Σχέση με παρθένο (και οχι στο ζωδιο) - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 22 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 322
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,702
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Αν ήταν ετσι θα ειχε κάνει εστω με γκει κάτι.αυτος δηλώνει παρθένος.
    ειναι αγνωστος. μπορει να δηλωνει ο,τι θελει...

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ειναι αγνωστος. μπορει να δηλωνει ο,τι θελει...
    Θα συμφωνήσω με τον από πάνω.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Θα συμφωνήσω με τον από πάνω.
    Κάτσε. Επειδή ψάχτηκε μέσω ιντερνετικής εφαρμογής, δεν τον καθιστά αυτό κατώτερο άνθρωπο . Στην τελική κι εσύ μέσω του ίδιου τρόπου τον βρήκες.
    Δεν πιστεύω ότι αυτό βαφτίζει όσους επιδιώκουν γνωριμία μέσω τέτοιου τρόπου , υποδεέστερους των άλλων . Αλλιώς να μέναμε όλοι σε γνωριμίες μέσω προξενιών.
    Όπως συμφοιτητής μου. Χρόνιος μπάκουρος, του έκανε προξενιό ένας παλιός συμμαθητής του, μια βαφτισιμιά του πατέρα του και την παντρεύτηκε.
    Την έψηνε πρώτα κάπου 10 χρόνια , για να βάλει γυναικεία παπούτσια και να απαρνηθεί τις αρβύλες που είχε μάθει στην πανσπουδαστική. Τώρα όμως φοράει και γόβες.
    Για να την κάνει να κόψει το μουστάκι , του πήρε λιγότερο . Μόνο 5 χρόνια. Να την κάνει να κρατάει γυνακείες τσάντες , δεν τα κατάφερε ακόμη, απόλυτα.
    Τα παλιά υφαντά ταγάρια που είχε, δεν τα έχει απαρνηθεί ακόμη .

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κάτσε. Επειδή ψάχτηκε μέσω ιντερνετικής εφαρμογής, δεν τον καθιστά αυτό κατώτερο άνθρωπο . Στην τελική κι εσύ μέσω του ίδιου τρόπου τον βρήκες.
    Δεν πιστεύω ότι αυτό βαφτίζει όσους επιδιώκουν γνωριμία μέσω τέτοιου τρόπου , υποδεέστερους των άλλων . Αλλιώς να μέναμε όλοι σε γνωριμίες μέσω προξενιών.
    Όπως συμφοιτητής μου. Χρόνιος μπάκουρος, του έκανε προξενιό ένας παλιός συμμαθητής του, μια βαφτισιμιά του πατέρα του και την παντρεύτηκε.
    Την έψηνε πρώτα κάπου 10 χρόνια , για να βάλει γυναικεία παπούτσια και να απαρνηθεί τις αρβύλες που είχε μάθει στην πανσπουδαστική. Τώρα όμως φοράει και γόβες.
    Για να την κάνει να κόψει το μουστάκι , του πήρε λιγότερο . Μόνο 5 χρόνια. Να την κάνει να κρατάει γυνακείες τσάντες , δεν τα κατάφερε ακόμη, απόλυτα.
    Τα παλιά υφαντά ταγάρια που είχε, δεν τα έχει απαρνηθεί ακόμη .
    Συμφωνήσα με το οτι εν έτει 2022 δε θα ηθελε κάποιος γκέι βιτρινα.δεν ζουμε στο 1820..Δεν αναφέρθηκα πουθενά για τα σάιτ γνωριμιών
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Συμφωνήσα με το οτι εν έτει 2022 δε θα ηθελε κάποιος γκέι βιτρινα.δεν ζουμε στο 1820..Δεν αναφέρθηκα πουθενά για τα σάιτ γνωριμιών
    Για αυτό μην παίρνεις όρκο . Υπάρχουν γερόντια με γερές περιουσίες που βάζουν όρους . ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ... ΤΑ ΛΕΦΤΑ , ΣΠΙΤΙΑ , ΜΑΓΑΖΙΑ ... ΚΤΗΜΑΤΑ ... Οπότε γίνονται τέτοια.
    Αλλά θα στο έλεγε πιο γρήγορα και πιο ξεκάθαρα. Εδώ , 99% , είναι αυτό που δηλώνει και φαίνεται .Αγάμητος. Πολύ πιθανό , γιατί υπάρχουν και πολλές ... παρθένες.
    Κάθε παρθένα, στατιστικά, δημιουργεί έναν αγάμητο .

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Για αυτό μην παίρνεις όρκο . Υπάρχουν γερόντια με γερές περιουσίες που βάζουν όρους . ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ... ΤΑ ΛΕΦΤΑ , ΣΠΙΤΙΑ , ΜΑΓΑΖΙΑ ... ΚΤΗΜΑΤΑ ... Οπότε γίνονται τέτοια.
    Αλλά θα στο έλεγε πιο γρήγορα και πιο ξεκάθαρα. Εδώ , 99% , είναι αυτό που δηλώνει και φαίνεται .Αγάμητος. Πολύ πιθανό , γιατί υπάρχουν και πολλές ... παρθένες.
    Κάθε παρθένα, στατιστικά, δημιουργεί έναν αγάμητο .
    Όπως ειχα εχω μεγαλωσει με γκει.ο παιδικός μου φίλος ήταν γκει κ μάλιστα κρυφός
    Το ήξερα πριν το ξεστομισει.αν ήταν γκει θα το καταλάβαινα.Ειναι απλα πολυ μαλθακός
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μην παρεξηγηθεις,
    υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν αγορασει ποτε τους μεταχειρισμενο αυτοκινητο
    Πώς γίνεται αυτό;;; Αφού παρθένες δεν υπάρχουνε και αν υπάρχουν ειναι εξαιρετικά σπάνιο.
    Και αν θελει μονο παρθενες γιατι τα χει μαζι της;

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    106
    Έχω κι εγώ πολύ παρόμοια ιστορία απλά από άλλο dating app χαχχα!
    Πολύ παρόμοιες ηλικίες και πολυ εμφανίσιμος και ενδιαφέρον τύπος και αυτός!
    Έπαθα ένα μικρό σοκ στην αρχή όταν μου είπε οτι το έχει κάνει άλλη μια φορά στη ζωή του αλλά εγώ επειδή είχα βγεί για να κάνω σεξ τον πήγα σπίτι μου κατευθείαν, το κάναμε, προφανώς όχι με τέλεια αποτελέσματα (ήταν πολύ καλός στα προκαταρκτικά παρόλα ταύτα) αλλά πήρε τα πάνω του πολύ γρήγορα τις επόμενες φορές και πλέον είναι πολύ καλό το σεξ.

    Έχουμε κάτι σαν ελεύθερη σχέση βέβαια, εγώ πάω με άλλους, αυτός επιχείρησε αλλά δεν του βγήκε γιατί δεν του άρεσε πολύ η κοπέλα και κάπου εκεί άφησε τις αναζητήσεις του αλλά τον ενθαρρύνω να έχει κι άλλες εμπειρίες για να ξεσκαλώσει με τη διαφορά στις εμπειρίες μας.
    Ήταν απο την αρχή πολύ πιο ενθουσιασμένος απο μένα (σε αγαπάω δεν άκουσα αλλά τα υπόλοιπα ναι) αλλά το συζητήσαμε με μένα να είμαι κάθετη ως προς τις πιεστικές συμπεριφορές και τις εκδηλώσεις ενθουσιασμού κι όταν ξελαμπίκαρε κι αυτός απο το πολύ σεξ χαλάρωσε και πλέον είναι πολύ cool η φάση και περνάμε πολύ καλά γενικα!

    Μην τον φοβάσαι είναι απλά άμαθος κι ενθουσιάζεται τόσο, είναι και λίγο λογικό αλλά αν σου αρέσει εμφανισιακά κάνε σεξ μαζί του, δείξτου πως γίνεται και θα σε έχει θεά μετά στο σεξουαλικό κομμάτι.
    Του αξίζει κι αυτουνού πιστεύω να κάνει (καλό) σεξ επιτέλους και να δεις που μετά θα χαλαρώσει!
    Τη συνέχεια δεν μπορεί να στην σιγουρέψει κανένας αλλά τι σε νοιάζει κιόλας? Μπορεί να τον βαρεθείς και να φύγεις εσύ!
    Πέρνα καλά και μην σε απασχολεί αυτό!
    Άσε που θα του τα μάθεις όλα όπως σου αρέσουν εσένα και θα καλοπεράσεις !
    Δώστου την ευκαιρία του και βλέπεις!
    Have fun!

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,771
    Quote Originally Posted by little View Post
    Πώς γίνεται αυτό;;; Αφού παρθένες δεν υπάρχουνε και αν υπάρχουν ειναι εξαιρετικά σπάνιο.
    Και αν θελει μονο παρθενες γιατι τα χει μαζι της;
    ναι, ετσι εγραψα μια μ@λ@κια

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by konstantina m View Post
    Έχω κι εγώ πολύ παρόμοια ιστορία απλά από άλλο dating app χαχχα!
    Πολύ παρόμοιες ηλικίες και πολυ εμφανίσιμος και ενδιαφέρον τύπος και αυτός!
    Έπαθα ένα μικρό σοκ στην αρχή όταν μου είπε οτι το έχει κάνει άλλη μια φορά στη ζωή του αλλά εγώ επειδή είχα βγεί για να κάνω σεξ τον πήγα σπίτι μου κατευθείαν, το κάναμε, προφανώς όχι με τέλεια αποτελέσματα (ήταν πολύ καλός στα προκαταρκτικά παρόλα ταύτα) αλλά πήρε τα πάνω του πολύ γρήγορα τις επόμενες φορές και πλέον είναι πολύ καλό το σεξ.

    Έχουμε κάτι σαν ελεύθερη σχέση βέβαια, εγώ πάω με άλλους, αυτός επιχείρησε αλλά δεν του βγήκε γιατί δεν του άρεσε πολύ η κοπέλα και κάπου εκεί άφησε τις αναζητήσεις του αλλά τον ενθαρρύνω να έχει κι άλλες εμπειρίες για να ξεσκαλώσει με τη διαφορά στις εμπειρίες μας.
    Virtual Reality . Η Ελλάδα επίσης , έχει αναπτυγμένη οικονομία και είναι μια προοδευτική χώρα , απελευθερωμένη , χωρίς ταμπού !

    Μετά η σταχτοπούτα, έζησε με τον πρίγκηπα πολλά χρόναι ευτυχισμένη και ζήσαν αυτοί καλά
    και εμείς καλύτερα, στη χώρα που είναι τρίτη σε ρυθμό ανάπτυξης στην ευρωζώνη !!!!!!!

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    106
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Virtual Reality . Η Ελλάδα επίσης , έχει αναπτυγμένη οικονομία και είναι μια προοδευτική χώρα , απελευθερωμένη , χωρίς ταμπού !

    Μετά η σταχτοπούτα, έζησε με τον πρίγκηπα πολλά χρόναι ευτυχισμένη και ζήσαν αυτοί καλά
    και εμείς καλύτερα, στη χώρα που είναι τρίτη σε ρυθμό ανάπτυξης στην ευρωζώνη !!!!!!!
    Δεν σε πιάνω αλλά δεν είσαι στο thread των οικονομικών αναλύσεων!
    Have fun και σε σένα!

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by konstantina m View Post
    Δεν σε πιάνω αλλά δεν είσαι στο thread των οικονομικών αναλύσεων!
    Have fun και σε σένα!
    Με πιάνεις, αλλά κάνεις ότι δεν με πιάνεις. Αυτα τα περί γνωριμιών ελληνίδων μέσω ... ιντερνετοσελίδων ... και ελεύθερων σχέσεων ... και πολλαπλών συντρόφων ....
    είναι να 'χαμε να λέγαμε. Έτσι θέλουν να πιστεύουν οι ελληνίδες ότι είναι . Μπορεί επειδή το φαντάζονται, στο τέλος να το πιστεύουν κι όλας.
    Αυτές, τις βλέπουμε στα φόρουμ , να τα γράφουν αυτά . Και η remedy κάτι τέτοια λέει.
    Έξω, βλέπουμε όλες ότι γνωρίζονται με ... προξενιά ... και πάνε για γάμους σε κτήματα , με υπόκρουση
    τα ... ντάρι ντάρι ντάρι ντάρι , στο γυαλό πετούν οι γλάροι .... και το
    ωραία που είναι η νύφη μας ... ωραία τα προικιά της (μύθος, οι πατεράδες δεν δίνουν προικιά σε κόρες !!!! )
    και ... σήμερο γά , σημερα γάμος γίνεται ....


    Τις σουηδέζες γκρούπι , με τα τατουάζ και τους πολλαπλούς συντρόφους .... άντε να τις έχει δει ο πιο τυχερός έλλην σε ... ταξίδι στας ευρώπας σε κανά youth hostal
    ή υπαιθρια συναυλία ....

    Εδώ ... ωραία που είναι η νύφη μας, ωραία τα προικιά της !!!
    Και... σήμερα αποχωρίζεται ... η μάνα από την κόρη !!!!!!

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Θα συμφωνήσω με τον Αλ στο ιντερνετ ολες ειναι κουκλαρες συμφωνα με τα λεγόμενα τους και να τις δεις σε φωτο τρομάζεις....Και το νεο "της μοδας" ειναι οτι θελουν ελευθερη σχεση και μονο σεξ και να περνανε καλα. Ενώ αυτές κοιτάνε ποιον θα τυλίξουνε ! Και τρεμουν μη τυχον και αυτος κοιταξει αλλες.

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Στο μεταξύ περί ιντερνετικών γνωριμιών , είχε ανεβάσει κάποιος στο fb, σελίδα με αγγελίες γνωριμιών ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΕΒΑΙΑ. Αν θυμάμαι καλά τα νούμερα, ήταν 17500 αγγελίες ανδρών που ψάχναν γυναίκες και είχε 15 αγγελίες γυναικών που έψαχναν . Ουάου λέω ... αναλογία 17500/15 ;;;;;;
    Αμ δε ! Ούτε έτσι ήταν !!!!! Μετά είχε αναλυτικά τις 15 αγγελίες γυναικών που ... έψαχναν ... και ήταν όλες 50ρες, που έψαχναν γνωριμίες με ... ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΧΡΙ 35 !!!!!!!!!!
    Γυναίκα να ψάχνει άνδρα, ΟΥΤΕ ΜΙΑ.

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,136
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Στο μεταξύ περί ιντερνετικών γνωριμιών , είχε ανεβάσει κάποιος στο fb, σελίδα με αγγελίες γνωριμιών ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΕΒΑΙΑ. Αν θυμάμαι καλά τα νούμερα, ήταν 17500 αγγελίες ανδρών που ψάχναν γυναίκες και είχε 15 αγγελίες γυναικών που έψαχναν . Ουάου λέω ... αναλογία 17500/15 ;;;;;;
    Αμ δε ! Ούτε έτσι ήταν !!!!! Μετά είχε αναλυτικά τις 15 αγγελίες γυναικών που ... έψαχναν ... και ήταν όλες 50ρες, που έψαχναν γνωριμίες με ... ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΧΡΙ 35 !!!!!!!!!!
    Γυναίκα να ψάχνει άνδρα, ΟΥΤΕ ΜΙΑ.
    Δυστυχώς, και την εποχή που ασχολιόμουν με το σπορ, πήγαινα με άλλους σε μπαρ και την πέφταμε, ποτέ δεν πήραμε ένα τηλέφωνο που να ισχύει. Ένας φίλος που είχα καιρό να δω (έχει κοπέλα) μου είπε ότι βγαίνει με φίλους του που θέλουν να βρουν κοπέλα σε κλαμπ, την πέφτουν αυτοί σε κοπέλες, ποτέ δεν έχει γίνει κάτι. Δυστυχώς, οι ελληνίδες δίνουν μόνο χυλόπιτες και όταν περάσουν τα 45 αρχίζουν τα "δεν υπάρχουν άντρες", "οι άντρες δεν φλερτάρουν πια" και δε συμμαζεύεται.

Page 6 of 22 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καρκίνος... (όχι το ζώδιο)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 24-08-2017, 19:59
  2. Τι ζώδιο είστε;;;;
    By Lamya in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 146
    Last Post: 21-07-2014, 23:02
  3. τι ζωδιο ειστε?
    By secretly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 03-02-2012, 22:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  5. Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά το σέξ ?
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 100
    Last Post: 19-08-2010, 17:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •