κοψημο φαρμακων - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 90 of 90
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    παρατηρω οτι στην φαση που βρισκομαι,φαση αποθεραπειας,με τα χαπια αν ξεχασω η καθυστερισω να παρω τη δοση μου εχω τρομερους ιλιγγους.ειναι φυσιολογικο λετε?απο οκτωβρη που δεν θα πρεπει να παιρνω καθολου δηλαδη τι θα κανω?εχετε αναλογη εμπειρια με διακοπη αντικαταθλιπτικων και αν ναι ειχατε ιλιγγους?ποσο χρονικο διαστημα κρατησαν?

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εγώ μετά απο μια θεραπεία αισθανόμουν κάτι σαν ταραχή σαν να με χτυπά ηλεκτρικό ρεύμα και άρχισα νέα θεραπεία για 2 μήνες μόνο.πιθανόν να έπρεπε να την διακόψω αργότερα.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ευχαριστω γιωτα για την απαντηση!
    μετα το περας τη δευτερης θεραπειας,ειχες ιλιγγους?δηλαδη μπορει να ειναι ενδειξη οτι δεν ειμαι ακομα σε θεση να διακοψω?

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Οχι ιλλίγγους δεν είχα αλλά την αίσθηση ότι ωρες ωρες με διαπερνά ηλεκτικό ρεύμα την νιώθω πολλές φορές σ\'αυτή τη θεραπεία που κάνω.Μου είπε ο γιατρός ότι είναι καθαρά απο τα φάρμακα

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    γιωτα αυτο το παθενω και εγω καμια φορα.μια ετσι ανατριχιλα απο την σπονδυλικη στηλη μεχρι τον αυχενα ετσι?
    μελεν καπου διαβασα οτι πρεπει τα φαρμακα μας να τα περνουμε σταθερες ωρες.

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    pfff το ξερω ποτε μου δεν τα πηρα ομως ουτε καν κατα προσεγγιση,δεν τα μπορω αυτα.τωρα με πιασε?grrrrrrr

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    oyte kai ego.
    gia thn akribia den perimena pote oti 8a asxoli8o me tetia farmaka

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    ούτε και εγώ τα έχω πάρει σταθερές ώρες

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    giota exo kata8lipsh elafria.
    akoma kai sto internet p trelenomoun den exo oreksh na serfaro.palia eixa.tora m exei kopei h oreksh gia pola pragmata p agapousa .mono giaa fai den mou kovete alla edo spiti m mou kovete mono :P

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Στο σπίτι σου κόβεται η όρεξη;μακάρι να κοβόταν και σε μένα.Εγώ μόλις ταραχτώ μπορεί να φάω ενα κρουασάν.Για να μπορέσεις να κάνεις διατροφή πρέπει να είσαι εκτός απο αποφασισμένη και ψυχολογικά έτοιμη.

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    μαλλον.
    γιωτα τι σκευτεσαι και δεν μπορεις να κοιμηθεις?
    φοβασε τι σε βασανιζει?εμενα η μοναξια και η απολυτη υσιχια οταν κοιματε ο μικρος.
    βεβαια δεν εχω πλεον αυπνιες ,ειχα για λιγο διαστημα αλλα μεχρι να με παρει ο υπνος νιωθω πολυ δυσαρεστα,

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Τι νιώθω;έχει γίνει πια εφιάλης για μενα ο υπνος.Οσο και να προσπαθώ θα μου έλθουν πολλά στο μυαλό,βασικά εκνευρίζομαι και παρακαλάω να ξημερώσει.θα ήθελα να κοιμηθώ 6-7 ώρες χωρίς χάπι.Αλλη αίσθηση να ξυπνήσω και να αισθάνομαι ξεκούραστη

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    χθες εγω πετακτικα 3 φορες στον υπνο μου χωρις λογο grrrrrrrrr.

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Είδες πως φαίνονται οι ήρεμοι άνθρωποι;Εγώ κοιμόμουν στην καρέκλα επάνω στο λαπτοπ και μετά πήγα στον καναπέ.Βλέπω τον άνδρα μου που κοιμάται σε κλάσματα δευτερολέπτου και με πιάνουν νεύρα.Αντε να τον ακούς να ροχαλίζει κιόλας μπορείς να κοιμηθείς;

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    αχχαχ το ιδιο προβλημα εχει ο πατερας μου με την μανα μου.εχει αυπνιες και η μανα μ κοιματε μολις ακουμπησει στο μαηιλαρι και ροχαλιζει και εκνευριζετε ο πατερας μου.
    πιο πολυ μεν τον εκνευριζει το ροχαλητο της :P

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •