Να τον αφήσω οριστικά ή όχι; - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 174
  1. #76
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Επίσης ξέρω ότι κατά 99,9% είναι οι κλασικές βλακείες που λένε όσοι θέλουν να ξενοπηδηξουν, ότι δεν μπορούν να χωρίσουν. Λες και του ζήτησα ποτέ να χωρίσει ... Τέλος πάντων.

    Ναι, εννοείται, ταυτόχρονα είμαι ανοιχτή και σε νέες γνωριμίες
    Την πρώτη σου παράγραφο την επιβεβαιώνω και εγώ για όσους θέλουν να ξενοπηδήσουν...

    Και για την δεύτερη παράγραφο πολύ καλά κάνεις και έτσι είναι το σωστό.

    Να σου ευχηθώ καλή χρονιά να έχεις.

  2. #77
    Honorata
    Guest
    Καλό αυτό για σένα.
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Επίσης κι εγώ έχω μυαλό και καταλαβαίνω, δεν είμαι τόσο χαζή όσο νομίζεις
    Είπαμε , καλή χρονιά!!

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,758
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Λογικά αυτή θα είναι η τελευταία φορά που θα σου απαντήσω . Δεν μιλάς με καμιά διάθεση να βοηθήσεις, αντίθετα βγάζεις μόνο κόμπλεξ και χολή. Εκφράσεις όπως "καημένη λεμόνια", " θα πηδιοσουν με μπριζόλες" , "ξεπετα", "άνοιξες τα πόδια σου επειδή δεν έχεις αυτοεκτίμηση" μόνο εσένα εκθέτουν και δείχνουν εμπάθεια και κακία. Και σε έχω δει να απαντάς απαράδεκτα και σε άλλα μέλη. Εγώ ο,τι κι αν γράψω δεν σου έχω μιλήσει με αυτό τον τρόπο γιατί δεν έχω καμία ανάγκη να σε πικαρω, αντιθέτως μόνο οίκτο μου προκαλείς με τα τελευταία σου μηνύματα που δείχνουν την κακία και όλη τη μιζέρια που κουβαλάς. Όπως είδες ούτε ασεξουαλ είμαι όπως είχες φαγωθεί ούτε παγοκολωνα και επειδή αποδείχθηκες λάθος έχεις πάθει υστερία! Δεν πειράζει, γλυκιά μου, τόσα άλλα μέλη υπάρχουν να κάνεις την έξυπνη και να πεις πάντα ότι αυτός/ -η που τους ενδιαφέρει δεν τους θέλει ή τους θέλει μόνο για σεξ , όπως κάνεις σε όλα τα θέματα. Αν εσένα είναι τόσο άθλια η ζωή σου και ξεσπας στους άλλους , εγώ δεν θα καθίσω να ανεχτώ άλλο την τοξικότητα σου. Δυσφημείς το φόρουμ και κατεβάζεις το επίπεδο με τις απαντήσεις που δίνεις. Μάτια έχουν και σε βλέπουν όσοι ξέρουν να διαβάζουν.
    Υ.γ. για να απαντήσω στη γλώσσα σου, μπριζόλα για μπριζόλα δεν θα αφήσω τώρα που έκανα δυναμική αρχή και μέσα σε δύο μήνες κάνω και πράγματα που οι "σεξουαλικά ενεργες γυναίκες" δεν κάνουν και είναι μη και μη. Είναι να βρεις τον κατάλληλο παρτενέρ τελικά και μετά μαθαίνεις τι θα ζητάς και από τους επόμενους... Όσο για τις άλλες γυναίκες που τις "ερωτεύονται" πολλοί , αν μαζί με τον έρωτα τους χαρίζουν και τις περικοκλάδες να μου λείπει το βύσσινο... Δεν θα είναι όλοι ετσι, αλλά ένα μεγάλο μέρος των αντρών λειτουργεί καθαρά σαρκικά. Αλλά μάλλον εσύ έχεις άρνηση της πραγματικότητας που θεωρείς ότι όποιος κερατωνει αγαπάει τη γυναίκα του.
    Δεν το συνεχίζω άλλο, καλή χρονιά και με λιγότερη κακία
    εσυ δεν εχεις καμια διαθεση να βελτιωθεις.
    ουτε και να λυσεις κανενα απο τα προβληματα σου.
    δεν ειναι ενα, ειναι πολλα. εσυ νομιζες οτι ηταν το σεξ το προβλημα σου. τωρα που το εκανες εστω και μια φορα, συντομα θα διαπιστωσεις οτι ειναι πολλα αλλα τα προβληματα σου, κι οχι το σεξ..
    τι γυναικες τις ζηλευεις και τις ανταγωνιζεσαι, τους ανδρες τους μισεις.
    για ολους εχεις μονο μισος και συμπλεγματα να βγαλεις.
    το δικο σου κομπλεξ δειχνεις με καθε λεξη που ξεστομιζεις για οσους συναντας στον δρομο σου.
    αυτος ειναι και ο λογος που δεν εχεις ουτε φιλες, οχι μονο συντροφο, κι ερχεσαι να μας λες εδω το ποσο δεν σε βοηθουν οι γυρω σου να πετυχεις αυτα που θα θελες στον τομεα των σχεσεων...

    το "καημενη λεμονια" δεν ειναι ειρωνικο, εισαι πραγματικα καημενη.
    ολα αυτα που σε ενοχλησαν, εσυ τα ειπες..
    τις μπριζολες εσυ τις ειπες, οταν μας αποκαλεσες το σεξ "κρεας που δεν ειχε μπει μεχρι τωρα, ενω τωρα μπηκε" (παω στοιχημα οτι ουτε αυτο σ αρεσε, απλα χαρηκες που τα καταφερες. )
    και τις ξεπετες εσυ τις ειπες.
    επειδη δεν χωριζει ο τυπος, σκαρφιστηκες οτι θελεις μονο σεξ.
    το μονο σεξ, ειναι ξεπετα. τωρα το μαθαινεις; αφου σχεση, δεν θελει. ουτε κι εσυ υποτιθεται. αρα ξεπετες κανετε. ε και;

    το ποιανου η ζωη ειναι αθλια μολις μας το απεδειξες, με την καλυτερη γνωριμια της ζωης σου που μεχρι τα 27 δεν ειχες βρει, κι ενω τραβιεσαι 2 μηνες (δικια σου εκφραση) βλεπεστε καθε 1.5 μηνα (δικα σου λεγομενα).
    δηλαδη ποσες φορες "τραβηχτηκατε" με τον αρραβωνιασμενο; 1.5;
    ΖΩΑΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ, ΔΕ ΛΕΩ...
    αυτο θα ζηλευαμε;

    τις 2-3 φορες στα 30 χρονια με εναν παντρεμενο; αυτο ειναι απελπισια, καημενη...
    αν καποια ειναι ζηλιαρα σαν εσενα, εχει πιο ενδιαφεροντα πραγματα να ζηλεψει απο μια ξεπετα τον μηνα...
    εσενα, καμια δεν σε ζηλευει.
    το ιδιο θεμα το εχεις ξανανοιξει, ελεγες ακομα χειροτερες σαχλαμαρες εκει, κι αντι να το συνεχισεις, ανοιγεις καινουργιο, να λες τα ιδια και τα ιδια, μπας και πεισεις κανεναν και ετσι πειστεις κι εσυ γι αυτα που λες.
    ολοι τα ιδια σου λενε, και κανεις οτι δεν τα διαβασες, μεχρι να βρεις καποιον να σου πει τι ωραια που τα κανεις ολα. αυτος δεν βρισκεται και συνεχιζεις το παραληρημα...

    το να καταφερεις να κανεις σεξ, δεν σημαινει οτι δεν εισαι ασεξουαλ, η οτι δεν εισαι παγοκολωνα. πολλοι ασεξουαλ εχουν κανει σεξ. απλα δεν πολυγουσταρουν.
    για να μην εισαι ασεξουαλ πρεπει να την βρισκεις με το σεξ. εσυ μας λες οτι κανεις καθε 1.5 μηνα, με τον καλυτερο που βρηκες ποτε σου. αν σου ειχε αρεσει, τωρα που το ανακαλυψες, θα το εκανες καθε μερα, ολη μερα. οχι καθε 1.5 μηνα..
    δλδ αν δεν ηταν ο καλυτερος καθε ποτε θα εκανες; καθε 2 χρονια;
    το ποιος εχει παθει υστερια, το ειδαν ολοι οσοι εχουν ματια.
    εγω μιλαω με δεκαδες ανθρωπους, και πολυ διαφορετικα απ οτι μιλαω με εσενα που δεν καταλαβαινεις τι σου συμβαινει και πασχιζεις να αποδεχτουμε οτι ειναι κατι αλλο κι αν δεν το κανουμε μας βριζεις.
    εσυ, εχεις αλλεργια στην αληθεια.

    εσυ επι 3 χρονια συμμετεχεις μονο σε δικα σου θεματα να μας εξιστορεις ποσα συμπλεγματα εχεις, ποσο ζηλευεις τις αλλες γυναικες που εχουν ερωτικη ζωη και σχεσεις που τους πανε ταξιδια και ποσο μισεις τους ανδρες και προσπαθεις να τους εκμεταλλευτεις η να τους κοροιδεψεις, γιατι δεν τους ποθεις.


    υ.γ. για να απαντησω και στην γλωσσα σου, οσο "κρεας και να μπει", χρειαζεται και η ηδονη για να καταλαβεις πως ειναι το σεξ. κι αν ποτε νοιωσεις ηδονη, δεν θα ξαναπεις ποτε το σεξ "κρεας που μπαινει και βγαινει". τπτ δεν ενοιωσες, ενα κουτακι τσεκαρες για να μην σε λενε παρθενα...

    καλη χρονια και καλα μυαλα σου ευχομαι, με λιγοτερες ψευδαισθησεις!

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,758
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Και εγώ κόσμος είμαι που έχει μάτια και βλέπει. Και με τη ρεμεντυ δεν έχω τίποτα προσωπικό.

    Προκαλείς κάποιον να σου φερθει επιθετικά . Ακόμα και αν στην αρχή δεν έχει πρόθεση. Και εμένα με προκαλεσες σε ένα σημείο, αλλα δεν τσίμπησα και δεν σου επιτέθηκα. Δεν πληγώθηκε ο εγωισμός μου γιατί ήρθα μόνο να γράψω την άποψη μου.

    Και παρόλο που δεν σε στόλισα με χαρακτηρισμούς πάρα σου έγραψα μια άποψη αντικειμενικη που θα μπορούσε να σε πάει ένα βήμα παρακάτω, ήσουν ακυρωτική και απαξιωτική. Θέλεις να ακούς μόνο θετικά, κολακειες άντε και να θαψουμε κάποιον που δεν συμπαθείς πχ τη σύντροφό του τυπου σου. Από ανασφάλεια.

    Και χεσε μας εμάς στη τελική. Έμας γράψε μας κάνε ό,τι θες .....σκασιλα μας και σκασιλα σου....το θέμα είναι ότι εσύ έχεις αυτή τη συμπεριφορά και την έχεις με τον εαυτό σου και σε όλους τους τομείς της ζωής σου. Που φυσικά σε επηρεάζουν. Και πας από το ένα λάθος στο άλλο.

    Τουλάχιστον να πεις ότι έχεις αρνητικά όπως όλοι ....Αλλά να ήσουν και έξυπνη θα κρατούσες από όλη αυτή τη συζήτηση κάποια πράγματα να τα σκεφτείς για να σε βοηθήσουν. Αλλά αντί για αυτό εσύ ασχολείσαι με όλα τα λάθος πράγματα εδώ.

    Κανε ότι θέλεις Εγώ πραγματικά δεν θέλω να γράψω σε θέμα σου ξανά γιατί η γνώμη κάποιου λογικου ατόμου που θέλει να βοηθήσει πάει στράφι.

    το μόνο που θέλεις είναι να ακούς καλά λόγια και όχι να βοηθήθεις.
    αυτα ακριβως..

    αν της μιλησεις ηρεμα και της πεις την αληθεια , κανει οτι δεν ακουσε.
    αν επιμεινεις και γινεις συγκεκριμενη, σε βριζει.
    αν αρχισεις να την στολιζεις, αρχιζει την κλαψα και το παραληρημα.
    ΜΙΑ συμπεριφορα ειναι αποδεκτη απο την λεμονια.
    να της πεις οτι εχει δικιο, δεν κανει τιποτε προβληματικο και να βριζεις μαζι της οσους μισει κι οσους ζηλευει.
    γιατι οσους συναντα σε αυτες τις κατηγοριες τους κατατασσει.
    σε αυτους που ζηλευει και σε αυτους που μισει... και προσφατως και σ αυτους που δεν μπορει να εχει..

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Καθόλου ήρεμη δεν σε βλέπω, γλυκιά μου. Ούτε καν να διαβάσεις δεν μπορείς από τη σύγχυση σου.
    Είπα τραβιέμαι 2 μήνες και πέρασε ο 1,5 μέχρι να κάνουμε σεξ. Από τότε οπότε βρισκόμαστε το κάνουμε τουλάχιστον δύο φορές.
    4 φορές το έχω κάνει μέχρι τώρα, αλλά έρχεται και συνέχεια... Νέα κοπέλα είμαι εγώ, έχω πολλά χρόνια ακόμα μπροστά μου
    Καλή χρονιά και καλή διασκέδαση σου εύχομαι, μην μου συγχυζεσαι

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,758
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Καθόλου ήρεμη δεν σε βλέπω, γλυκιά μου. Ούτε καν να διαβάσεις δεν μπορείς από τη σύγχυση σου.
    Είπα τραβιέμαι 2 μήνες και πέρασε ο 1,5 μέχρι να κάνουμε σεξ. Από τότε οπότε βρισκόμαστε το κάνουμε τουλάχιστον δύο φορές.
    4 φορές το έχω κάνει μέχρι τώρα, αλλά έρχεται και συνέχεια... Νέα κοπέλα είμαι εγώ, έχω πολλά χρόνια ακόμα μπροστά μου
    Καλή χρονιά και καλή διασκέδαση σου εύχομαι, μην μου συγχυζεσαι
    εγω μια χαρα ηρεμη ειμαι, γλυκια μου, εσυ ειχες κοψει αλυσιδα και δεν ηξερες τι ελεγες...
    (σιγα να μην ξαναδιαβαζω κιολας τις σαχλαμαρες που λες. εννοειται μια φορα τα διαβαζω. σιγα τις 4 φορες. ξεπατωθηκες χαχαχαχα!!!).
    εχεις παθει υστερια που ακους πως μεταφραζονται οσα μας λες τοσα χρονια εδω..
    εσυ μας λες για κρεας που μπαινει και βγαινει.
    πραγμα που σημαινει , οτι δεν εχεις νοιωσει ακομα ηδονη.
    αλλα 4 φορες ειναι πολυ λιγες για 30 χρονια παρθενίας. μπορει μελλοντικα να νοιωσεις.

    ευχομαι το 2023 να την νοιωσεις και εκτος απο την ηδονη να βιωσεις και την χαρα μιας συντροφικης σχεσης που εκτος απο πολυ σεξ (οχι 4 φορες), να εχει και κοινη ζωη, ταξιδια, χαρές με εναν ανδρα που θα θελει εσενα, οχι καποια αλλη. (αμεν).

    υ.γ. ε και πολυ νεα κοπελα δεν εισαι, νεα γυναικα εισαι. κοιτα να καλυψεις τον χαμενο χρονο, οχι με "πουλια" που θ αρπαξεις και κρεας που μπαινοβγαινει, αλλα με πραγματικες ηδονικες εμπειριες και ομορφες συντροφικες ΣΧΕΣΕΙΣ, ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΕΣ.
    για καλη διασκεδαση δεν ξερω αν θα εχεις, αφου ο παντρεμενος θα γιορτασει με την γυναικα του, αλλα ευχομαι να εισαι ηρεμη τουλαχιστον...

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Τις βλακείες μου δεν τις ξαναδιαβάζεις αλλά τα μηνύματα μπαίνεις να τα επεξεργαστείς ξανά και ξανά για να γράψεις περισσότερες κακίες.
    Μην αγχώνεσαι έχω χρόνο μπροστά μου να νιώσω και την ηδονή, θέμα χρόνου είναι. Ήδη τη νιώθω σε προκαταρκτικά όσο εξοικειωνομαι και ξέρω τι να ζητήσω...
    27 χρόνων είμαι, μια χαρά αναπληρώνεται ο "χαμένος χρόνος" άμα βρω κι έναν δεύτερο να μου καλύπτει τη συχνότητα αν θέλω παραπάνω. Τέτοιο προβλημα δεν έχω, μην αγχώνεσαι. Μια γυναίκα ωραία νέα και τώρα και πιο θαρραλέα δεν έχει θέμα, μου το έγραψαν και άλλοι δεν το λέω εγώ.

    Σε ευχαριστώ για τις ευχές μου και ελπίζω αυτός που θα με θέλει να με θέλει πραγματικά και να μην με κάνει ταρανδο. Γιατί αν με θέλουν και με κερατωνουν τότε δεν με θέλουν.
    Όσο για τον δικό μου, ναι, με τη γυναίκα του είναι αλλά με την πρώτη ευκαιρία μου έστειλε .

    Ευτυχισμένος ο νέος χρόνος και με λιγότερα νευρακια

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    378
    Αγαπητή Lemon,
    είναι πολύ ευχάριστο που αισθάνεσαι σεξουαλική και νιώθεις αυτοπεποιθηση στο διαφυλικό κομμάτι.
    Ένας ολόκληρος κόσμος σιγά σιγά ανοίγεται μπροστά σου.
    Κατά την γνώμη μου, θα σου έλεγα να τον κόψεις για δύο λόγους:
    1) γιατί είναι καλύτερο να φύγεις τώρα που είσαι στα high σας και έχεις πάρει την αυτοπεποίθηση που χρειαζόσουν. Μπορεί σιγά σιγά τα πράγματα να χαλάσουν.
    2) δεν αξίζει να περνάς χρόνο και να δένεσαι (έστω και σεξουαλικά/ανθρώπινα) με έναν άνθρωπο που δεν είναι αξιόλογος για εσένα.
    Τώρα που πήρες τα πάνω σου, μπορείς να ανέβεις επίπεδο.
    Μην φοβάσαι πως δεν θα βρεις ανδρα με κοινά (σεξουαλικά/ανθρώπινα). Αυτά τις περισσότερες φορές χτίζονται με τον καιρό και τον χρόνο που περνάτε, αρκεί να έχετε μία άλφα χημεία.

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,758
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Τις βλακείες μου δεν τις ξαναδιαβάζεις αλλά τα μηνύματα μπαίνεις να τα επεξεργαστείς ξανά και ξανά για να γράψεις περισσότερες κακίες.
    Μην αγχώνεσαι έχω χρόνο μπροστά μου να νιώσω και την ηδονή, θέμα χρόνου είναι. Ήδη τη νιώθω σε προκαταρκτικά όσο εξοικειωνομαι και ξέρω τι να ζητήσω...
    27 χρόνων είμαι, μια χαρά αναπληρώνεται ο "χαμένος χρόνος" άμα βρω κι έναν δεύτερο να μου καλύπτει τη συχνότητα αν θέλω παραπάνω. Τέτοιο προβλημα δεν έχω, μην αγχώνεσαι. Μια γυναίκα ωραία νέα και τώρα και πιο θαρραλέα δεν έχει θέμα, μου το έγραψαν και άλλοι δεν το λέω εγώ.

    Σε ευχαριστώ για τις ευχές μου και ελπίζω αυτός που θα με θέλει να με θέλει πραγματικά και να μην με κάνει ταρανδο. Γιατί αν με θέλουν και με κερατωνουν τότε δεν με θέλουν.
    Όσο για τον δικό μου, ναι, με τη γυναίκα του είναι αλλά με την πρώτη ευκαιρία μου έστειλε .

    Ευτυχισμένος ο νέος χρόνος και με λιγότερα νευρακια
    χαχαχααχ!
    μονο ορθογραφικα και συντακτικα διορθωνω. δεν μπορω να τα αφηνω.
    εγω δεν αγχωνομαι, εσυ χανεις κι αλλον χρονο με εναν ανδρα που απαξιωνεις και δεν εκτιμας καν, επειδη δεν μπορεις να βρεις ανδρα που να εκτιμας...
    το θεμα δεν ειναι οτι σε πηρανε τα χρονια.
    το θεμα ειναι οτι εκπαιδευεις τον εαυτο σου να παιρνει προσοχη ΚΑΙ ΠΑΛΙ απο ανδρες που βριζεις, υποτιμας και σε υποτιμουν κι αυτοι....
    οπως εκανες ανεκαθεν.
    αυτο που κανεις παντα δηλαδη.
    σε τπτ υγιες δεν θα σε οδηγησει αυτο. οσο δεν αλλαζεις πατερν, μπορουν να περασουν αλλα 20 χρονια και να εισαι στα ιδια προβληματα. αυτο το αλλαζει μονο η ψυχοθεραπεια.
    για να εξυγιανεις το "προβληματικο" σου παρελθον, πρεπει να κανεις παρεα με ανδρες που θα σε ηθελαν διπλα τους και θα τους ηθελες κι εσυ διπλα σου.
    εσυ πας με αυτον απο αναγκη, επειδη δεν βρισκεις αλλον, αλλα τον βριζεις σαν ανδρα...

    νεα γυναικα εισαι, αλλα το αν εχεις θεμα η δεν εχεις δεν εχει σχεση με την ηλικια , αλλα με την ψυχικη σου κατασταση, για την οποια δεν εχεις κανει τπτ εκτος απο προβληματικες επιλογες που εντεινουν το προβλημα σου.
    και δυστυχως εχει παρα πολλα θεματα για να σε μπλοκαρουν και στην συνεχεια.
    οπως συντομα θα διαπιστωσεις, το να καταφερεις την διεισδυση ( αν και προοδος εφοσον το ειχες απωθημενο), δεν σου φερνει την ηδονη.
    την ηδονη η την νοιωθεις η δεν την νοιωθεις. δεν συνδεεται με το αν εχεις καταφερει διεισδυση, ουτε ερχεται σταδιακα.
    στην ηλικια που εισαι, επρεπε να την ενοιωθες, ασχετως παρθενιας, αλλα ας μην επανενρχομαστε.
    θα τα δεις αυτα μονη σου, η με εναν θεραπευτη.

    τις ευχες τις εννοω, αλλα για να βρεις ανδρα που δεν θα σε κανει ταρανδο, το πρωτο βημα ειναι να βρεις ανδρα που θα σε θελει μονιμα και οχι μονο για ξεπετες.
    το αν θα σε κανει ταρανδο η οχι δεν θα το ξερεις ποτέ. οποτε τι θα κανεις; θα μεινεις για παντα μονη για να μην σε κερατωσουν;
    μην βαλεις κι αλλο εμποδιο σε οσα ηδη εχεις βαλει στον εαυτο σου για να εχεις ερωτικη ζωη καποτε.

    οσο ασχολεισαι με ανδρες που δεν σε θελουν πραγματικα διπλα τους αλλα μονο περιστασιακα, εσυ ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι τους απαξιωνεις και τους κοροιδευεις πισω απ την πλατη τους, αλλα υποσυνειδητα πειθεις τον εαυτο σου οτι μονο γι αυτους αξιζεις, και οχι για ανδρες που σε γουσταρουν πραγματικα...
    κιε τσι συνεχιζεις ΠΑΝΤΑ στο ιδιο πατερν, με η ανευ διακορευσης.

    καλη νεα χρονια, με λιγοτερο παραμυθιασμα..
    Last edited by Remedy; 01-01-2023 at 10:36.

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,758
    Quote Originally Posted by Art_Phil View Post
    Αγαπητή Lemon,
    είναι πολύ ευχάριστο που αισθάνεσαι σεξουαλική και νιώθεις αυτοπεποιθηση στο διαφυλικό κομμάτι.
    Ένας ολόκληρος κόσμος σιγά σιγά ανοίγεται μπροστά σου.
    Κατά την γνώμη μου, θα σου έλεγα να τον κόψεις για δύο λόγους:
    1) γιατί είναι καλύτερο να φύγεις τώρα που είσαι στα high σας και έχεις πάρει την αυτοπεποίθηση που χρειαζόσουν. Μπορεί σιγά σιγά τα πράγματα να χαλάσουν.
    2) δεν αξίζει να περνάς χρόνο και να δένεσαι (έστω και σεξουαλικά/ανθρώπινα) με έναν άνθρωπο που δεν είναι αξιόλογος για εσένα.
    Τώρα που πήρες τα πάνω σου, μπορείς να ανέβεις επίπεδο.
    Μην φοβάσαι πως δεν θα βρεις ανδρα με κοινά (σεξουαλικά/ανθρώπινα). Αυτά τις περισσότερες φορές χτίζονται με τον καιρό και τον χρόνο που περνάτε, αρκεί να έχετε μία άλφα χημεία.
    συμφωνω με οσα λες εκτος απο το τελευταιο. η χημεια με καποιον, δεν χτιζεται με τον χρονο.
    υπαρχει απο την αρχη, ή δεν υπαρχει...
    οποτε, κατα την γνωμη μου, τσαμπα χρονο χανει καποιος που προσπαθει να "χτισει" ερωτισμο σε μια γνωριμια αν δεν τον νοιωσει αυτοματα (σχεδον)..

  11. #86
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    2
    Since Mark actually looked to be the one for me, I never in a million years dreamed that I would part ways with him. Though I did.
    trap the mouse

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Τελικά του το είπα ότι θέλω να τελειώσουμε αυτό που έχουμε τώρα, αλλά να κρατήσουμε μια ανθρώπινη επαφή. Είπε πως δεν έχει κάποιο προβλημα μαζί μου και πως όλα αυτά που αξίζω μπορώ να τα βρω σε έναν άλλο άνθρωπο που θα μπορεί να μου δώσει περισσότερα και πως φυσικά μπορούμε να κρατήσουμε επαφή, ειδικά αν περιλαμβάνει κάτι ερωτικό. Εκείνη την ώρα που μιλούσαμε μου είπε ότι του έχω λείψει ερωτικά και αυνανιζοταν.
    Κοινώς θα τον έχω κι εγώ για καβατζα άμα δεν έχω γνωρίσει κανέναν καλύτερο που να μου αρέσει .

    επίσης ανεβάζει συνεχώς στορι και φωτογραφίες από χθες, που κάναμε αυτή την κουβέντα...

    Νιώθω ότι έκανα το σωστό και τώρα μπορώ να αποκτήσω νέες εμπειρίες. Ευχαριστώ πολύ όσους απάντησαν σοβαρά και βοήθησαν

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,758
    αναμενομενος ο τυπος...
    ελπιζω να βρεις κατι της προκοπης και συντομα.

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αναμενομενος ο τυπος...
    ελπιζω να βρεις κατι της προκοπης και συντομα.
    Της προκοπής δεν ξέρω για σύντομα, αλλά σίγουρα τώρα με υψηλότερα standards θα αποφεύγω τη σαβουρα, δεν έχω κανέναν λόγο να ασχοληθώ πλέον . Ή θα τους δίνω τη θέση που τους αναλογεί, αν μου κάνουν στο σεξουαλικό

  15. #90
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Τελικά του το είπα ότι θέλω να τελειώσουμε αυτό που έχουμε τώρα, αλλά να κρατήσουμε μια ανθρώπινη επαφή. Είπε πως δεν έχει κάποιο προβλημα μαζί μου ..... και πως φυσικά μπορούμε να κρατήσουμε επαφή, ειδικά αν περιλαμβάνει κάτι ερωτικό. Εκείνη την ώρα που μιλούσαμε μου είπε ότι του έχω λείψει ερωτικά και αυνανιζοταν.
    "
    -- Θέλω να χωρίσουμε

    --Χύνω "

    Ελα, μας κάνεις πλάκα παραδέξου

Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Similar Threads

  1. Να αφήσω την Ελλάδα;
    By Runner92 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 25-11-2021, 17:53
  2. Να τον αφήσω ή όχι πρώτη σχέση, ομοφυλόφιλος
    By alberto18A.K. in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 09-10-2021, 19:14
  3. Πώς να τον αφήσω ... ?
    By kitty23 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 23-10-2015, 01:11
  4. Να τον αφήσω να φύγει;
    By Chris.x in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 22-10-2015, 23:53
  5. Χωρίσαμε οριστικά
    By straw in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 14-01-2014, 05:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •