Για τον Macgyver - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    38
    Γεια σας παιδια παλιο μελος εδω...
    Διεγραψα το λογαργισμο μου για να κανω ενα διαλλειμα. Εχω νομιζω να γραψω δυο χρονια.
    Ημουν μελος απο το 2012 και στην καραντινα διεγραψα το λογαργιασμο μου...
    Το ψευδωνυμο μου ηταν hlias1988

    Το ηξερα το Mac ηταν πολυ καλος ανθρωπος και σοκαριστικα που εφυγε τοσο νωρις...Θυμαμε ολη την ωρα προσπαθουσε να ηρεμησει τον "Κυκνο" ..

    Φαινοταν αρκετα πιεσμενος και κουρασμενος απο τις απογοητευσεις της ζωης. Μεχρι και γραμματικα λαθη εκανε, και δεν το λεω υποτιμητικα...
    Θυμαμαι που ελεγε για τα ζαναξ που επαιρνε 9mg την ημερα και με δυσκολια το πηγε στα 3 mg . Κριμα ειλικρινα..


    Και το περισσοτερο κριμα ειναι οτι εχω παρατηρησει οτι τα ατομα με ψυχικες ασθενειες δεν ζουν πολυ ρε γαμωτο.. Εχουν χαμηλο προσδοκιμο ζωης...
    Φταινε τα φαρμακα ο τροπος ζωης? Τα ψυχολογικα που μας κρατουν δεσμιους? Δεν ξερω. Ειμαι και εγω ενα ατομο που εχει κλειστει στο εαυτο του με σχεδον καθολου παρεες...
    Λογω τον φαρμακων εχω παρει κιλα, καπνιζω .. Και πραγματικα ειμαι πολυ πεσμενος..
    Ξανα ηρθα εδω για να επικοινωνησω το προβλημα μου και να μαθω απο τους αλλους. Ειμαι 35 χρονων και ειμαι ο Ηλιας.


    Κριμα Mac καλο παραδεισο να εχεις....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Eliot1988 View Post
    Γεια σας παιδια παλιο μελος εδω...
    Διεγραψα το λογαργισμο μου για να κανω ενα διαλλειμα. Εχω νομιζω να γραψω δυο χρονια.
    Ημουν μελος απο το 2012 και στην καραντινα διεγραψα το λογαργιασμο μου...
    Το ψευδωνυμο μου ηταν hlias1988

    Το ηξερα το Mac ηταν πολυ καλος ανθρωπος και σοκαριστικα που εφυγε τοσο νωρις...Θυμαμε ολη την ωρα προσπαθουσε να ηρεμησει τον "Κυκνο" ..

    Φαινοταν αρκετα πιεσμενος και κουρασμενος απο τις απογοητευσεις της ζωης. Μεχρι και γραμματικα λαθη εκανε, και δεν το λεω υποτιμητικα...
    Θυμαμαι που ελεγε για τα ζαναξ που επαιρνε 9mg την ημερα και με δυσκολια το πηγε στα 3 mg . Κριμα ειλικρινα..


    Και το περισσοτερο κριμα ειναι οτι εχω παρατηρησει οτι τα ατομα με ψυχικες ασθενειες δεν ζουν πολυ ρε γαμωτο.. Εχουν χαμηλο προσδοκιμο ζωης...
    Φταινε τα φαρμακα ο τροπος ζωης? Τα ψυχολογικα που μας κρατουν δεσμιους? Δεν ξερω. Ειμαι και εγω ενα ατομο που εχει κλειστει στο εαυτο του με σχεδον καθολου παρεες...
    Λογω τον φαρμακων εχω παρει κιλα, καπνιζω .. Και πραγματικα ειμαι πολυ πεσμενος..
    Ξανα ηρθα εδω για να επικοινωνησω το προβλημα μου και να μαθω απο τους αλλους. Ειμαι 35 χρονων και ειμαι ο Ηλιας.


    Κριμα Mac καλο παραδεισο να εχεις....
    Καλώς ήρθες και πάλι στο φόρουμ Ηλία!

    Έχεις δίκιο για τον Macgyver, όντως ασχολήθηκε πολύ μαζί μου και το εκτιμώ αυτό... Εγώ είχα γράψει σε άλλο θέμα σχετικά με τον θάνατο του όταν το έμαθα... Είναι όντως πολύ κρίμα που έφυγε πριν την ώρα του γιατί δεν ήταν μεγάλος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #18
    Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλώς ήρθες και πάλι στο φόρουμ Ηλία!

    Έχεις δίκιο για τον Macgyver, όντως ασχολήθηκε πολύ μαζί μου και το εκτιμώ αυτό... Εγώ είχα γράψει σε άλλο θέμα σχετικά με τον θάνατο του όταν το έμαθα... Είναι όντως πολύ κρίμα που έφυγε πριν την ώρα του γιατί δεν ήταν μεγάλος...
    Γεια σου Κυκνε!! Ελπιζω να θυμασε καπως τον χαρακτηρα μου! Εγω τον θυμαμαι παντως τον δικο σου..!
    Εφυγα απο το φορουμ γιατι κουραστηκα, με βαραινε η κατασταση και εφυγα.

    Γενικα εαν θυμασε ειμαι οξύθυμος και γενικα εχω πολλα νευρα! Φταινε οι καφεδες οι πολλοι μαλλον! Αλλα οκ τωρα εχω ηρεμησει!

    Κριμα και παλι για τον Mac...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Eliot1988 View Post
    Γεια σου Κυκνε!! Ελπιζω να θυμασε καπως τον χαρακτηρα μου! Εγω τον θυμαμαι παντως τον δικο σου..!
    Εφυγα απο το φορουμ γιατι κουραστηκα, με βαραινε η κατασταση και εφυγα.

    Γενικα εαν θυμασε ειμαι οξύθυμος και γενικα εχω πολλα νευρα! Φταινε οι καφεδες οι πολλοι μαλλον! Αλλα οκ τωρα εχω ηρεμησει!

    Κριμα και παλι για τον Mac...
    Ναι, σε θυμάμαι... Πολύ πιθανό να φταίνε κι οι πολλοί καφέδες... Κι εγώ πίνω πολλούς αλλά δεν μου προκαλούν νεύρα όμως είναι λογικό η επίδραση τους να διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο...

    Όσο για τον Mac, ας είναι καλά εκεί που βρίσκεται... Εύχομαι να έχει ηρεμήσει η ψυχή του...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #20
    Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    38
    Λοιπον αυτους που θυμαμε ειναι οι εξης...

    Εσενα, τον Mac , Remedy , Mindcrime , Eagly guy , την Boo τον Αντρεα, μια Elania787 καπως ετσι.. Δεν θυμαμε αλλους τωρα!

  6. #21
    Panos_019
    Guest
    Quote Originally Posted by Eliot1988 View Post
    Λοιπον αυτους που θυμαμε ειναι οι εξης...

    Εσενα, τον Mac , Remedy , Mindcrime , Eagly guy , την Boo τον Αντρεα, μια Elania787 καπως ετσι.. Δεν θυμαμε αλλους τωρα!
    Γειά σου Ηλία είχαμε μιλήσει λίγο πιο παλιά στην καραντίνα.Πως εισαι;Και εγώ χαλια με μια σακούλα φάρμακα άστα

  7. #22
    Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    38
    Υπομονη φιλε! Και εγω εδω μια απο τα ιδια..! Ας ελπισουμε οτι θα ερθουν καλυτερες μερες....!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Macgyver...
    By ΕΛΠΙΔΑΨ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 32
    Last Post: 11-03-2023, 00:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •