ξερω γραφω συχνα θεματα κι ειμαι καπου ενοχλητική απλα δε εχω κι εγω καπου να μιλισω - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 75
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by Aeon; 01-04-2024 at 15:30.

  2. #32
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ηθελα να εκφρασω αποριες μου χαζες απλα


    γιατι οι ανθρωποι δεν δεχονται ατομα μονον κι μονον γιατι δε ειναι μοντελα νεα κι ομορφα ??

    γιατι οταν εισαι αυθορμητος και φιλικος σε θεωρουν ανάξιο προσοχης κι σε αγνοουν ??


    γιατι πρεπει να σε καλοκουρδισμενο ρομποτ τυποποιημενο για να σε βαζουν στη ζωη τους οι ανθρωποι ??

    γιατι δε δεχονται ατομα καλοπροαίρετα εστο κι αν δε ειναι τελεια οπως εκεινοι ??

    γιατι δε δινουν μια ευκαιρια σε οτιδηποτε φιλια σχεση ολα αυτα που κανουν οι πιο πολλοι μεταξει τους σε καποιον επειδη δε γουσταρουν τη φατσα του ??

    γιατι τοση κατακριση και επιθεση η σωματικη η ψυχικη απο αλλους σε αλλους γιατι δε ειναι οπως τους θελουν ??

    γιατι τοσο κακια κι ουτε μια ενθαρρυντικη κουβεντα μια ανθρωπινη συμπεριφορα σε ατομα μοναχικα πονεμενα που βλεπουν οι αλοι οτι πονανε κι ομως αγνοουν επιδεικτικα ??

    γιατι ενω το παιζουν οι ανθρωποι οτι καιγονται κι κόπτονται πως η κοινωνια εχει γινει χαλι μαυρο πρωτοι αυτοι συναινούν με πραξεις σε ολο αυτο ??

    γιατι δε νιωθουν το πονο του αλλου κι τις ανησυχίες μα μονον εκεινοι εχουν προτερεοτιτα κι αλοι να πανε να πνιγουν >?

    γιατι οσο πιο αδυναμος καποιος ειναι αντι οι άλλοι να βοηθάνε η λιγο να ειν διακριτικοι κοπάναν κι κοροιδευουν ?? να κανουν τον άλλον να ντρέπεται που ετυχε να γεννηθει με προβληματα ??

    γιατι πιστευουν οι πιο πολλοι οτι ολα ειν στο μυαλο αυτων που λεν τα παραπονα τους κι οτι απλα αυτοι φταινε για τη μοναξια τους ???
    σε μια αλληλεπίδραση μονο ο ενας κανει κουμάντο ??αν ηταν ετσι ο καθενας με μαγικο τροπο θα εκανε επιλογες οπως ηθελε κι ολα θα έρχονταν πριμα στη ζωη του .
    Σε ολα αυτα τα γιατι ,ΓΙΑΤΙ δεν επιλεγει να αφήσεις το γιατι και να περασεις στο πως;

    θα σε βοηθησει περισσοτερο και το κυριοτερο ολων ειναι να δεις ΑΝ πραγματικα η ζωη σου θα εχει ενδιαφερον ΑΝ ολοι αυτοι αλλαξουν προς εσενα και οχι ΕΣΥ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΥΣ !

    Αν δυστηχως περιμενεις να λαβεις εξηγησεις σε ολα αυτα ή να αλλαξουν ολοι οι αλλοι για να νιωσεις εσυ καλα τοτε δυστηχως δεν θα το νιωσεις ποτε ...
    Η ζωη ειναι δυσκολη οταν την αφηνεις στα χερια ενος ΑΝ....,Γιατι .....'η Μηπως ....

    καλημερα σου !

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,602
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Δεν ντρέπεσαι μωρέ να χρησιμοποιείς τα προβλήματα που έχει εξομολογηθεί εναντίον της;
    Δηλαδή τι θα καταφέρεις;
    Μια χαρά σε έβαλε στη θέση σου πάντως και πολύ το χάρηκα!
    @Μπράβο κοπέλα μου που έχεις δυνατό χαρακτήρα και ξέρεις να απαντάς.
    Last edited by Aeon; 01-04-2024 at 15:31.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by Aeon; 01-04-2024 at 15:31.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,602
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Δεν είπα ΜΥΣΤΙΚΑ της, είπα πράγματα που έχει εξομολογηθεί δημόσια στο φόρουμ και τα χρησιμοποίησες.
    Επίσης εμένα να μην με ξανα πεις ποτέ ρουφιάνα. Εγώ δεν ξέρω τίποτε προσωπικό για κανέναν εδώ.
    Last edited by Aeon; 01-04-2024 at 15:32.

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Δεν είπα ΜΥΣΤΙΚΑ της, είπα πράγματα που έχει εξομολογηθεί δημόσια στο φόρουμ και τα χρησιμοποίησες.
    Επίσης εμένα να μην με ξανα πεις ποτέ ρουφιάνα. Εγώ δεν ξέρω τίποτε προσωπικό για κανέναν εδώ.
    Για αυτο ειναι τα φορουμ, ουταν γραφεις αρλουμπες οι αλλοι να σε τσεκαρουν. Αν δεν σε παιρνει τα γραφεις στον τοιχο σου στο σπιτι να τα βλεπεις μονος σου.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,602
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Για αυτο ειναι τα φορουμ, ουταν γραφεις αρλουμπες οι αλλοι να σε τσεκαρουν. Αν δεν σε παιρνει τα γραφεις στον τοιχο σου στο σπιτι να τα βλεπεις μονος σου.
    Πρέπει να έχεις ένα τακτ.

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Πρέπει να έχεις ένα τακτ.
    Δεν εχω κατι να χασω για να προσποιουμαι.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,602
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Δεν εχω κατι να χασω για να προσποιουμαι.
    Δεν σου είπα να προσποιηθείς. Προσωπικά λατρεύω τους ωμούς και ειλικρινείς ανθρώπους. Δεν γουστάρω όμως σε αυτο εδώ το φόρουμ να χρησιμοποιείς εξομολογήσεις που έχουν κάνει μέλη για την ζωή τους εναντίον τους για τους την πεις ενώ εσύ δεν έχεις κάνει τίποτα. Κάνε κι εσύ την δική σου εξομολογηση και τότε τα λέμε καλύτερα. Και τότε χτύπα. Να δούμε αν αντέχεις κι εσύ.
    Διαφορετικά είναι χυδαίο.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Δεν σου είπα να προσποιηθείς. Προσωπικά λατρεύω τους ωμούς και ειλικρινείς ανθρώπους. Δεν γουστάρω όμως σε αυτο εδώ το φόρουμ να χρησιμοποιείς εξομολογήσεις που έχουν κάνει μέλη για την ζωή τους εναντίον τους για τους την πεις ενώ εσύ δεν έχεις κάνει τίποτα. Κάνε κι εσύ την δική σου εξομολογηση και τότε τα λέμε καλύτερα. Και τότε χτύπα. Να δούμε αν αντέχεις κι εσύ.
    Διαφορετικά είναι χυδαίο.
    Με ειδες να παραπονιεμαι για την ζωη μου. Το τι γουσταρεις η δεν γουσταρεις εσυ ειναι δικο σου θεμα, δεν εισαι ο παπας μου για να σου εξομολογηθω.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,602
    Όταν εσύ δεν έχει γράψει προσωπικά σου βιώματα, κι ο άλλος έχει γράψει, τότε σε μια διαφωνία που έχετε δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις εναντίον του. Γράψε κι εσύ τα δικά σου να τα χρησιμοποιήσουμε εναντίον σου και τότε μιλάμε για συζητήσεις, αντιπαραθέσεις και ψυχολογία. Αλλιώς μην μιλάς.

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Όταν εσύ δεν έχει γράψει προσωπικά σου βιώματα, κι ο άλλος δεν έχει γράψει, τότε σε μια διαφωνία που έχετε δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις εναντίον του. Γράψε κι εσύ τα δικά σου να τα χρησιμοποιήσουμε εναντίον σου και τότε μιλάμε για συζητήσεις, αντιπαραθέσεις και ψυχολογία. Αλλιώς μην μιλάς.
    Εδω κοριτσι μου μπαινουμε για να δωσουμε και να παρουμε βοηθεια, οχι για προσωπικη προβολη. Η μητερα της Ασπι θα τα κακαρωσει οπου να'ναι και μετα θα ειναι σε ενα κοσμο μονη της, που δεν καταλαβαινει τα λαθη της και οταν ψοφησει στον δρομο αστεγη θα φταις εσυ και ανθρωποι σαν εσενα που της ελεγαν πως εχει δικιο οταν ηταν λαθος για να νιωθουν οι ιδιοι καλα με τα λαθη τους.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,602
    Κανείς δεν χάνεται και η Άσπη θα μείνει με περιουσία και είναι αρκετά έξυπνη να την διαχειριστεί.
    Κι όσα της λες εσύ δεν την βοηθούν αλλά την βλάπτουν οπότε σκάσε καμιά ώρα. Προσωπική προσβολή της έκανες κι εκεί σου την είπα.
    Όσο για την ζωή της άσπεργκερ δεν μπορείς να ξέρεις τίποτε κι όπως σου είπα παραπάνω μια χαρά θα τα καταφέρει σε αντίθεση με τι μαλκιες που λες εσύ.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,602
    Είσαι τοξικός και κακεντρεχής και σε συμβουλεύω να κάνεις ψυχοθεραπεία να γειάνεις.
    Έχεις πολλά απωθημένα μέσα σου.

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Είσαι τοξικός και κακεντρεχής και σε συμβουλεύω να κάνεις ψυχοθεραπεία να γειάνεις.
    Έχεις πολλά απωθημένα μέσα σου.
    Ενα μπουκαλι ουζο το θελω για την ψυχοθεραπεια;

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ
    By Nafkoko in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 28-07-2021, 19:36
  2. Απλά θέλω να τα πω καπου,
    By δενξερω in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 175
    Last Post: 27-06-2021, 10:58
  3. Απλά θέλω να μιλήσω για την ζωή μου κάπου
    By Girl94 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 29-01-2021, 23:07
  4. Απλα ηθελα να μιλησω καπου
    By Παναγιωτης28 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 30-11-2019, 03:33
  5. Ηθελα απλα να το πω καπου γιατι βασανιζομαι
    By aifel in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 22-05-2015, 20:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •