εγω η κλαψιαρα η αντιπαθης η ψευτρα εδω ελατε πεστετα εδω ελατε οσοι δε με γουσταρετε
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968

    εγω η κλαψιαρα η αντιπαθης η ψευτρα εδω ελατε πεστετα εδω ελατε οσοι δε με γουσταρετε

    ευκαιρια να τα πω εδω σε αυτο το ουδετερο ατομο κι τα αλλα 5 που συκοφαντεί κι υπο αλλες συνθηκες και αγωγη θα μπορουσα να του κανω γιατι αυτα που λεει ειναι ψευδη δε με ξερεις και βγαζει ενα σωρο συμπερασματα κι αναγκαζομαι να απολογούμαι σε νετ ατομα που δε ξερω τι ειναι και κρινουν εμενα . με υπονοουμενα η άσχημη συμπεριφορά λοιπον για να εξηγούμεθα το μπλοκ ειναι ξαδερφου μου που δε ζει πλεον και το ειχα εγω αναλαβει . δευτερον δε κανω καριερα εδω επειδη μιλαω βγαζω το παραπονο μου να μιλησω με κοσμο που κι αυτος περναει δυσκολα . που να ηξερα οτι εδω μπαινουν ατομα κουφια στη ψυχη δυχως ευγενεια και το παιζουν εδω γκεσταμπιτες θεματοφυλακες .μην ξαναστείλεις εδω μηνυμα εισαι κι εσυ ανεπιθυμητη οπως ειμαι εγω εδω σε πολλους απ σας μακρια μου κι μην ασχολεισαι μαζι μου . υπαρχουν διαχιστιστες εδω ας αυτοι δουν κι ας πράξουν το σωστο αν εγω δε ειμαι ενταξει η εσεις εδω καποιοι με διπλα προφιλ και τριπλα . δε μπικα εδω να ζηταω ελεημοσυνη ουτε εκλεψα τα λεφτα καποιου . σταματηστε τις επιθεσεις γιατι λασπη στα μουτρα σας ριχνετε . η κακια σας ειναι πελορια κι μην το παιζετε αγιοι με προφιλ ψευτικα μουλοκτα δε ξερουμε τιποτα για εσας . ενω εγω μιλαω για μενα ειλικρινα τα παντα εχω πει για μενα . εσεις φυσικα ακολουθητε το δρομο του μισους και ουτε λογος να φερθείτε ανθρωπινα μερικοι που δε ξερω ξανα λεω αν ειστε το ιδιο ατομο με πολλα προφιλ . διορθωθειτε εσεις πρωτα που εισαι τιγκα στα ψυχολογικα κι δε ξερετε που να τα βαλετε κι τα ξεσπατε σε αλλους . εγω εχω τοσα θεματα αλα τα ψυχολογικα μου δε θα παω να τα ξεσπασαν ετσι ανανδρα κι ανήθικα σε οποιον δε μου γουσταρει η μουρη του . αι πατε με τους ομοίους σας πιτετα εκει και νιωστε ωραια αφου ειστε ιδιοι ολλοι εσεις εκει.οσο και να βριζετε να κατακρινετε μια με το ενα προφιλ μια με το αλο θα παρετε την απαντηση σας. γιατι τα γυρίζετε ολα οπως σας βολευει να παρετε τη ρεβάνς μα οταν καποτε νιωσετε ποσο κακο κανετε στους αλλους θα ντρεπεστε που υπαρχετε σα ανθρωποι. σιγουρα δε φέρεστε μονον σε μενα ετσι μα σε πολλα αλλα ατομα που τολμουν να πουν τη γνώμη τους κι δε σας αρεσει εσας . το στομα σας καμια φορα οταν το ανοιξτε κοιτατε εκτος απο αρλουμπες αστοχιες κι βλακιες να λετε κι κατι χρησιμο. εδω μπαινετε να κατακρίνετε ?? η να βοηθήσετε με ομορφο τροπο αλο κοσμο κι να βοηθηθείτε σε προβληματα που μπορει να ζείτε σπιτια σας ??


    εδω παραθέτω κι καποιο site για το θεμα μπουλνκ στο διαδικτύο οσοι αντιμετωπίζετε τέτοια θεματα ενημερωθητε .
    Last edited by Aeon; 08-05-2024 at 13:49.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    εγω δε ξαναμπαίνω εδω πλεον δε εχει νοημα οταν βρισκεις κακοτροπια να ζητας καπου να ακουμπήσεις κι εσυ τα προβληματα σου κι αν μπορεις να βοηθησεις κι αντιστοιχα οποιον το χρειαζεται . καντε οτι θελετε εσεις εδω που βριζετε πετατε λασπη κακολογητε συκοφαντιτε . εδω να πω ενα ευχαριστω σε ατομα που εκτίμησα κι με εκτιμούν οπως ειμαι κι δε κριναν συμβουλεύουν ομορφα κι ωραια κι θελω να πιστευω κι εγω πως καπου ισως λιγο εμεσα λιγο απαλύνω το πονο καποιων ανθρωπων που γραφουν εδω κι ζηταν λιγη συμπαρασταση . να ειστε ολλοι καλα κι καλη φωτιση ψυχης στους σκοταδοψυχους .

    https://tvxs.gr/life-plus/paideia/ka...eis-anthropos/
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Similar Threads

  1. ελατε ολλοι ...
    By giannis000 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 38
    Last Post: 23-11-2018, 11:01
  2. ΣΤΕΚΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ!!!!!!
    By δελφίνι in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 9
    Last Post: 22-01-2013, 20:25
  3. Ελάτε να τραγουδήσουμε !
    By willowfairy in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-12-2012, 20:10
  4. Ελάτε να μαζευτούμε όλα τα... 70αρια!
    By Sethunya in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 11
    Last Post: 31-05-2012, 21:20
  5. Replies: 31
    Last Post: 26-12-2005, 17:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •