1h μερα στην δουλεια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Πάντως ανυσηχω πολύ με την συμπεριφορά μου. μέσα σε 7 μέρες π έπιασα δουλειά κατάφερα να κάνω 4 φίλες και 3 παρεξηγήσεις ,μπράβο μου έχε.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    Originally posted by panikoula
    δεν με πιανουν κρησεις κοριτσια αλλα αν νιωσω περιεργα πενρω μια πολυ μικρη ποσοτητα ζαναξ και ηρεμω.σας ευχαρηστω κουκλες μου

    λοιπον μπαινω απο τη δουλεια μου για να σου γραψω...ενα μεγαλο μπραβο για τη δουλεια που κανεις και δεν καθεσαι σε ενα γραφειο να το ξυνεις..τετεοιες γυναικες αντρακια θελω να βλεπω....ετσι θα μαρεσε να σαι!....οσο για το αγχος και την ταλαιπωρια ειναι λογικο!αλλα παλεψε το ειμαι σιγουρη οτι θα τα πας περιφημα ααα!οσο γαι τις βλαμενες εκει στη δουλεια ξερω αποι τετεοια ζηλεουνεν ψαχνουν το παραμικρο και σκυλιαζουν σου μεταδιδουν και τη κακια τους αστα!μη ωιωθεις τυψεις ρε χωσε λολ!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by panikoula
    Πάντως ανυσηχω πολύ με την συμπεριφορά μου.
    Καλή αρχή πανικούλα(αν και πέρασε μια βδομάδα)

    Τι σε ανησυχεί στη συμπεριφορά σου?οι τσακωμοί?
    Πρώτες μέρες ήταν πιστεύω θα βρεις τους ρυθμούς σου και θα ηρεμήσουν τα πράγματα.Καλή δύναμη.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    παιδια σημερα σχολασα νωρις .
    επειδη ομως αποφασησα μονη να μοιωσω σταδιακα τα φαρμακα εως να τα κοψω νιωθω καπως περιεργα.ο γιατρος μ ειχε πει να αρχησω να τα μοιωνω αρχες σεπτεμβριου.20 μερες νωριτερα αρχησα γιατι με την δουλεια κλπ δεν θα μπορουσα να κλεισω ραντευου να παω.
    ευχομαι να μπορεσω να ζησω και χωρις αυτα.
    το περιεργο σημερα ειναι οτι γνωρισα μια διπλα στην δουλεια μ οντως με σοβαρα ψυχ προβληματα,ελεγε κατι οτι ο παπανδρεου εκανε κατι με τις ορμονες για να κατστρεψει την γη πριν 16 χρονια,και αυτη επεσε απο 10 μετρα υψος να γλητωσει.ειχε σπαση σπονδιλικη στηλη κεφαλι κλπ και απο θαυμα ζουσε.με χαλασε πολυ γιατι σκευτικα οτι και εγω ανοικω πια σε τετιο ειδος ανθρωποων κιας ειναι ελαφρια τα δικα μου.
    φοβαμαι μην χειροτερεψω κασμια φορα.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    e oxi ρε πανικουλα ειπαμε δεν κινδυνευουμε να τρελαθουμε απο αυτο που εχουμε!ηρεμησε...ασε την αλλη ηταν προχο η κατασταση της

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    το θεμα ειναι οτι σηζητησα με την μανα μου για την κυρια αυτη,και δεν ηθελε να ακουσει.στεναχωριοταν προφανω επειδη και η κορη της ειναι το ιδιο σε ελαφρι επιπεδο μεν.
    δεν θελω να με αζει το ιδιο.εγω οδηγαω,δουλευω 12 ωρες καθε μερα ολα τα κανω σωστα εκτοςαπο την σχεση μ με τους γυρω.θελω να τα εχω με ολους καλα και να λενε τα καλυτερα για μενα.
    2μερες τωρα οποτε γελασιε καποιος νομιζω οτι γελανε για μενα.
    μηπως ετσι ξεκινησε κ αυτη και προχο μετα?
    νομιζω δλδοτι γελανε γιαμενα επειδη εχω στραβισμο.
    και εχει αρχησει να με νευριαζει το γεγονος οτι με κανουν 16αρα με 18αρα οταν γνωριζομαστε κ λεμε για ηλικιες και οικογεν κατασταση.
    το λενε επειδη φερομαι σαν μπεμπα η επειδη μικροδειχνω οντως ?δεν ξερω.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    πανικουλα
    εγω θα προτεινα να μη μειωσεις τα φαρμακα απο τωρα και παντως οχι χωρις να επισκευθεις τον γιατρο σου.
    δεν ειναι το θεμα οι 20 μερες νωριτερα, αλλα το οτι η δουλεια που ειναι και καινουρια για σενα και πολυ κουραστικη απ οτι καταλαβαινω, ειναι παραγοντας μεγαλου στρες κι ισως τα χρειαστεις τα φαρμακα.
    για τααλλα θεματα που σε ανησυχουν με την συμπεριφορασου, αλλα και γιατι οπως κι εσυ ξερεις τα φαρμακα δεν αρκουν για τον πανικο αλλα η σωστη δουλεια γινεται με ψυχοθεραπεια, γιατι δεν ψαχνεις να δεις τι γινεται με κεντρα ψυχικης υγειας στην περιοχη σου? ειναι πολυ φθηνα απ οτι ξερω κι ισως να εχει και αξιολογους επιστημονες και βοηθηθεις..

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    μετα την δουλεια θα το ψαξω το θεμα.θα συνεχησω να μειωνω την δοση και βλεπουμε.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •