Λεωφορειο και τι καταφερα...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    Λεωφορειο και τι καταφερα...

    χτες αν και σηκωνει καταγγελια το θεμα, παρολαυτα μπηκα σε φισκα παλι εδω λεωφορειο γυρνοντας απο μπανιο και δεν επαθα κατι..ειναι που ξερω το μερος δεν ξερω αλλα ημουν αρκετα καλα...αυτο ειναι το καλο ας πουμε...μετα ομως που βγηκαμε απο κει και πηγαμε σπιτι αρχισε μια κουβεντα με το φιλο μ που τον επηρεασε ...κατι που λεγε με τη μανα του ,τον πιασαν οι ανασφαλειες του για τη σχεση μας ενω λεγαμε οτι υπαρχει πολυ αγαπη και μετα απο ψιρισμα πολυ και κατι κουλες κουβεντες ζαλιστικα υπερβολικα και ειχα ταση για εμετο πολυ,.αλλα ζευγαρια μαλωνουν κανονικα και για θεματα υπαρκτα εμεις επειδη αγαπιομαστε,,ημαρτον προρβλημα!εσεις τι λετε για αυτο παλι?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    δηλαδη δεν το ξεκιναω εγω αλλα λιγο περισσοτερο εκεινος πχ επειδη καμια φορα συχνα ειναι μελαγχολικος και μ λεει λες να σε κουρασω?οχι βρε του λεω λεμε κατι με την μανα του του λεει α αυτη θα κουραστει ελεος και αυτος φοβαται μετα λεμε δεν θελω να σε αφησω και ξεκιναει τ πανηγυρι!δεν θελώ να του αλλαξω χαρακτηρα ουτρε θα τον αφησω ποτε αλλα χτες το καταλαβε καπως και μ πε οτι επηραστηκε πολυ και συνηλθε λιγο σε αυτο τ θεμα..απλα τρομαξα και εγω με την αντιδραση μου..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Er... συγγνώμη αλλα δεν κατάλαβα το πρόβλημα σου. Τρόμαξες επειδή μετά από μια άβολη συζήτηση που είχες με το φίλο σου στο λεωφορείο σου ήρθε ζαλάδα η τάση εμετού, η με αυτά που ειπώθηκαν στη συζήτηση; Αν είναι το πρώτο, μια άσχημη διάθεση σε συνδυασμό με αποπνικτική ζεστη, την κίνηση ενός οχήματος και πολυκοσμία μπορεί να προκαλέσει ζαλάδα και ανακάτωμα σε οποιονδήποτε, οποτε μη στενοχωριέσαι για αυτό. Αν ήταν όμως η συζήτηση... λυπάμαι αλλα δεν κατάλαβα τι ακριβώς ειπώθηκε :S
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    Μαλιστα..λοιπον υπηρχαν δυο σκελη ειπα οτι καταφερα να μην ζαλιστω σ το λεωφορειο λογω οτι με ειχε πιασει παλια με πολυκοσμια αλλα δεν ειχε σχεση με τον φιλο μ αυτο και δευτερον ταση εμετου και ολο το υπολοιπον που εγραψα ειχ ενα κανει με την κουβεντα που καναμε μετα ασχετα με λεωφορειο

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ειπωθηκε επειδη ρωτησες και αυτο που εγραψα πιο παμω σχετικα με την ανασφαλεια του μην τον αφησω επειδη γενικα εχιε μελαγχολιες

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    βρε παιδια οκ καμια φορα γραφω βιαστικα αλλα γιατι δεν απαντατε καθολου μερικες φορες?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    150
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! SUNSET ΜΟΥ, ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΗΡΕΜΗ ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΓΕΜΑΤΟ ΚΟΣΜΟ. ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ, ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΥΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΣΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ. Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΕ ΖΟΡΙΣΕ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΚΡΙΣΗ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΨΙΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΑΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ...ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ ΒΕΒΑΙΑ.
    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ, ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΗΡΕΜΗ ΣΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ

  8. #8
    Originally posted by sunset
    βρε παιδια οκ καμια φορα γραφω βιαστικα αλλα γιατι δεν απαντατε καθολου μερικες φορες?
    sun....έχεις ξαναρωτήσει και σου έχω απαντήσει πως δεν είσαι σαφής όταν γράφεις και δεν καταλαβαίνει κανείς τι θες να πεις...μάλιστα σου είχα κάνει και σχεδιάγραμα για να σε βοηθήσω, αλλά εσύ τα ίδια...
    Μπορεί να γράφεις βιαστικά και να βγαίνουν έτσι, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται δουλειά αν δεν το διορθώσεις αυτό....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Αρχικά νομιζα πως εγω εχω βραχυκυκλώσει και δεν μπορω να καταλάβω τι θες να πεις.
    Ισως εισαι πολυ αγχωμένη διάβασε αυτα που εχεις γράψει και δες!
    Μαλλον βιώνεις αρκετη ανησυχία και συγχυση...
    Μηπως ολη αυτη η ανυσηχία και η συγχυση σου προκάλεσε τη ζαλάδα κτλ;

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    το γραψα νομιζω λιγο καλυτερα για τους καινουργιους που θα το δουν να το καταλαβουν...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Ok νομίζω κατάλαβα τώρα τι θέλεις να πεις (νομίζω). Τρόμαξες επειδή μια απλή συζήτηση/τσακωμός με το αγόρι σου σου προκάλεσε τόσο έντονες σωματικές αντιδράσεις, σωστά;
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •