Είμαι ολομόναχος και δεν αντέχω να υποφέρω άλλο - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 20 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 293
  1. #151
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μαλλον θα ελεγα εχεις εσυ καποια δυσκολια στην αντιληψη αυτου που ειπα καθως δεν εχει καμια σχεση με αυτο που λες ..

    Επειτα πριν βγαλουμε αυθαιρετα συμπερασματα και μιλησουμε με αγένεια στον αλλον ,καλο ειναι να τον ρωταμε ΑΝ εννοει αυτο που εχουμε εμεις στο μυαλο μας ...Αυτα γινετε οταν θελουμε να εχουμε ενα επικοδομητικο διαλογο μεσα απο τον οποιο να λαβουμε ενα feedback..

    Tην επομενη φορα λοιπον αν θελεις ρωτησε με κατι το οποιο αδυνατεις να αντιληφθεις και οπως καταλαβες αυτο ειναι το μεγαλυτερο προβλημα της κοινωνιας μας ...
    Ο καθενας ερμηνευειε τα γεγονοτα οπως ακριβως θελει μονο και μονο για να υποστηριξει τις δικες του πεποιθησεις χωρις να μπει στον κοπο να αντιληφθει τι θελει να πει ο αλλος ...

    Δεν ειναι στραβος ο γυαλος για ορισμενους ,απλα στραβα αρμενιζουν οι ιδιοι θα πω εγω !

    Καλη συνεχεια !
    Εσυ υποστηρηξες πως η κοινωνια εχει το δικαιωμα να θυματοποιειται.

  2. #152
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Οταν περιμενεις απο την κοινωνια να αλλάξει για να νιωσεις εσυ καλα τοτε κανενας ψυχολογος δεν προκειτε να σε βοηθησει εφόσον εχεις πεσει στην παγιδα της θυματοποιησης ..

    Εσυ πρέπει να δεις γιατί σκέφτεσαι και τα βλέπεις έτσι ώστε να εδραιωθείς και να βρεις τρόπους να είσαι καλά .
    Δικό σου ειναι το θεμα οχι της κοινωνιας ..

    Της κοινωνιας θα ηταν οταν ΟΛΟΣ ο πληθυσμός αυτής αντιμετώπιζε το ιδιο ακριβός πρόβλημα...δεν το αντιμετωπιζουν ομως ολοι ,απλα μια μεριδα αυτης ...


    Επειτα δεν σε απασχολει το συνολο της κοινωνιας ,εφοσον την κοινωνια την φτιαχνεις πρωτα εσυ μονος σου ...ολοι εχουμε το στενο μας περιβαλλον που συμφωνουμε με αυτο ,την δουλεια μας και βαση αυτου προσπαθουμε ολο και περισσοτερο να γινομαστε καλύτεροι
    Απλώς αποδέχτηκα την πραγματικότητα και δεύτερον Αλβανία είμαι αφού βίωσε ο λαός της φτώχεια σε όλη της την ιστορία, για αυτό προτιμώ τις ξένες από τις Αλβανίδες.
    Εν τρίτοις η απόρριψη εκ μέρους τους σε διάφορους κοινωνικούς κύκλους με έκανε να σκέφτομαι έτσι σαν θύμα
    Και τέταρτον η δουλειά και τα ενδιαφέροντα μου με ευχαριστούν στοιχειωδώς
    Συμπερασματικά, κακώς που περίμενα να αλλάξει η κοινωνία κι ας θέλω να μπει η Αλβανία στην ΕΕ
    Last edited by ΧρήστοςΜπ94; 21-03-2024 at 20:13.

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,658
    Αφού λοιπόν δεν βρίσκετε κοπέλες και μας δηλώνετε ότι ξοδεύετε τα λεφτά σας σε πορνεία ε τότε τι άλλο να σας πούμε;
    Συμβουλές σας έχουμε δώσει, οδηγίες σας έχουμε δώσει, δεν σας κάνει τίποτε ε , πηγαίνετε εκεί όπως πάτε τι μας το λέτε σαν απειλή πχ.
    Πηγαίνετε. Καήκαμε κι εμείς.

  4. #154
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Αφού λοιπόν δεν βρίσκετε κοπέλες και μας δηλώνετε ότι ξοδεύετε τα λεφτά σας σε πορνεία ε τότε τι άλλο να σας πούμε;
    Συμβουλές σας έχουμε δώσει, οδηγίες σας έχουμε δώσει, δεν σας κάνει τίποτε ε , πηγαίνετε εκεί όπως πάτε τι μας το λέτε σαν απειλή πχ.
    Πηγαίνετε. Καήκαμε κι εμείς.
    Εδώ που είμαι οι οίκοι ανοχής δεν είναι νόμιμοι από την εποχή του Χότζα συν ο σεξισμός και η πατριαρχία καλά κρατούν.

  5. #155
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by ΧρήστοςΜπ94 View Post
    Απλώς αποδέχτηκα την πραγματικότητα και δεύτερον Αλβανία είμαι αφού βίωσε ο λαός της φτώχεια σε όλη της την ιστορία, για αυτό προτιμώ τις ξένες από τις Αλβανίδες.
    Εν τρίτοις η απόρριψη εκ μέρους τους σε διάφορους κοινωνικούς κύκλους με έκανε να σκέφτομαι έτσι σαν θύμα
    Και τέταρτον η δουλειά και τα ενδιαφέροντα μου με ευχαριστούν στοιχειωδώς
    Συμπερασματικά, κακώς που περίμενα να αλλάξει η κοινωνία κι ας θέλω να μπει η Αλβανία στην ΕΕ
    Μπαίνοντας η Αλβανια στην Ε.Ε τι περιμένεις να αλλάξει οταν η αλλαγή οπως την φαντάζεσαι δεν θα έρθει ποτέ...
    Αυτη η αλλαγη που περιμενεις προυποθετει αναίρεση της κουλτούρας ενος λαου ...Ειναι δυνατόν να γινει κατι τετοιο ;

    Καμια φορά οταν καθίσουμε και σκεφτουμε με ρεαλισμο τα γεγονοτα που απελπισμενα προσπαθουμε να δώσουμε μια άλλη ερμηνεία ,μονο και μονο για να ξεφυγουμε εστω και λιγο επιφανιακα απο το δικο μας μεγαλο προβλημα ,αντιλαμβανομαστε οτι ολο αυτο μας οδηγει σε μια πλάνη που δεν εχει τελος ..
    Αυτη η πλανη μας παρασύρει και μας κανει να εθελοτυφλουμε πως τιποτα δεν θα αλλαξει τοσο ευκολα εφοσον καποια πραγματα ειναι πολυ βαθια ριζωμενα και πρεπει να περασουν δεκαδες μετεπειτα αλλαγμένες γενιές απο εμας, ωστε να μιλαμε για ουσιαστικη αλλαγη ...

    Παρε παραδειγμα αυτη τη τεραστια αλλαγη που πηγαινει να περασει ησημερινη ανθρωπινη κοινωνια και παει εναντια τελειως στην ανθρωπινη φυση βαση βιολογικης αποψης ...Την ύπαρξη ενος ακόμα φύλου το οποιο μαλιστα θα ειναι ικανό να ενταχθεί ομαλά στην υπαρχον κοινωνια και μαλιστα αυτο το νεο φυλο ερχεται να ταραξει τον βασικο δεσμο της οικογενειας αλλα και την εξέλιξη αυτης ...

    Πιστευεις οτι κατι τετοιο ειναι ευκολο ως προς την αλλαγη του ή θα ερθει η τελικη αποδοχη αυτης της αλλαγης εφοσον δεν βασιζεται σε γερες και ουσιαστικες βασεις ...

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    393
    Marilou. Οι κοινωνιές εξελίσσονται, συμβαδίζουν με την εποχή διαφορετικά χάνονται. Από βιολογικής άποψης όλα είναι αληθινά κάποια όμως συμβαίνουν σπανιότερα. Η νομοθεσία , η θρησκεία, και οι αρχές, το ήθος του λαού αλλάζει.
    Οι προγαμιαίες σχέσεις ήταν ανεπίτρεπτες μέχρι πριν μερικά χρόνια, όπως και το "κοντό" φόρεμα, το μαντιλι και γενικά η γυναίκα ήταν δυσεύρετη για τον άνδρα ούτε να την δεί πόσο μάλλον να κυκλοφορήσει σχεδόν ξεβρακωτη δημόσια.
    Μεγάλωναν παιδιά χωρίς να τις ρωτήσουν αν απολαμβάνουν το σεξ και πιάνου είναι , απλά τις παντρεβαν. Ζούσαν σε κοινόβιο με αδέρφια , παππούδες και επειδή πολλές πέθαιναν στη γέννα ο άνδρας
    θα έβρισκε καμία κοπελίτσα που ίσως της είχε βγεί το όνομα ή είχε πεθάνει ο άνδρας της...
    Υπήρχαν και επαγγελματίες γυναίκες πάντα και παντού!
    Η ομοφυλοφιλία δεν εμφανίστηκε τώρα , οι άνδρες πάντα έκαναν όργια. Η εκπαίδευση των αγοριών για πόλεμο ποτέ δεν ήταν αθώα. Οι συμμετέχοντες σε πόλεμο είχαν ως κίνητρο τον βιασμό. Κατά την εκστρατεία κάποιοι διασκέδαζαν τους πολεμιστές.
    Υπάρχουν και θαύματα !!! Μέρη αποκλειστικά μόνο για άνδρες ή μόνο γυναίκες που κατάφεραν να γονιμοποιήσουν ανήμπορη γυναίκα με προσευχή!!!
    Αποδοχή ή αμφισβήτηση?
    Γερή βάση είναι να πιστεύεις ότι ένα κορίτσι θα κλειστεί σε μοναστήρι στα 3 και στα 12 θα βγεί στην κοινωνία παρθένα και έγκυος παντρεμένη με παππού.

  7. #157
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μπαίνοντας η Αλβανια στην Ε.Ε τι περιμένεις να αλλάξει οταν η αλλαγή οπως την φαντάζεσαι δεν θα έρθει ποτέ...
    Αυτη η αλλαγη που περιμενεις προυποθετει αναίρεση της κουλτούρας ενος λαου ...Ειναι δυνατόν να γινει κατι τετοιο ;

    Καμια φορά οταν καθίσουμε και σκεφτουμε με ρεαλισμο τα γεγονοτα που απελπισμενα προσπαθουμε να δώσουμε μια άλλη ερμηνεία ,μονο και μονο για να ξεφυγουμε εστω και λιγο επιφανιακα απο το δικο μας μεγαλο προβλημα ,αντιλαμβανομαστε οτι ολο αυτο μας οδηγει σε μια πλάνη που δεν εχει τελος ..
    Αυτη η πλανη μας παρασύρει και μας κανει να εθελοτυφλουμε πως τιποτα δεν θα αλλαξει τοσο ευκολα εφοσον καποια πραγματα ειναι πολυ βαθια ριζωμενα και πρεπει να περασουν δεκαδες μετεπειτα αλλαγμένες γενιές απο εμας, ωστε να μιλαμε για ουσιαστικη αλλαγη ...

    Παρε παραδειγμα αυτη τη τεραστια αλλαγη που πηγαινει να περασει ησημερινη ανθρωπινη κοινωνια και παει εναντια τελειως στην ανθρωπινη φυση βαση βιολογικης αποψης ...Την ύπαρξη ενος ακόμα φύλου το οποιο μαλιστα θα ειναι ικανό να ενταχθεί ομαλά στην υπαρχον κοινωνια και μαλιστα αυτο το νεο φυλο ερχεται να ταραξει τον βασικο δεσμο της οικογενειας αλλα και την εξέλιξη αυτης ...

    Πιστευεις οτι κατι τετοιο ειναι ευκολο ως προς την αλλαγη του ή θα ερθει η τελικη αποδοχη αυτης της αλλαγης εφοσον δεν βασιζεται σε γερες και ουσιαστικες βασεις ...
    Να αλλάξει κάπως η κατάσταση στον κοινωνικό και στον οικονομικό τομέα (ευκαιρίες απασχόλησης) και η ελεύθερη μετακίνηση στις χώρες της Ε.Ε. επειδή οι περισσότεροι νέοι θέλουν να φύγουν από την Αλβανία για δουλειές και ένα καλύτερο αύριο, αφού είναι πεπεισμένοι πως η Αλβανία δεν θα αλλάξει ποτέ κατά τα λεγόμενα τους.
    Εν δευτέροις οποιαδήποτε αλλαγή σε κάθε τομέα προϋποθέτει σταδιακή αλλαγή νοοτροπίας ενώ η τελική αποδοχή η οποία θα γίνει σε 3 γενιές τουλάχιστον.
    Εν τρίτοις οι γυναίκες και κοπέλες στην Αλβανία είναι φτωχές και καταπιεσμένες κατά πλειοψηφία ειδικά στην επαρχία αφού είναι μέρος της κουλτούρας τους να είναι οι γυναίκες κατώτερες των αντρών ενώ στις πόλεις έχουν την μύτη ψηλά και το παίζουν δύσκολες ως ένδειξη διαμαρτυρίας απέναντι στην ίδια τους τη κουλτούρα, γιατί αν ήταν χειραφετημένες θα ήταν αλλιώς τα πράγματα.
    Και τελευταίο, η ένταξη της Αλβανίας στην Ε.Ε. θα μπορούσε να είναι καταλύτης στην αλλαγή που φαντάζομαι.
    Όσον αφορά το τρίτο φύλο είναι μεγάλη συζήτηση που θα συζητηθεί εκτενώς από τους κοινωνιολόγους και τους ψυχολόγους.
    Το πώς θα αλλάξει η κοινωνία είναι το θέμα αφού είναι φτωχή, οπισθοδρομική πατριαρχική και σεξιστική κοινωνία για αυτό απαιτείται σωστή παιδεία σε οποιαδήποτε θέματα και κοινωνική αλλαγή δηλαδή χρειάζονται γερές και ουσιαστικές βάσεις.
    Last edited by ΧρήστοςΜπ94; 24-03-2024 at 06:59.

  8. #158
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Marilou. Οι κοινωνιές εξελίσσονται, συμβαδίζουν με την εποχή διαφορετικά χάνονται. Από βιολογικής άποψης όλα είναι αληθινά κάποια όμως συμβαίνουν σπανιότερα. Η νομοθεσία , η θρησκεία, και οι αρχές, το ήθος του λαού αλλάζει.
    Οι προγαμιαίες σχέσεις ήταν ανεπίτρεπτες μέχρι πριν μερικά χρόνια, όπως και το "κοντό" φόρεμα, το μαντιλι και γενικά η γυναίκα ήταν δυσεύρετη για τον άνδρα ούτε να την δεί πόσο μάλλον να κυκλοφορήσει σχεδόν ξεβρακωτη δημόσια.
    Μεγάλωναν παιδιά χωρίς να τις ρωτήσουν αν απολαμβάνουν το σεξ και πιάνου είναι , απλά τις παντρεβαν. Ζούσαν σε κοινόβιο με αδέρφια , παππούδες και επειδή πολλές πέθαιναν στη γέννα ο άνδρας
    θα έβρισκε καμία κοπελίτσα που ίσως της είχε βγεί το όνομα ή είχε πεθάνει ο άνδρας της...
    Υπήρχαν και επαγγελματίες γυναίκες πάντα και παντού!
    Η ομοφυλοφιλία δεν εμφανίστηκε τώρα , οι άνδρες πάντα έκαναν όργια. Η εκπαίδευση των αγοριών για πόλεμο ποτέ δεν ήταν αθώα. Οι συμμετέχοντες σε πόλεμο είχαν ως κίνητρο τον βιασμό. Κατά την εκστρατεία κάποιοι διασκέδαζαν τους πολεμιστές.
    Υπάρχουν και θαύματα !!! Μέρη αποκλειστικά μόνο για άνδρες ή μόνο γυναίκες που κατάφεραν να γονιμοποιήσουν ανήμπορη γυναίκα με προσευχή!!!
    Αποδοχή ή αμφισβήτηση?
    Γερή βάση είναι να πιστεύεις ότι ένα κορίτσι θα κλειστεί σε μοναστήρι στα 3 και στα 12 θα βγεί στην κοινωνία παρθένα και έγκυος παντρεμένη με παππού.
    Σωστά όσον προχωράνε οι εποχές αλλάζουν οι κοινωνίες σταδιακά αλλά το πώς είναι το φλέγον θέμα

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    393
    Quote Originally Posted by ΧρήστοςΜπ94 View Post
    Σωστά όσον προχωράνε οι εποχές αλλάζουν οι κοινωνίες σταδιακά αλλά το πώς είναι το φλέγον θέμα
    Δεν μπορούμε να το κρίνουμε εμείς. Συνυπάρχουν 3 γενιές σε κάθε αιώνα οι άνω από 67 και οι κάτω από 18 παίζουν καθοριστικό ρόλο στην εξέλιξη και οι 19-66 ζούν στην μεταβατική περίοδο ιδικά αν είναι σε επαρχεία.
    Οι σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων αλλάζουν συνέχεια. Οι άνδρες μπορεί να αρπάξουν μια γυναίκα και να κάνουν ότι θέλουν από την αρχαιότητα, από θεούς , εργοδότες, αποβρασματα τις κοινωνίας. Δεν άλλαξε τίποτα .
    Όσο για το φυσιολογικό έχουμε τον Δία που έκανε πολλά ... Η Αθηνά η όμορφη παρθένα που δεν την άγγιξε άνδρας, η Άρτεμη παρθένα που μετέτρεψε σε ελάφι τον μοναδικό άνδρα που την είδε γυμνή. Αγγέλους που είναι χωρίς φύλο!!! Αγνούς ανύπαντρους ιεροκήρυκες. Μύθοι η πραγματικότητα δεν έχει σημασία αλλά διαμόρφωσαν πολλά !!!
    Πόσοι υπέφεραν για μια σχέση απαγορευμένη!!!!

  10. #160
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Δεν μπορούμε να το κρίνουμε εμείς. Συνυπάρχουν 3 γενιές σε κάθε αιώνα οι άνω από 67 και οι κάτω από 18 παίζουν καθοριστικό ρόλο στην εξέλιξη και οι 19-66 ζούν στην μεταβατική περίοδο ιδικά αν είναι σε επαρχεία.
    Οι σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων αλλάζουν συνέχεια. Οι άνδρες μπορεί να αρπάξουν μια γυναίκα και να κάνουν ότι θέλουν από την αρχαιότητα, από θεούς , εργοδότες, αποβρασματα τις κοινωνίας. Δεν άλλαξε τίποτα .
    Όσο για το φυσιολογικό έχουμε τον Δία που έκανε πολλά ... Η Αθηνά η όμορφη παρθένα που δεν την άγγιξε άνδρας, η Άρτεμη παρθένα που μετέτρεψε σε ελάφι τον μοναδικό άνδρα που την είδε γυμνή. Αγγέλους που είναι χωρίς φύλο!!! Αγνούς ανύπαντρους ιεροκήρυκες. Μύθοι η πραγματικότητα δεν έχει σημασία αλλά διαμόρφωσαν πολλά !!!
    Πόσοι υπέφεραν για μια σχέση απαγορευμένη!!!!
    Στην προκειμένη περίπτωση από όλα έχει ο μπαξές

  11. #161
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Αγορινες, τοσο ψηλα που το εχετε ανεβασει το μ^νι θελετε τηλεσκοπιο για να το δειτε πως ειναι στην πραγματηκοτητα.

  12. #162
    Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    47
    Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είμαι 28 στα 29 και είναι μόνη. Δεν έχω κάνει ποτέ σχέση και δυστυχώς δεν αρέσει αυτό στους άντρες όποτε δε μπορώ να βρω κάποιον σύντροφο. Είναι τρομακτικό και δύσκολο. Αλλά δε μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο παρά να συνεχίσουμε. Η ζωή είναι μόνο μια, ποιο το νόημα να την πετάξουμε;

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,371
    Και εγώ είχα και έχω το ίδιο πρόβλημα, δεν είχα και δεν έχω ποτέ κοπέλα, ούτε πραγματική φιλία!! Παλαιότερα με ένοιαζε πολύ, τώρα όμως το τελευταίο διάστημα και με τα φάρμακα έχει πέσει σε λήθαργο όλο αυτό το συναίσθημα και έπαψε να με ενοχλεί, όχι ότι θα πω όχι εάν τύχει κάτι καλό αλλά έπαψε πια να με βασανίζει, άσε που τώρα έχω άλλα θέματα να σκεφτώ.

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    393
    Nefelie έμεινες στο ράφι ? άσε τους άνδρες σίγουρα θα σε θέλουν οι γάτες! Είναι τραγικό τώρα όσοι δεν κάνουν σχέση να θεωρούνται προβληματικοι ή να στεναχωριουνται επειδή δεν τους προέκυψε τίποτα. Τις καλές τις τύχες ξέρεις ποιες τις έχουν?
    Εμείς γίναμε παράδειγμα προς αποφυγή . Από 12 χρονών τα παιδιά φιλιούνται δημόσια και οι γονείς τα καμαρώνουν και επικροτούν να έχουν πολλές εμπειρίες μικρά για να μην έχουν απωθημένα και να έχουν εμπειρία να διαλέξουν αργότερα το καλύτερο. Εμένα αλλιώς μου τα έμαθαν. Δεν ξέρω αν φταίει η επαρχεία αλλά στα μαθητικά και φοιτητικά χρόνια όλοι οι νέοι ήταν περισσότερο προσεκτικοί, δεν φανέρωναν απροκάλυπτα τις σχέσεις και σε καμία περίπτωση δεν ολοκλήρωναν τόσο εύκολα και σε μικρή ηλικία .
    Νέα είσαι ακόμα αλλά μάλλον εσύ κατέβασες ρολά και δεν δείχνεις διαθέσιμη . Οι άνδρες μάλλον δεν την πέφτουν σε καμία αφού υπάρχουν οι εύκολες. Ο ιδανικός σύντροφος θα είναι σαν εσένα μόνος χωρίς αυτοπεποίθηση.

  15. #165
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Nefelie έμεινες στο ράφι ? άσε τους άνδρες σίγουρα θα σε θέλουν οι γάτες! Είναι τραγικό τώρα όσοι δεν κάνουν σχέση να θεωρούνται προβληματικοι ή να στεναχωριουνται επειδή δεν τους προέκυψε τίποτα. Τις καλές τις τύχες ξέρεις ποιες τις έχουν?
    Εμείς γίναμε παράδειγμα προς αποφυγή . Από 12 χρονών τα παιδιά φιλιούνται δημόσια και οι γονείς τα καμαρώνουν και επικροτούν να έχουν πολλές εμπειρίες μικρά για να μην έχουν απωθημένα και να έχουν εμπειρία να διαλέξουν αργότερα το καλύτερο. Εμένα αλλιώς μου τα έμαθαν. Δεν ξέρω αν φταίει η επαρχεία αλλά στα μαθητικά και φοιτητικά χρόνια όλοι οι νέοι ήταν περισσότερο προσεκτικοί, δεν φανέρωναν απροκάλυπτα τις σχέσεις και σε καμία περίπτωση δεν ολοκλήρωναν τόσο εύκολα και σε μικρή ηλικία .
    Νέα είσαι ακόμα αλλά μάλλον εσύ κατέβασες ρολά και δεν δείχνεις διαθέσιμη . Οι άνδρες μάλλον δεν την πέφτουν σε καμία αφού υπάρχουν οι εύκολες. Ο ιδανικός σύντροφος θα είναι σαν εσένα μόνος χωρίς αυτοπεποίθηση.
    Και σε μένα οι γονείς μου τα ίδια, τί πίκρα!

Page 11 of 20 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο... Αλλά ούτε μπορώ να αυτοκτονήσω γιατί είμαι δειλή.
    By magenda in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 47
    Last Post: 16-05-2021, 21:19
  2. Υποφέρω, δεν αντέχω να πονάω άλλο.
    By Medias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-10-2013, 18:18
  3. δεν αντεχω να υποφερω αλλο ! ! :(
    By seleios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 07-12-2010, 22:25
  4. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΛΛΟ
    By selas-selas in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 11-09-2010, 14:51
  5. Είμαι ολομόναχος
    By george7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 108
    Last Post: 15-04-2008, 15:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •