Δεν εχω ματια να την αντικρυσω...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    2

    Δεν εχω ματια να την αντικρυσω...

    Καλησπερα!
    Ντρεπομαι πολυ γι'αυτο που συνεβει τις προαλλες και που θα ομολογησω.
    Καταρχην να πω οτι μενω με την μητερα μου,ειμαι 28 ετων και δεν εχω καταφερει να ορθοποδησω.Κατι τα προβληματα με την αδερφη μου, η μητερα δε θελει να μεινει μονη και δεν ειμαι σε θεση να της αρνηθω υστερα απ'οσα εχουμε περασει οι δυο μας :(
    Παρολαυτα ειμαι αντρας και πανω απ'ολα ανθρωπος και χρειαζομαι τον χωρο μου σε ορισμενες περιπτωσεις. Οπως προχτες....
    Δεν τυχαινει να βρισκομαι σε σχεση αυτη την περιοδο, αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν εχω σεξουαλικη επιθυμια.
    Προχτες λοιπον, ενω αυνανιζομουν... μπηκε η μητερα στο δωματιο.
    Δεν περιμενα πως θα γυριζε σπιτι τοσο νωρις. Απο προχτες, εχω προσπαθησει μερικες φορες, ομως χωρις αποτελεσμα. Ενω μπορω να λειτουργησω σωματικα, αμεσως με στοιχιωνει η σκεψη της μητερας μου να μπαινει στο δωματιο και να σοκαρεται.
    Δεν ξερω τι να κανω για να το ξεπερασω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Hρεμησε , σε πολλους εχει τυχει αυτο οταν συγκατοικουν με αλλους :)

    Eξαλλου μια φυσικη αναγκη ειναι, δεν εκανες κατι κακο.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    συνφνονω με την μαριαπ.
    δεν εκανες και κανενα εγκλημα αλλα ειναι οντως περιεργη κατασταση.
    και εγω μικρη μια φορα π το εκανα αυτο παραλιγο να με παρει χαμπαρι ο πατερας μου,νομιζα οτι ελειπε και αυτος ηταν ξαπλωμενος στο διπλα δωματιο και εγω νομιζοντας οτι ειμαι εντελως μονη αρχησα ....:)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    η μητερα σου θα επρεπε να ντρεπεται , οχι εσυ!!!

    πρωτον, που αντι να παροτρυνει τον μαντραχαλο γιο της να αυτονομηθει, τον εκβιαζει συναισθηματικα για να μη μεγαλωσει ποτε (οπως η πλειοψηφια των ελληνιδων μαμαδων, δεν αποτελει καποια εξαιρεση η δικη σου)

    και δευτερον, γιατι μπαινει απροσκλητη σε δωματιο ενηλικα χωρις να ρωτησει αν επιτρεπεται και συμπεριφερεται ετσι, σαν ΟΝΤΩΣ να συγκατοικει με το ανηλικο παιδακι που θυμαται 20 χρονια πριν και οχι με τον μαντραχαλο.

    ελπιζω να πηρε ενα μαθημα για το πως θα επρεπε να φερεται...

    ισως σου φαινομαι καπως αποτομη,αλλα εχω κουραστει να γνωριζω ελληνες μαμουχαλους, απο χρονια ενηλικες, που δεν κατορθωνουν να παρουν την ζωη τους στα χερια τους λογω των μεθοδευσεων αυτων των \"καημενων\" μαμαδων που ολες ανεξαιρετως, \"δεν μπορουν να μεινουν μονες τους\"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •