Κομπλεξικος και αντιπαθητικος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    30

    Κομπλεξικος και αντιπαθητικος

    Μετα απο 20 χρονια σχιζοφρενειας και θεραπειας αδιακοπης.. το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εχω γινει ενας πολυ κομπλεξικος ανθρωπος, με μεγαλη δοση αγοραφοβιας και τρομου.. και αντιπαθητικος ασχετος ποσο πολυ νιαζομαι και αγαπαω τους αλλους και τα ζωα.
    Κομπλεξ... ολη μου ζωη ειναι ενα κομπλεξ.. τι να πω... κριμα..

  2. #2
    Panos_019
    Guest
    Quote Originally Posted by ypomoni2 View Post
    Μετα απο 20 χρονια σχιζοφρενειας και θεραπειας αδιακοπης.. το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εχω γινει ενας πολυ κομπλεξικος ανθρωπος, με μεγαλη δοση αγοραφοβιας και τρομου.. και αντιπαθητικος ασχετος ποσο πολυ νιαζομαι και αγαπαω τους αλλους και τα ζωα.
    Κομπλεξ... ολη μου ζωη ειναι ενα κομπλεξ.. τι να πω... κριμα..
    Γειά σου.Πασχω από ψυχωση και μετράω ακριβώς ένα χρόνο από την 2η υποτροπη και σε καταλαβαίνω.Ειναι πολύ άσχημο να μένεις πίσω λόγω της ασθένειας και αυτό έχει δημιουργήσει και σε μένα ένα μεγάλο κόμπλεξ αλλά όλα αυτά είναι καταλοιπα της ασθένειας και όχι εσύ

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    30
    Για να δουμε τι θα πουν και οι αλλοι.. :) χαχα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Ο μητσοτακησ το κομπλεξ το εχει τροπο σκεψησ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    το προβλημα ειναι οτι εχουμε ενα πολυ σοβαρο προβλημα υγειας το οποιο δεν φαινετε ειναι νευροβιολογικο,ο πολυς κοσμος το αντιμετωπιζει σαν να φταιμε εμεις που εχουμε την ασθενεια, και οτι εμεις δεν θελουμε να εργαζομαστε κλπ, οτι ειμαστε προβληματικες προσωπικοτητες κλπ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,859
    φιλαρακι πονεμένος εισαι οτι βλέπεις λαθος το διορθώνεις οσο μπορεις κι ολα οκ .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    φιλαρακι πονεμένος εισαι οτι βλέπεις λαθος το διορθώνεις οσο μπορεις κι ολα οκ .
    Πλακα μας κανεις ρε φιλε? 20 χρονια προσπαθω... δεν ειναι στο χερι μου πλεον πιστευω... αλλα στην τυχη

  8. #8
    Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    το προβλημα ειναι οτι εχουμε ενα πολυ σοβαρο προβλημα υγειας το οποιο δεν φαινετε ειναι νευροβιολογικο,ο πολυς κοσμος το αντιμετωπιζει σαν να φταιμε εμεις που εχουμε την ασθενεια, και οτι εμεις δεν θελουμε να εργαζομαστε κλπ, οτι ειμαστε προβληματικες προσωπικοτητες κλπ
    Ισχυει....

Similar Threads

  1. Το οτι δεν κανω σεξ σημαινει οτι ειμαι κομπλεξικος?
    By the_downward_spiral in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 16-12-2012, 20:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •