Σχέση με παρθένο (και οχι στο ζωδιο) - Page 20
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast
Results 286 to 300 of 322
  1. #286
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Ενταξει οτι τσακωνεστε αν οι αντρες προτιμανε η οχι τις παρθενες με ξεπερνα. Κι αν τις προτιμαγανε δηλαδη, τι; Θα το ραβαμε; Κι αν το ραβαμε και μας προτιμαγανε μετα τι; Θα παιζαμε τις.κουμπαρες;
    Μπορει η.καθεμια.να.κανει ο,τι θελει χωρις να κρινεται ως μιξοπαρθενα ή τσουλα ή.δεν ξερω εγω τι αλλο;

  2. #287
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 15:01.

  3. #288
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Απιστευτη μου φαινεται αυτη η συζητηση. Εγω λεω να την επεκτεινουμε να μην βαρεθουμε.
    Συμφωνειται ή οχι να επαναφερουμε το εθιμο που την πρωτη νυχτα του γαμου κρεμουσαν το σεντονι στο μπαλκονι;

  4. #289
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Λιτλ, αυτο που ισχυει εκει εξω ειναι πως γυναικες κι ανδρες που μενουν παρθενοι μεχρι μεγαλη ηλικια θεωρουνται παραξενοι, πως κατι δεν παει καλα μαζι τους. Προσωπικα δεν συμφωνω αλλα αυτο συμβαινει. Μακαρι να.μη βαζαμε.τους ανθρωπους σε κουτακια αλλα ακομη το κανουμε.
    Μια.γυναικα ενηλικη παρθενα δεν θα πρεπε ουτε να.ντρεπεται ουτε να.καμαρωνει.

  5. #290
    Στην δική μου ερώτηση little γιατί δεν απαντας?

  6. #291
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Στην δική μου ερώτηση little γιατί δεν απαντας?
    Θυμισε μου τι με ρώτησες ισως δεν την ειδα.

  7. #292
    Quote Originally Posted by little View Post
    Θυμισε μου τι με ρώτησες ισως δεν την ειδα.
    Σελίδα 24 κάπου στη μεση.σου έκανα μια παραθεση με κάτι που είπες. Αν θες μου απαντάς.

  8. #293
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Συγνώμη εδώ δεν λες ότι έχεις κάνει σεξ?
    Διαβαζω άπειρες σελίδες που σε λένε παρθένα και παρθένα ενώ έχεις δηλώσει ότι εκανες σεξ σύμφωνα με αυτά που διαβαζω.
    Εγώ εκείνο που δεν μπορώ να καταλαβω είναι γιατι δεν λες ναι έκανα σεξ η ναι δεν εκανα και γιατί κρύβεις την ηλικία σου.Μου φαίνεται πολύ περίεργο αυτό.
    Κατά τα άλλα όλες έχουμε ξεκατινιαστει εδώ δεν είναι τίποτα ,συνηθισμενο φαινόμενο όταν μιλάμε ανώνυμα μεταξυ μας.
    Γιατι θελω να γράφω ανώνυμα. Νομιζεις δύσκολο ειναι να σε αναγνωρίσουν;
    Δεν υπαρχει αλλος λογος.
    Επίσης εγω δεν ξεκατινιάζομαι ουτε στην πραγματικη ζωή ουτε και στο ιντερνετ. Δυστυχως ομως καποιες γυναίκες οπως η Ρεμεντυ και η Νοσηρη το έχουν στο άθλημα !
    Last edited by little; 19-08-2022 at 16:58.

  9. #294
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by little View Post
    Το θεμα στο οποιο μας εστειλε η Νοσηρη αφορα παρθενα 29 ετων !!!!!! Και παλι της λεγαν μπραβο οπως ειδες.
    Και ψυχολόγοι ακομα συστήνουν πως το ιδανικο ειναι καποια να κανει σεξ μετα τα 18 ! Οπότε τι λες για ενήλικους; Μετά τα 18 οπως και να χει ειναι καλο να κανεις σεξ...και οταν λεμε 18 δεν θα κανεις και σεξ στα γενέθλια σου λες και ειναι κατι καταναγκαστικό.
    Εσείς νομιζετε πως θεωρείτε περίεργο ...οι άντρες δεν το θεωρούν περιεργο με την καμία. Τους αρεσει εκτος αν μιλαμε για ασχημες που δεν θα τους αρεσαν οπως και να χει!
    Αντρες που προτιμανε παρθενες, ειναι εξ ορισμου σεξιστες και μισογυνηδες που βλεπουν τις γυναικες ως ιδιοκτησια τους. Αν και στην εποχη μας η συντριπτικη πλειοψηφια των μισογυνηδων, κανει μπουλινγκ στις παρθενες, αλλα δεν τις θελουν ουτε και ξεπεταγμενες γιατι μετα τις θεωρουν πουτανες.
    Επισης, πες οτι στους αντρες αρεσουν οι παρθενες Ε, και τι εγινε δηλαδη; Μεχρι τον πρωτο θα σαι παρθενα, μετα στον επομενο παυεις να σαι. Δεν βλεπω που ειναι ακριβως το πλεονεκτημα. Εκτος αν το ιδανικο για καποια ειναι να βρει εναν αντρα και να τον παντρευτει. Εκει τι να πω, επιλογες ειναι αυτες.

  10. #295
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Αντρες που προτιμανε παρθενες, ειναι εξ ορισμου σεξιστες και μισογυνηδες που βλεπουν τις γυναικες ως ιδιοκτησια τους. Αν και στην εποχη μας η συντριπτικη πλειοψηφια των μισογυνηδων, κανει μπουλινγκ στις παρθενες, αλλα δεν τις θελουν ουτε και ξεπεταγμενες γιατι μετα τις θεωρουν πουτανες.
    Επισης, πες οτι στους αντρες αρεσουν οι παρθενες Ε, και τι εγινε δηλαδη; Μεχρι τον πρωτο θα σαι παρθενα, μετα στον επομενο παυεις να σαι. Δεν βλεπω που ειναι ακριβως το πλεονεκτημα. Εκτος αν το ιδανικο για καποια ειναι να βρει εναν αντρα και να τον παντρευτει. Εκει τι να πω, επιλογες ειναι αυτες.
    Συμφωνώ απόλυτα σε όλα όσα είπες....
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  11. #296
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 15:06.

  12. #297
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 15:06.

  13. #298
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 15:07.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #299
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Λιτλ, αυτο που ισχυει εκει εξω ειναι πως γυναικες κι ανδρες που μενουν παρθενοι μεχρι μεγαλη ηλικια θεωρουνται παραξενοι, πως κατι δεν παει καλα μαζι τους. Προσωπικα δεν συμφωνω αλλα αυτο συμβαινει. Μακαρι να.μη βαζαμε.τους ανθρωπους σε κουτακια αλλα ακομη το κανουμε.
    Μια.γυναικα ενηλικη παρθενα δεν θα πρεπε ουτε να.ντρεπεται ουτε να.καμαρωνει.
    Από όλη τη συζήτηση μόνο αυτό το ποστ είναι λογικό.
    Έχετε ξεφύγει τελείως. Είμαι σίγουρος πως θα κλείσει το θέμα απο διαχειριστή σύντομα.

    Η μόνη λογική απάντηση στην ερώτηση:
    "θα ήθελες να πας με παρθένα?"
    είναι:
    "Με ποια παρθένα?"

    Κανένας δεν το έχει αυτό σαν κριτήριο για το αν θα κάνει σχέση.
    Και αν το έχει κάποιος σαν βίτσιο για σεξ, τον λυπάμαι γιατί δεν θα μπορεί να το ικανοποιεί συχνά.

  15. #300
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Μιλαγαμε μια χαρα μεχρι να πεταχτει ο εξυπνος που με αποκαλεσαι ξεπετα και μεχρι η λιτλ να παρει το μερος του.Απο την ωρα που χρησιμοποιουνται χαρακτηρισμοι τετοιου ειδους τι περιμενες;
    Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου, αλλά όπως βλέπεις δεν βγαίνει κάπου να το συνεχίζεις.

Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast

Similar Threads

  1. Καρκίνος... (όχι το ζώδιο)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 24-08-2017, 19:59
  2. Τι ζώδιο είστε;;;;
    By Lamya in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 146
    Last Post: 21-07-2014, 23:02
  3. τι ζωδιο ειστε?
    By secretly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 03-02-2012, 22:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  5. Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά το σέξ ?
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 100
    Last Post: 19-08-2010, 17:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •