Βοήθεια νομίζω οτι είμαι πολύ άρρωστος και θα πεθάνω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    41

    Βοήθεια νομίζω οτι είμαι πολύ άρρωστος και θα πεθάνω.

    Παιδιά γεια σας,

    Δεν είμαι καλά, Πονάνε τα χέρια μου και οι αγκώνες μου και έχω σουβλιές στα πόδια μερικές φορές. Έχω και κάποια μικρά σημάδια στα χέρια 3 ή 4 και στους μηρούς. Και Δύσπνοια για μήνες. Ο ρευματολόγος μου είπε ότι δεν είναι κάτι ρευματικό. Παίρνω ένα χάπι για επικονδυλιτίδα και μου έχει περάσει αλλά λίγο. Μηπως έχω καρκίνο στα οστά η στο αίμα. Έχω όλα τα συμπτώματα. Θα τρελαθώ. Τι να κάνω; Φοβάμαι πολύ. Νομίζω ότι τα εμβόλια του COVID μου έκαναν κακό. Δεν ξέρω αν θα είμαι ζωντανός μέχρι το Πάσχα. Σκέφτομαι τα παιδιά μου και μου έρχεται να τρελαθώ. Βοήθεια!!!!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,859
    φιλαρακι σιγουρα το κορωνο-μπολι βοηθα να εχουν θεματα υγειας άνθρωποι οπου το κανανε γνωριζω παρα πολλα ατομα που μετα απ αυτο ταλαιπωρουνται . ομως παε σε γιατρό να το δει κι να δωσει μια θεραπεια αν ειν κατι που σε ταλαιπωρεί κι νομιζω οτι θα σε ηρεμήσει απο αυτο που περνας .:eek:
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    41
    Έχω κάνει πολλές εξετάσεις και πρόσφατα αλλά τώρα νομίζω πως έχω κάτι σοβαρό στα οστά. Φοβάμαι πολύ. Ο Αιματοκρίτης μου είναι στο όριο. Μάλλον δεν την βγάζω. Δεν θα αντέξω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,859
    φιλαρακι μην απελπιζεσαι να ξερεις ο ζεολυθος λενε βοηθα να καθαρισεις τον οργανισμο σου απ αυτο που εχει το μπολι . πρεπει να ρωτήσεις ανθρωπο που γνωριζει πολυ καλα ομως αυτο πως το παιρνεις να σου πει τη κατάλληλη δωση κι ποσο καιρο να το παρεις αυτο .

    https://www.google.com/search?q=%CE%...hrome&ie=UTF-8
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    304
    Quote Originally Posted by Ionas21 View Post
    Παιδιά γεια σας,

    Δεν είμαι καλά, Πονάνε τα χέρια μου και οι αγκώνες μου και έχω σουβλιές στα πόδια μερικές φορές. Έχω και κάποια μικρά σημάδια στα χέρια 3 ή 4 και στους μηρούς. Και Δύσπνοια για μήνες. Ο ρευματολόγος μου είπε ότι δεν είναι κάτι ρευματικό. Παίρνω ένα χάπι για επικονδυλιτίδα και μου έχει περάσει αλλά λίγο. Μηπως έχω καρκίνο στα οστά η στο αίμα. Έχω όλα τα συμπτώματα. Θα τρελαθώ. Τι να κάνω; Φοβάμαι πολύ. Νομίζω ότι τα εμβόλια του COVID μου έκαναν κακό. Δεν ξέρω αν θα είμαι ζωντανός μέχρι το Πάσχα. Σκέφτομαι τα παιδιά μου και μου έρχεται να τρελαθώ. Βοήθεια!!!!!!!!
    επειδή θα ζήσεις πάρα πολλά πάσχα ακόμα σε κάνα ψυχίατρο πάς?

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    41
    Δεν έχω πάει αλλά το αίμα από το στόμα σε συνδυασμό με την δύσπνοια με οδηγεί σε κακοήθεια στο αίμα. Είναι όμως μήνες αυτό το πράγμα υπάρχει περίπτωση να είχα κάτι τόσο σοβαρό και να μην είχα λιποθυμήσει ή πηγαίνει αργά και μόλις χρειαστώ νοσοκομείο να είναι αργά; Ξέρει κανείς να με βοηθήσει. Εκτός και αν είναι κάτι πιο σπάνιο όπως μυέλωμα. Εκεί πονάνε τα άκρα και τα οστά αλλά δεν έχω ακούσει για αίμα από το στόμα. Τα ούλα όμως δεν ματώνουν όταν τα βουρτσίζω. Το αίμα εμφανίζεται όταν ρουφάω δυνατά από την δεξιά μεριά (εκεί έχω θέμα με τροφές που μαζεύονται) αλλά και την αριστερή που δεν υπάρχει θέμα. Δεν ξέρω τι έχω. Φοβάμαι. Θα τρελαθώ πραγματικά. Δεν αντέχω άλλο. Υποφέρω!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,859
    αδερφε μου παρα πολλα ατομα που εκαναν το κορωνο-μπολι εχουν παρομοια θεματα ειναι παρενέργεια αυτο με την αιμορραγία . ρωτα κι αλα ατομα που εχουν κανει το σκεύασμα να δεις κι αλλων εμπειρίες γιατι πολλοι ανθρωποι το ζουν αυτο .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    41
    Τι εννοείς; Ότι έχουν απώλεια αίματος από το στόμα ή από αλλού; Άρα μας σκοτώνει το εμβόλιο;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,859
    αυτα τα σκευασματα εχουν δημιουργησει θεματα πολλοι ανθρωποι το παλευουν κι με αγωγή με φαρμακα που οι γιατροι δινουν το φτιάχνουν δε ειν κατι που δε μπορεις να το διορθωσεις απλα θελει ψαξιμο πολυ κι υπομονη . εγω δε το εχω κανει γιατι απ την αρχη κατι δε μαρεσε με αυτα τα πράματα που τα πάσαραν με το στανιο στο κοσμο κι το ελεγα σε οσους θελαν να το κανουν ψαξε για αυτο πριν το κανεις .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #10
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    41
    και πως το ψάχνω δηλαδή; Έχω πάει παντού και κανείς δεν έχει πει κάτι τέτοιο. πως θα βρω άκρη; Αν φυσικά δεν μου έχει προκαλέσει κάτι πιο σοβαρό. Ανάθεμα την ώρα που έκανα το εμβόλιο.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    41
    Ξέρει κανείς να με βοηθήσει;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,859
    μην απελπιζεσαι τωρα το εκανες οπως κι τοσοι αλλοι μπες στο fb κι βρες ομαδες που μιλουν για αυτο εκει θα βρεις κοσμο που εχει θεματα με το σκεύασμα αυτο θα βρεις πολλες απαντησεις για αυτο .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  13. #13
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    41
    με ποιο σκεύασμα εννοείς; Ξέρεις κάποια ομάδα να μου πεις;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,859
    στο fb μπαινεις ??? γραψε μπολι και φιλοι αντι-εμβο-λιαστων θα στο βγαλει αδερφε μου η ρωτα ατομα που εχουν θεματα οπως εσυ δε μπορει κατι θα σου προτεινουν για αυτο το πραμα . εγω δε μπορω εδω να βαλω λινκ θα με μπλοκαρει το συστη-μα γιατι ειν εναντια στους ορους για τα φαρμακα να πω κατι παραπανω για το σκευασμα αυτο οπου εκανες κι εσυ ανυποψίαστος για το αν εχει παρενέργειές που πειραζουν κοσμο .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #15
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    41
    μπήκα αλλά δεν βρισκω κάτι

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Τελικά είμαι αρρωστος
    By Skiouros8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 123
    Last Post: 24-08-2022, 17:14
  2. Νομιζω οτι θελω να πεθανω...
    By nicole91 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 44
    Last Post: 30-07-2016, 02:39
  3. Νομιζω ειμαι ανεβασμενη πολυ
    By Lacrymosa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 31-01-2013, 23:49
  4. νομιζω οτι αν κοιμιθω θα πεθανω
    By μαρια1999 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 27-01-2012, 20:50
  5. Αγαπη η ειμαι αρρωστος που ακομα τι σκεφτομαι
    By akishellas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 16-09-2008, 20:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •