ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    162

    ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ

    Καλησπερα στην παρεα.. Λοιπον παιδια χθες το μεσημερι σχολαω απο την δουλεια και παω με την κοπελα μου και κατι φιλους στην παραλια.. Επειτα απο το μπανιο κλπ λεμε παμε σε μια αλλη παραλια πιο κατω να κατσουμε εκει.. Εντωμεταξυ το Σαββατο αγορασα καινουργιο τηλεφωνο.. Παμε στην αλλη παραλια και εχει να κατεβουμε κατι σκαλια.. Τα σκαλια ομως ειχανε νερα.. Και ετσι οπως κατεβαινω φευγω απο τις σκαλες εχω το κινητο στα χερια γινεται κομματια το κινητο και πεφτω κατω με την ουρα.. Γδερνονται τα ποδια η ουρα με πεθαινει στον πονο και παμε ολοι στο ασκληπειο βουλας.. Γινεται ο κακος χαμος φτανω εκει στισ 8 και ξεμπερδεψα στισ 3 το βραδυ.. Λοιπον για να μην τα πολυλογω σας εχω αναφερει ξανα οτι ειμαι αρρωστοφοβικος φοβαμαι πολυ τις εξετασεις κλπ.. Εντωμεταξυ εχω και τους πονους στην πλατη και φοβαμαι με το πεσιμο μην εγινε τιποτα χειροτερο.. Μου κανουν εξετασεις αιματος υπερηχο και ακτινογραφιες θωρακης , πλατης , μεσης , χεριου.. Οι εξετασεις αιματος μου λενε ειναι καλες και εκει ειναι που μετα απο 2 χρονια χωρις εξετασεις και απο φοβο οτι κατι εχω νιωθω μια μικρη ευτυχια.. Βγαινουν και οι ακτινογραφιες μου λενε νταξει καθαρες ειναι απλα χρειαζομαι ξεκουραση κλπ.. Απλα μετα ρε παιδια οταν πηγα και ειδα λιγο τις εξετασεις καποιες τιμες ηταν ανεβασμενες δηλαδη..

    Τα λευκα αιμοσφαιρια ηταν στο 17 με μεγιστο το 10
    και απο κατω λεει ουδετ αριθμος 2-7 και εω ειχα 14

    αλλα μου ειπαν οτι ειναι απολυτος φυσιολογικο γιατι παιρνω αγωγη για ουρεοπλασμα ενος ειδου σεξουαλικου νοσηματος.. Οχι τιποτα σοβαρο αλλα θελει αντιβιωση.. Εγω εχω ανησυχησει ομως με αυτες τις τιμες.. Αλλα οι γιατροι μου ειπαν οτι ειμαι μια χαρα

  2. #2
    Απο την στιγμή που οι γιατροί είπαν πως δεν ειναι τίποτα ,τι αλλο θες?

    Το χειροτερο που μπορεί να γίνει είναι να πεθάνεις... που είναι μια εξαιρετική εμπειρία(ετσι φαίνεται τουλάχιστον). Οπότε ζησεις ή πεθάνεις κερδισμένος θα είσαι.

    Υ.Γ Διάβασε τα ποστ μου σε αλλες ενοτητες για να καταλάβεις τι λεω.
    Last edited by The Owl; 08-07-2023 at 13:58.

Similar Threads

  1. τι γινεται πια;;
    By maria pap in forum Χρόνιος Πόνος, Ψυχολογία Ασθένειας/Υγείας
    Replies: 10
    Last Post: 16-09-2016, 15:20
  2. Άλλο η αγάπη, άλλο ο σεβασμός, και άλλο η αποδοχή για αυτό που είσαι
    By deleted-member17-03-2016 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 29-11-2015, 20:07
  3. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;
    By xristos164 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 23-12-2011, 01:13
  4. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ....???
    By esceden in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 105
    Last Post: 25-01-2010, 16:50
  5. γινεται...
    By areti23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 20-12-2007, 22:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •