιον αλλον που απο τα 16 του ξεπαρθενιαστηκε,που ως τα 20 του ειχε 2-3 σχεσεις και στα 25 του θεωρειτο ηδη βγαλμενος,εμπειρος και ηξερε πως να συμπεριφερθει.Τα κοινωνικα προτυπα και στερεοτυπα μας εχουν κανει να αναρωτιομαστε αν η αλλη πλευρα εχει καποιο προβλημα επειδη δεν εχει κανει σεξ και ετυχε ο κληρος σε εμας για να γινει αυτο μαζι του.

    Και μονο που σου ειπε την αληθεια,οτι δεν εχει σεξουαλικη εμπειρια,ειναι στα συν,γιατι αλλοι προσπαθουν να το κρυψουν υπο το φοβο της απορριψης η της γελοιοποιησης απο την αλλη πλευρα.
    Δεν υπάρχει κανένας λόγος ένας ενήλικος άνθρωπος που είναι εμφανίσιμος να προτιμάει να λιώνει στις τσόντες από το να κάνει σεξ λέγοντας ότι θέλει πρώτα να ερωτευτεί..δλδ δεν ερωτεύτηκε ποτε μέχρι τα 30 του;πολύ κουλό
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Ε, καλα τωρα, οι μισογυνηδες δεν θελουν η γυναικα να χει παει με πολλους γιατι χανει την αξια της αλλα να μην ειναι και καμια μιξοπαρθενα. Ετερον εκατερον.
    .
    οι μισανδρες δεν θελουν ο αντρας να μην εχει παει με καμμια γιατι χανει την αξια του.
    ετερον εκατερον
    α χα χα!!

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Δεν υπάρχει κανένας λόγος ένας ενήλικος άνθρωπος που είναι εμφανίσιμος να προτιμάει να λιώνει στις τσόντες από το να κάνει σεξ λέγοντας ότι θέλει πρώτα να ερωτευτεί..δλδ δεν ερωτεύτηκε ποτε μέχρι τα 30 του;πολύ κουλό
    Να σου πω ομως κατι, γιατι μπαινουμε τοσο πολυ στη διαδικασια να.κρινουμε τις επιλογες του αλλου; Ξερεις πως μεγαλωσε, τι αξιες εχει ο καθενας, τι προτεραιοτητες εχει στη ζωη του. Γιατι να βγαζουμε αυθαιρετα συμπερασματα για τις επιλογες των αλλων; Κοιτας πως συμπεριφερεται, τι λεει, το τι σου βγαζει, τι αξιες, πεποιθησεις εχει και βλεπεις αν ο αλλος σου κανει ή οχι.
    Εν προκειμενω εσενα δεν σου κανε και για αλλο λογο τελικα απο τον αρχικο.

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οι μισανδρες δεν θελουν ο αντρας να μην εχει παει με καμμια γιατι χανει την αξια του.
    ετερον εκατερον
    α χα χα!!
    Οχι οι μισανδρες, η πατριαρχια που μας μεγαλωνει με το προτυπο του ανδρα γαμια.

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Οχι οι μισανδρες, η πατριαρχια που μας μεγαλωνει με το προτυπο του ανδρα γαμια.
    αντε, χρονια πολλα!!

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    429

    Post

    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Δεν υπάρχει κανένας λόγος ένας ενήλικος άνθρωπος που είναι εμφανίσιμος να προτιμάει να λιώνει στις τσόντες από το να κάνει σεξ λέγοντας ότι θέλει πρώτα να ερωτευτεί..δλδ δεν ερωτεύτηκε ποτε μέχρι τα 30 του;πολύ κουλό
    Δεν πιστευω οτι το κανει απο επιλογη επειδη του αρεσει περισσοτερο να βλεπει ιντερνετικα βιντεο απο την πραξη στην πραγματικοτητα,εχω δει μη εμφανισημους αντρες να εχουν παει με παρα πολλες γυναικες,να εχουν επιτυχιες σε σχεσεις,αλλα καποιοι εμφανισημοι να ειναι στασιμοι η κατι να τους κραταει πισω.Eπισης αρκετοι αντρες προτιμουν το πληρωμενο σεξ γιατι δεν εχουν εμπειρια και φοβουνται παλι μην φανει αυτο σε μια νεα γνωριμια και ερθουν σε δυσκολη θεση.Ημουν μια φορα με εναν φιλο-γνωστο,καναμε το εξης παιχνιδι,πηγαιναμε και προσεγγιζαμε γυναικες στο δρομο,στην παραλια,στον πεζοδρομο,οπουδηποτε εξω,αυτος εμπειρος,εγω απειρος,πιασαμε κουβεντα με δυο κοπελες,ηξερε πως να μιλησει χωρις να αγχωνεται για το αποτελεσμα,ηξερε πως να προσεγγισει και ποτε θα κλιμακωσει στην κουβεντα,απο την αλλη εγω εμοιαζα εξω απο τα νερα μου,δεν μιλουσα πολυ,ειχα στρες και κοιτουσα κατω,η περιμενα νοημα απο τον αλλον για να κανω κατι.

    Η πιο σωστη σταση απεναντι του ειναι,να του ελεγες,οτι ειμαστε σε διαφορετικη φαση της ζωης μας,ψαχνω εναν αντρα που ειναι πιο εμπειρος και πιο φτασμενος σε καποια πραγματα,ενω εσυ αντιστοιχα μια κοπελα για να κερδισεις τις εμπειριες που δεν εχεις αποκτησει ακομη,οποτε αν ξεκινησουμε κατι μαζι,σιγουρα θα τελειωσει γρηγορα και θα απογοητευτουμε και οι δυο,ας μεινουμε φιλοι,ολα καλα κλπ.

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by JohnyK33 View Post
    Δεν πιστευω οτι το κανει απο επιλογη επειδη του αρεσει περισσοτερο να βλεπει ιντερνετικα βιντεο απο την πραξη στην πραγματικοτητα,εχω δει μη εμφανισημους αντρες να εχουν παει με παρα πολλες γυναικες,να εχουν επιτυχιες σε σχεσεις,αλλα καποιοι εμφανισημοι να ειναι στασιμοι η κατι να τους κραταει πισω.Eπισης αρκετοι αντρες προτιμουν το πληρωμενο σεξ γιατι δεν εχουν εμπειρια και φοβουνται παλι μην φανει αυτο σε μια νεα γνωριμια και ερθουν σε δυσκολη θεση.Ημουν μια φορα με εναν φιλο-γνωστο,καναμε το εξης παιχνιδι,πηγαιναμε και προσεγγιζαμε γυναικες στο δρομο,στην παραλια,στον πεζοδρομο,οπουδηποτε εξω,αυτος εμπειρος,εγω απειρος,πιασαμε κουβεντα με δυο κοπελες,ηξερε πως να μιλησει χωρις να αγχωνεται για το αποτελεσμα,ηξερε πως να προσεγγισει και ποτε θα κλιμακωσει στην κουβεντα,απο την αλλη εγω εμοιαζα εξω απο τα νερα μου,δεν μιλουσα πολυ,ειχα στρες και κοιτουσα κατω,η περιμενα νοημα απο τον αλλον για να κανω κατι.

    Η πιο σωστη σταση απεναντι του ειναι,να του ελεγες,οτι ειμαστε σε διαφορετικη φαση της ζωης μας,ψαχνω εναν αντρα που ειναι πιο εμπειρος και πιο φτασμενος σε καποια πραγματα,ενω εσυ αντιστοιχα μια κοπελα για να κερδισεις τις εμπειριες που δεν εχεις αποκτησει ακομη,οποτε αν ξεκινησουμε κατι μαζι,σιγουρα θα τελειωσει γρηγορα και θα απογοητευτουμε και οι δυο,ας μεινουμε φιλοι,ολα καλα κλπ.
    Αν καναν σεξ μονο οι εμφανισιμοι, θα χαμε εξαλειφθει ως ειδος. Υπαρχουν κι οι εμφανισιμοι/ες με υψηλα.στανταρ που μενουν μονοι/ες..Δεν ειναι μονο το να μας επιλεγουν ειναι και να τους επιλεγουμε κι εμεις.

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,401
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οι μισανδρες δεν θελουν ο αντρας να μην εχει παει με καμμια γιατι χανει την αξια του.
    ετερον εκατερον
    α χα χα!!
    Ε τότε εσύ πρέπει να είσαι πρώτος στην λίστα τους αλλά βλέπεις που τέτοια χαρά Νικολάκη!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #162
    Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    Athens
    Posts
    36
    Απο την μία δεν μας άρεσε γιατί κολλούσε σαν βδέλλα, απο την άλλη δεν στήριξε στο πρόβλημα υγείας (παρεμπιπτόντως εύχομαι ό, τι καλύτερο γι αυτό)

    Υπάρχουν ή παρθένοι ή ξεπέτες; Γιατί τέτοια άκρα; όλα άσπρο-μαύρο, δεν μπορεί να υπάρχει και το γκρί, όπως αυτό ορίζεται απο τον τρόπο που ευχαριστεί τον καθένα;

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by best_friend View Post
    Απο την μία δεν μας άρεσε γιατί κολλούσε σαν βδέλλα, απο την άλλη δεν στήριξε στο πρόβλημα υγείας (παρεμπιπτόντως εύχομαι ό, τι καλύτερο γι αυτό)

    Υπάρχουν ή παρθένοι ή ξεπέτες; Γιατί τέτοια άκρα; όλα άσπρο-μαύρο, δεν μπορεί να υπάρχει και το γκρί, όπως αυτό ορίζεται απο τον τρόπο που ευχαριστεί τον καθένα;
    Ολα υπαρχουν. Για μενα, δεν υπαρχουν ακρα ή φυσιολογικο κι αφυσικο στη σεξουαλικη εκφραση, οταν σαφως δεν παραβιαζουμε την ελευθερια η την αξιοπρεπεια του αλλου. Ας αφησουμε τους ανθρωπους να κανουν τις επιλογες τους κι εμεις τις δικες μας.

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by best_friend View Post
    Απο την μία δεν μας άρεσε γιατί κολλούσε σαν βδέλλα, απο την άλλη δεν στήριξε στο πρόβλημα υγείας (παρεμπιπτόντως εύχομαι ό, τι καλύτερο γι αυτό)

    Υπάρχουν ή παρθένοι ή ξεπέτες; Γιατί τέτοια άκρα; όλα άσπρο-μαύρο, δεν μπορεί να υπάρχει και το γκρί, όπως αυτό ορίζεται απο τον τρόπο που ευχαριστεί τον καθένα;
    Ζητούσα απλά μια νορμάλ κατάσταση.κατι στη μέση όπως είπες και εσύ παρακάτω.αυτος δεν γίνεται να είναι κολλημένος πάνω μου να μη με αφήνει να ανασαίνω να μου στέλνει 1000 μηνύματα τη μέρα και σε μια τόσο σοβαρή εξέταση να είναι άφαντος.Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχη.Θα συμφωνήσω στο μεγαλύτερο μέρος του σχολίου σου
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #165
    Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    Athens
    Posts
    36
    Κατά την άποψη μου, λοιπόν, πολύ καλύτερα που ξεκαθαρίστηκε ότι δεν είναι αυτό που ψάχνεις, χωρίς σεξ.. Καμιά φορά το σεξ θολώνει την κρίση μας. Το τι προβλήματα έχει εκείνος, ας τα παλέψει...

Page 11 of 22 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καρκίνος... (όχι το ζώδιο)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 24-08-2017, 19:59
  2. Τι ζώδιο είστε;;;;
    By Lamya in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 146
    Last Post: 21-07-2014, 23:02
  3. τι ζωδιο ειστε?
    By secretly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 03-02-2012, 22:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  5. Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά το σέξ ?
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 100
    Last Post: 19-08-2010, 17:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •