Από τους χειρότερους εραστές του κόσμου οι Έλληνες, λένε οι Αυστραλές
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1

    Από τους χειρότερους εραστές του κόσμου οι Έλληνες, λένε οι Αυστραλές

    καλημερα ,
    τα σημερινα ΝΕΑ ειχαν αυτη την δημοσκοπηση ,που θεωρω οτι αξιζει να συζητησουμε εμεις εδω

    Από τους χειρότερους εραστές του κόσμου οι Έλληνες, λένε οι Αυστραλές


    Δημοσίευση: 30-9-2009, 12:04 Τελευταία ανανέωση: 30-9-2009, 13:12
    Εκτύπωση Αποστολή σε φίλο
    Επιμέλεια: Γιάννης Δεβετζόγλου, [email protected]

    Στην έκτη θέση των χειρότερων εραστών βρίσκονται οι Έλληνες σύμφωνα με έρευνα που έγινε στην Αυστραλία και συμμετείχαν 15.000 γυναίκες. Οι Γερμανοί είναι οι χειρότεροι και αυτό λόγω… δυσοσμίας, ενώ οι καλύτεροι είναι οι Ισπανοί και οι Βραζιλιανοί.

    Το παράδοξο στην όλη υπόθεση είναι ότι οι Έλληνες κατέλαβαν την έκτη θέση στις προτιμήσεις των γυναικών από την Αυστραλία επειδή είναι πολύ «ερωτικοί»!

    Στην πρώτη θέση της λίστας είναι οι Ισπανοί και ακολουθούν Βραζιλιάνοι, Ιταλοί, Γάλλοι, Ιρλανδοί, Νοτιοαφρικανοί και Αυστραλοί.

    Οι καλύτεροι εραστές του κόσμου...

    1. Ισπανοί

    2. Βραζιλιανοί

    3. Ιταλοί

    4. Γάλλοι

    5. Ιρλανδοί

    6. Νοτιοαφρικανοί

    7. Αυστραλοί

    8. Νεοζηλανδοί

    9. Δανοί

    10. Καναδοί

    ... και οι χειρότεροι

    1. Γερμανοί – δύσοσμοι

    2. Βρετανοί - τεμπέληδες

    3. Σουηδοί – πολύ γρήγοροι

    4. Ολλανδοί – κυριαρχικοί

    5. Αμερικανοί – απότομοι

    6. Έλληνες – πολύ ερωτικοί

    7. Ουαλοί - πολύ εγωκεντρικοί

    8. Σκοτσέζοι – κάνουν πολύ φασαρία

    9. Τούρκοι – ιδρώνουν πολύ

    10. Ρώσοι – πολύ τριχωτοί

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    αν κρινουμε απο σενα δενε χουν και αδικο χααχαχαχχα:P:P:P

  3. #3
    Originally posted by liveloula
    αν κρινουμε απο σενα δενε χουν και αδικο χααχαχαχχα:P:P:P
    εχει δικιο λιμπελουλα!
    καρφωνα στα νιατα μου ακομα και 11 φορες την ημερα στην ιδια τρυπα !
    μεχρι που την ανοιξα τοσο πολυ , που επεσα ο ιδιος μεσα ....
    χαχαχαχαχαχαχα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    σε καμια τρυπα απο λαγο(η ασβο) μαλλον καρφωνες.σαν δεν ντρεπεσε.χαχααχαχαχχαχα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Μαλιστα..δεν νομιζω οτι ισχυουν αυτα που λεει..ανιθετα οι ρωσοι δεν ειναι τριχωτοι σχεδον καθολου,οι περισσοτεροι ειναι ανοιχτοχρωμοι και οι τουρκοι δεν ιδρωνουν..οσο για τους ελληνες ε δεν νομιζω πως ειναι και τοσο ερωτικοι,μαλλον καφροι θα ελεγα..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    μαλλον βρωμοψ__ηδες αχαχαχχχααχ

  7. #7
    Originally posted by melene
    Μαλιστα..δεν νομιζω οτι ισχυουν αυτα που λεει..ανιθετα οι ρωσοι δεν ειναι τριχωτοι σχεδον καθολου,οι περισσοτεροι ειναι ανοιχτοχρωμοι και οι τουρκοι δεν ιδρωνουν..οσο για τους ελληνες ε δεν νομιζω πως ειναι και τοσο ερωτικοι,μαλλον καφροι θα ελεγα..
    Μελ! Διαφωνώ μαζί σου! Οι Έλληνες είναι πολύ καλοί εραστές!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καλα για να βγαλεις στατιστικη μία γυναικα με ποσους πρεπει να εχει παει...ανα την υφηλιο?
    LOL.

    Εν πασει περιπτωση με χαροποιει ιδιαιτερα το συγκεκριμενο γκαλοπ...μιας και σημαινει λιγοτερος ανταγωνισμος για μενα εν Ελλαδι:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    Originally posted by keep_walking
    Καλα για να βγαλεις στατιστικη μία γυναικα με ποσους πρεπει να εχει παει...ανα την υφηλιο?
    LOL.

    Εν πασει περιπτωση με χαροποιει ιδιαιτερα το συγκεκριμενο γκαλοπ...μιας και σημαινει λιγοτερος ανταγωνισμος για μενα εν Ελλαδι:P

    παριζακι?:P

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by melene
    Μαλιστα..δεν νομιζω οτι ισχυουν αυτα που λεει..ανιθετα οι ρωσοι δεν ειναι τριχωτοι σχεδον καθολου,οι περισσοτεροι ειναι ανοιχτοχρωμοι και οι τουρκοι δεν ιδρωνουν..οσο για τους ελληνες ε δεν νομιζω πως ειναι και τοσο ερωτικοι,μαλλον καφροι θα ελεγα..
    Μελ! Διαφωνώ μαζί σου! Οι Έλληνες είναι πολύ καλοί εραστές!
    τι να σου πω βρε θεοφανια μου,μεγαλυτερη εμπειρια εχω με ξενους παρα με ελληνες..ισως εχει να κανει και με τις ηλικιες

  11. #11
    Μελ...μου αρέσει που στο ένα θέμα με συγκινείς και πάω να κλάψω και στο άλλο με κάνεις και γελάω.
    Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους, πιστεύω πως δεν έχει σχέση η εθνικότητα με τις σεξουαλικές επιδόσεις. Έχει σχέση η χημεία που νιώθουμε με έναν άνθρωπο, από όποια μεριά του κόσμου και αν κατάγεται.
    Εγώ δεν έχω ερωτική εμπειρία με ξένους, αλλά μέχρι στιγμής με τους Έλληνες είμαι απόλυτα ικανοποιημένη.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    εμ θεοφανια μου ετσι ειμαι,μπαλαντερ,την ιδια στιγμη μπορει να χτυπιεμαι απο τα κλαμματα και την αμεσως επομενη να πεθαινω απο τα γελια,ετσι ειναι και η ζωη νομιζω..

  13. #13
    Originally posted by liveloula
    σε καμια τρυπα απο λαγο(η ασβο) μαλλον καρφωνες.σαν δεν ντρεπεσε.χαχααχαχαχχαχα
    μαλλον χλωμο το βλεπω!
    Ελληνας ειπαμε ..για κοιτα κατα χελωνα μερια...
    χαχαχαχαχα

  14. #14
    Originally posted by keep_walking
    Καλα για να βγαλεις στατιστικη μία γυναικα με ποσους πρεπει να εχει παει...ανα την υφηλιο?
    LOL.

    που σε ρε αδελφε μου!
    αντε να σου εξηγησω για να μην παει το μυαλο σου μακρυα...
    στην Αυστραλια ζουν πολλοι απο ολες αυτες τις φυλες και τις ρατσες.....Μονο που οι Ελληνες , μετα τους Ιρλανδους , Σκωτσεζους και Εγγλεζους , η πιο συγκροτημενη κοινοτητα με πανω απο 2000.000 μελη τα ερωτικα τους τα κρατανε για τα δικα τους κοριτσια και μαλλον για εξασκηση ,
    τις εχουν τις αλλες Αυσταλεζες ...τις Οζι!!!!!!!!!!!!
    χαχαχαχαχαχαχα

    Εν πασει περιπτωση με χαροποιει ιδιαιτερα το συγκεκριμενο γκαλοπ...μιας και σημαινει λιγοτερος ανταγωνισμος για μενα εν Ελλαδι:P

  15. #15
    Originally posted by Θεοφανία
    Μελ...μου αρέσει που στο ένα θέμα με συγκινείς και πάω να κλάψω και στο άλλο με κάνεις και γελάω.
    Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους, πιστεύω πως δεν έχει σχέση η εθνικότητα με τις σεξουαλικές επιδόσεις. Έχει σχέση η χημεία που νιώθουμε με έναν άνθρωπο, από όποια μεριά του κόσμου και αν κατάγεται.
    Εγώ δεν έχω ερωτική εμπειρία με ξένους, αλλά μέχρι στιγμής με τους Έλληνες είμαι απόλυτα ικανοποιημένη.
    και αυτοι μαζι σου φανταζομαι θεοφανια!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •