Υπεροκοπωση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    125

    Υπεροκοπωση

    Σερνομαι.....σαν 90 χρονων.....αρνητικες σκεψεις ...συπτωματα κ οτι κ να πω ειναι λιγο.....ξερετε καμια βιταμινη σοβαρη να συνελθω απο υπερκοπωση σωματος ....ασε την ψυχη...για το σωμα ρωταω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,308
    πρώτα πρώτα μπορείς να πας σε ένα φαρμακείο.
    μετά μπορείς να πας σε ένα μικροβιολογικό να κάνεις εξετάσεις ή τεστ κοπώσεως

    αλλιώς, μπορείς να πας σε έναν γενικό ιατρό όπου μπορεί να σε κατευθύνει.
    η κόπωση είναι σύμπτωμα πολλών πραγμάτων
    εγώ πχ που έχω υποθυροειδισμό είναι ένα σύμπτωμα η κούραση χωρίς κόπο-αν καταλαβες τί εννοώ. να κουράζεσαι εύκολα δηλαδή.

    ένας ειδικός θα σε βοηθήσει, να καταλάβεις και να το αντιμετωπίσεις.!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    125
    Τωρα πια εμενα ειναι συνδιασμος καταθλιψης ...αλλα σωματος πρωτη φορα στα 50 μου επαθα τετοιο....κουραζομαι μεχρι κ να περπαταω.....νομιζω θελω βοηθεια στο σωμα....κοπωση με τα βασικα....που δεν μασαγα ποτε .....θελω οπωσδηποτε βοηθρια αποβιταμινες κ οτι αλλο χρεοαζετε....εχω κανει εξετασεις ...ηταν ολες καλες....πριν 1 μηνα ..αλλα σερνομαι ατελιωτα.....ανασαινω κ κουραζομαι....θελω βοηθεια σιγουρα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,243
    Φίλε μου....το πρόβλημα σου προφανώς είναι ψυχολογικό....τί θα σου κάνουν οι βιταμίνες;Σ αυτές τις περιπτώσεις χρειάζεται ψυχολόγος και ψυχίατρος....και θέλει πολλή δουλειά,δε θα περάσει με την προσευχή και τις βιταμίνες αυτό που έχει....έχω τα όδια συμπτώματα....κατάθλιψη και παίρνω φάρμακα και κάνω χρόνια ψυχοθ.και ακόμα μέρα δεν έχω δει....μην αφήνεσαι ξεκίνα....έχεις ξεκινήσει και άλλο θέμα που δείχνει ότι χρςιάζεσαι βοήθεια!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    125
    Για να ειμαι ειλικρινης κανω μια δουλιεα που ειναι πολυ μοναχικη με πολλες απαιτησεις για τα παρπαπνω χρηματα...στο εξωτερικο ...τους τελευταιους μηνες εχω πιεστει οσο δεξ παει αλλο ..δεν βλεπω κ ππυθενα φως στην ανθρωποτητα κ στην ζωη μ γενικα κ ξαφνικα πριν 4 μηνες ενιωθα ανασφαλια απο παντου ...τπυς εβλεπα ολπυς εχθρους...μετα αρχισανε οι αρρυθμιες μετα τρεμουλα στο σωμα κ κρυαδες κ υψηλη υπερτααη κ μετα δεβ μπορουσα ουτε να ειμαι λειτουργικος να σηκωσω την βαλιτσα μου ....εφιδρωσεις πιεση αρρυθμιες τρομος...
    Εκανα τριπλεξ ολα καλα...ξεκονησα τα σεροπραμ εδω κ 20 μερες κ ζαναξ ....δουλευω αλλα σερνομαι ....βγαζω την ημερα χωρις ακραια συπτωματα αλα θελω μονο να γυροσω στο κρεβατο του ξεκοδοχειπυ κ να ξαπλωσω να σταματησω να σλεφτομαι ....σερνομαι ...θελω ξεκουραση κ στοπ απο τα παντα κ δεκ γινετε....το σωμα μ εχει γθνει 90 χρονμω....μεχρι κ στην λιμπιντο δεν λιτουργο που εγω καθε μερα δεν κρατιομουν κ ας ειμαι κ λιγο μεγαλος ....εννοω το σωμα θελω να το συνεφερω λιγο κ με τα σεροπραμ πιστευω θα συενλθω....εσεις τι λετε.....εχετε καμια προταση

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •