Κρατομ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: Κρατομ

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    2

    Κρατομ

    Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος που να κάνει χρήση kratom συστηματικά και να το έχει κόψει;Περνώ γύρω στα 40 γραμμάρια τη μέρα και νομίζω ότι έχω εθιστεί.Επισης έχω διάφορα σωματικα συμπτώματα που μοιάζουν με έντονο στρες όπως δυσκολία στην αναπνοή ,δυσφαγια,υπεριδρωσια, σφίξιμο και αναρωτιέμαι αν το κρατομ επηρεάζει το αυτόνομο νευρικό σύστημα η τρέχει κάτι άλλο.Εχει κανένας παρόμοια εμπειρία;
    Ευχαριστώ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    232
    Ομολογω πρωτη φορα ακουω αυτο το ονομα αλλα με ενα γοογκλαρισμα βρηκα αυτο το αρθρο που νομιζω ειναι τα συμπτωματα που περιγραφεις:

    https://www.notodrugs.gr/newsletter/...ut-kratom.html

  3. #3
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by F85 View Post
    Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος που να κάνει χρήση kratom συστηματικά και να το έχει κόψει;Περνώ γύρω στα 40 γραμμάρια τη μέρα και νομίζω ότι έχω εθιστεί.Επισης έχω διάφορα σωματικα συμπτώματα που μοιάζουν με έντονο στρες όπως δυσκολία στην αναπνοή ,δυσφαγια,υπεριδρωσια, σφίξιμο και αναρωτιέμαι αν το κρατομ επηρεάζει το αυτόνομο νευρικό σύστημα η τρέχει κάτι άλλο.Εχει κανένας παρόμοια εμπειρία;
    Ευχαριστώ
    Min anisixeis

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by F85 View Post
    Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος που να κάνει χρήση kratom συστηματικά και να το έχει κόψει;Περνώ γύρω στα 40 γραμμάρια τη μέρα και νομίζω ότι έχω εθιστεί.Επισης έχω διάφορα σωματικα συμπτώματα που μοιάζουν με έντονο στρες όπως δυσκολία στην αναπνοή ,δυσφαγια,υπεριδρωσια, σφίξιμο και αναρωτιέμαι αν το κρατομ επηρεάζει το αυτόνομο νευρικό σύστημα η τρέχει κάτι άλλο.Εχει κανένας παρόμοια εμπειρία;
    Ευχαριστώ
    ποσο καιρο το παίρνεις; παίρνεις πρασινο ή αλλο;

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    2

    Κρατομ

    2 χρόνια περίπου ,πράσινο,γιατί να μην ανυσηχω;

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •