τελικά εμείς οι χοντρές είμαστε καταδικασμένες????? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 73
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Έχω κάνει τέτοιου είδους συζητήσεις και όλοι και οι άντρες αλλά και οι φίλες μου λένε ότι φταίνε τα κιλά και τίποτα άλλο.

    Το βρίσκετε όμως λογικό να εστιάζουνε οι άντρες τόσο πολύ στην εξωτερική εμφάνιση? που πάλι η δική μου είναι μέτρια βλέπομαι κάπως νομίζω.

    Εγώ δεν θέλω κάποιον που να με θέλει μόνο επειδή είμαι όμορφη.....
    Και τι θες να σου πουν την αληθεια και να ερθουν σε επαφη με τις ανασφαλειες τους;

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,786
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ναι, φυσιολογικο ειναι.
    δεν θελουμε ολοι τα ιδια, απλα οι αλλοι μας πιεζουν και νομιζουμε οτι θελουμε τα ιδια με τους αλλους.
    κατσε βρες τι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θελεις κι ασε την μανα σου.
    Τελευταία θέλω και εγώ μια σχέση ,έναν σύντροφο , παρακάθησα μόνη μου ….ειλικρινά θέλω κάποιον στην ζωή μου ….άλλωστε γιατί να ανοίξω αυτό το θέμα ;;; Μόνο και μόνο επειδή το λέει η μαμά μου ; Δε νομίζω

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τελευταία θέλω και εγώ μια σχέση ,έναν σύντροφο , παρακάθησα μόνη μου ….ειλικρινά θέλω κάποιον στην ζωή μου ….άλλωστε γιατί να ανοίξω αυτό το θέμα ;;; Μόνο και μόνο επειδή το λέει η μαμά μου ; Δε νομίζω
    Ανοιξες θεμα επειδη ηθελες να ανοιξεις θεμα, αν ηθελες να βρεις συντροφο θα τον ειχες βρει. Να αυτολυπασαι θες και οι αλλοι να σου βαρανε παλαμακια.

  4. #49
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Έχω κάνει τέτοιου είδους συζητήσεις και όλοι και οι άντρες αλλά και οι φίλες μου λένε ότι φταίνε τα κιλά και τίποτα άλλο.

    Το βρίσκετε όμως λογικό να εστιάζουνε οι άντρες τόσο πολύ στην εξωτερική εμφάνιση? που πάλι η δική μου είναι μέτρια βλέπομαι κάπως νομίζω.

    Εγώ δεν θέλω κάποιον που να με θέλει μόνο επειδή είμαι όμορφη.....
    Οκ εφοσο ξερεις γιατί δεν περνάς στην δράση που λέμε..

    Τι πιστεύεις ότι πρέπει να κάνεις από εδώ και πέρα για να πετύχεις τον στόχο σου που ειβαι να βρεις ένα συντροφο ;

    Βάλε ένα στόχο και υλοποίησε τον ,με τα παράπονα αντιλαμβανεσαι ότι δε θα βγάλεις κάτι..

    Αλώστε δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από το μοίρασμα και την συντροφικοτητα .
    Τι λες δεν αξίζει μια προσπάθεια από εσένα για να το ζήσεις;

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,786
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Οκ εφοσο ξερεις γιατί δεν περνάς στην δράση που λέμε..

    Τι πιστεύεις ότι πρέπει να κάνεις από εδώ και πέρα για να πετύχεις τον στόχο σου που ειβαι να βρεις ένα συντροφο ;

    Βάλε ένα στόχο και υλοποίησε τον ,με τα παράπονα αντιλαμβανεσαι ότι δε θα βγάλεις κάτι..

    Αλώστε δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από το μοίρασμα και την συντροφικοτητα .
    Τι λες δεν αξίζει μια προσπάθεια από εσένα για να το ζήσεις;
    Το θέμα είναι ότι έχω κάνει παρα μα παρα πολλές προσπάθειες να αδυνατήσω αλλά τελικά δεν μπόρεσα μου φαίνεται βουνό αυτή η προσπάθεια. Γιατί τελικά αυτό που με εμποδίζει να κάνω σχέση ,σύμφωνα με τα λεγόμενα των άλλων, είναι τα κιλά .

  6. #51
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    σύμφωνα με τα λεγόμενα των άλλων, είναι τα κιλά .
    Εσυ θα εκανες σχεση με καποιον που για τα παντα του φταινε οι αλλοι; Εννοειται πως δεν θα εκανες, για ποιο λογο να σε αφησει ενας ανθρωπος να μπεις στην ζωη του αφου το μονο που εχεις να του προσφερεις ειναι ψεματα, γκρινια και την ψυχικη μιζερια σου.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,786
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Εσυ θα εκανες σχεση με καποιον που για τα παντα του φταινε οι αλλοι; Εννοειται πως δεν θα εκανες, για ποιο λογο να σε αφησει ενας ανθρωπος να μπεις στην ζωη του αφου το μονο που εχεις να του προσφερεις ειναι ψεματα, γκρινια και την ψυχικη μιζερια σου.
    χαχαχα στην πραγματικότητα είμαι πολύ θετική προσωπικότητα και τα βλέπω όλα με αισιοδοξία

  8. #53
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    χαχαχα στην πραγματικότητα είμαι πολύ θετική προσωπικότητα και τα βλέπω όλα με αισιοδοξία
    Εισαι; Και εδω γιατι εισαι αρνητικη; Μηπως ησουν οταν "ειχες οποιον ηθελες";

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,786
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Εισαι; Και εδω γιατι εισαι αρνητικη; Μηπως ησουν οταν "ειχες οποιον ηθελες";
    χαχαχα όχι όχι είμαι και τώρα .... άλλο αρνητική και άλλο ρεαλίστρια

  10. #55
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    χαχαχα όχι όχι είμαι και τώρα .... άλλο αρνητική και άλλο ρεαλίστρια
    Пως εισαι ρεαλιστρια οταν περιμενεις απο τους αλλος να σου πουν ποια ειναι η πραγματικοτητα;

  11. #56
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    χαχαχα στην πραγματικότητα είμαι πολύ θετική προσωπικότητα και τα βλέπω όλα με αισιοδοξία
    'Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω σας λέω...λυπάμαι πολύ που ο Θεος μας αφήνει να ταλαιπωρούμαστε τόσο...βλέπω τους φίλους μου τους πρωην συμμαθητές μου να έχουνε παρέες να γλεντάνε να χαίρονται την ζωή τους και νομίζω ότι τα περνάω και εγώ μαζί τους γιατί δεν έχω δικιές μου παρέες τους βλέπω με τις οικογένειες τους και μπαίνω στην θέση τους ότι εγώ είμαι αυτή που τα κάνω αυτά....η δική μου η ζωή είναι τόσο άχαρη και δυστυχισμένη και μίζερη... καμμιά χαρά?'
    Ποιον κοροιδευεις, Ολγα;

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,786
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    'Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω σας λέω...λυπάμαι πολύ που ο Θεος μας αφήνει να ταλαιπωρούμαστε τόσο...βλέπω τους φίλους μου τους πρωην συμμαθητές μου να έχουνε παρέες να γλεντάνε να χαίρονται την ζωή τους και νομίζω ότι τα περνάω και εγώ μαζί τους γιατί δεν έχω δικιές μου παρέες τους βλέπω με τις οικογένειες τους και μπαίνω στην θέση τους ότι εγώ είμαι αυτή που τα κάνω αυτά....η δική μου η ζωή είναι τόσο άχαρη και δυστυχισμένη και μίζερη... καμμιά χαρά?'
    Ποιον κοροιδευεις, Ολγα;
    Δεν έχεις με τι να ασχοληθείς ;Ε; Και δημιουργείς ιγκριτες;Καημένε δυστυχισμενε

  13. #58
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Δεν έχεις με τι να ασχοληθείς ;Ε; Και δημιουργείς ιγκριτες;Καημένε δυστυχισμενε
    Οχι, απλα δεν μου αρεσει επιτηδειοι να προσπαθουν να εκμεταλλευτουν την ελαχιστη ενσυναισθηση που εχω.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,786
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Οχι, απλα δεν μου αρεσει επιτηδειοι να προσπαθουν να εκμεταλλευτουν την ελαχιστη ενσυναισθηση που εχω.
    Δεν πας καλά νομίζω

  15. #60
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Δεν πας καλά νομίζω
    Γιατι το πιστευεις αυτο; Επειδη δεν σου ειπα αυτο που ηθελες να ακουσεις;

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. ..εμεις..
    By margarita9 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 45
    Last Post: 10-02-2011, 09:09
  2. Μαλλόν το πρόβλημα δεν το έχουμε εμείς τελικά!
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 25
    Last Post: 08-05-2008, 23:51
  3. κι εμεις μπορουμε!!
    By Tricky_Spider in forum Παχυσαρκία
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-2007, 00:56
  4. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΕΓΩ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΜΕΙΣ
    By La_ViTa in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 21-09-2007, 15:58
  5. Εμείς και οι επιλογές μας...
    By Ωκυρόη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-09-2006, 23:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •