Φυτικα φαρμακα για αδυνατησμα xenical
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 70
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Φυτικα φαρμακα για αδυνατησμα xenical

    ξερει κανεις για το xenical αν ειναι φυτικο κιαν κανει να το περνω για αδυνατησμα ενω περνω αντυκαταθλιπτικα?
    εχω ακουσει οτι ειναι διουριτικο και αρκετα αποτελεσματικο.

  2. #2
    Είναι παναρχαιο σκεύασμα. Το έπαιρνε ένας φίλος μου και είχε γίνει ρεζίλι. Φαντάσου πως ότι τρως το βγάζει σε λίπος απ τον ποπό, οποιαδήποτε ώρα της ημέρας και χωρίς προειδοποίηση. Άσε που δεν κάνει τίποτα...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    πως θα αδυνατησω?δεν αντεχω να κανω διαιτα.αρχηζω να τρεμω απο πεινα και τσουπ με πιανει και μια γαματη κρηση πανικου .εχω φτασει 83 κιλα.:(((
    θα με δει ο κιπ και θα βαλει τα ποδια στη πλατη κ θα φυγεο τρεχοντας

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    σκευτικα κατι.οποτε αρχηζω να τρεμω απο πεινα να περνω ενα ζαναξ πριν με πιασει πανικος.θα περνω συνεχεια ζαναξ αφου δεν εθιζομαι με τοσο μικρη δοση,θα το σηζητησω με τον γιατρο,
    ενας βασικος λογος την κατατστασης μ ειναι και τα παλιοκιλα μου.δεν με αντεχω χοντρη.δεν μ παει!!!!!!!!!!!!!!!!!θελω να αδυνατησω.
    οταν δεν τσιμπολογαω με πιανει καταθλυψη.
    οταν θελω κατι ευχαρηστω να θυμηθω σκευτομαι τι ωραιο φαγητο/γλυκο θα φτιαξω κλπ.ολη η ζωη μου ενα φαγητο ειναι :mad::mad::mad::mad::mad:

  5. #5
    Αυτά τα περνάμε όλοι λίγο-πολύ. Τα 83 είναι πολλά και αν συνεχίσεις έτσι δεν χάνονται. Ξεκίνα όσο πιο γρήγορα γίνεται, μια δίαιτα χωρίς στέρηση που να τα τρως όλα και όλη μέρα....Εγώ το χειμώνα είχα φτάσει 75 με 1.72 ύψος και έπαθα κατάθλιψη. Έχω χάσει 11 και πάω για άλλα τρία. Μια απόφαση είναι

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    πως τα εχασες?εγω εχω 1.70 υψος.δεν μπορ να χασω.
    εδωσα τοσα λευτα σε διαιτολογο μ γραψε και γαμω τις διαιτες στα μετρα μ αλλα τπτ.
    οταν αρχηζω να νιωθω ψηλοζαλαδα απο την πεινα με πιανει αυτοματα κρηση πανικου.αλλα με τα κιλα π βαζω με πιανει καταθλιψη,μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα.

  7. #7
    ενα ποτηρι νερο με το χυμο ενος λεμονιου 2 φορες τη μερα αδυνατιζει και αποβαλει τοξινες:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by olgaki82
    ενα ποτηρι νερο με το χυμο ενος λεμονιου 2 φορες τη μερα αδυνατιζει και αποβαλει τοξινες:)

    εισαι σιγουρη?δλδ αν το κανω αυτο καθε μερα θα γιν στιλακι?λολ
    το αποφασησα.εβγαλα την διαιτα που μ γραψε η κοπελα διαιτολογος.θα την κανω και θα περνω και ζαναξ μολις με πιανει πανικος.πριν παρω κ αλλα.δεν αντεχω,.:P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,637
    Originally posted by panikoula
    .....οταν αρχηζω να νιωθω ψηλοζαλαδα απο την πεινα με πιανει αυτοματα κρηση πανικου......
    ξερεις πολυ καλα, οτι για να χασεις κιλα δεν χρειαζεται να πεινασεις....μπορεις να τρως πολυ συχνα και τοσο οσο να μη πεινας καθολου, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.
    μπορει να φας γιαουρτι οταν πεινασεις κι οχι το παγωτο που θα προτιμουσες, ωστοσο ουτε πεινας ουτε τρεμουλο σε πιανει και πανικος...
    ειναι θεμα αποφασης κι οχι πεινας....

  10. #10
    κοιτα εγω προσωπικα απο τα 73 εφτασα στα 68 μεσα σε 2 μηνες μονο με αυτο και τρωω πολυ και παχυντικα φαγητα.δοκιμασε τα καλο κανει κακο δεν κανει:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δεν μπορω ρεμ.δεν αντεχω να στερουμε λιχουδιες.πειναω συνεχεια.
    ολα τασ παντελονια με στενευουνε δεν αντεχω τον εαυτο μου ετσι.να ειμαι τοσο ομορφη και ψηλη και τοσα κιλα κριμα.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by olgaki82
    κοιτα εγω προσωπικα απο τα 73 εφτασα στα 68 μεσα σε 2 μηνες μονο με αυτο και τρωω πολυ και παχυντικα φαγητα.δοκιμασε τα καλο κανει κακο δεν κανει:)
    δεν κανει κακο?

  13. #13
    οχι βρε λεμονι ειναι καιει τα λιπη και τις τοξινες με φυσικο τροπο:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,637
    αν εχεις προβλημα στο στομαχι μπορει να σου κανει κακο...κατα τα αλλα δεν κανει(δεν ξερω μονο κατα ποσο αδυνατιζει:Ρ)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,637
    πανικουλα νομιζω το ξερεις καλα, αλλα αν θες να το ακουσεις κι απο μας , να στο ξαναπω...
    αν λιχουδιες, εννοεις οπως και οι περισσοτεροι απο μας, πατατες τηγανητες και γλυκα,ΦΥΣΙΚΑ και δεν γινεται να αδυνατισεις τρωγοντας τετοια πανω απο μια φορα τη βδομαδα. η το παιρνεις αποφαση η σταματας να περιμενεις να αδυνατισεις...

    παντως η δικαιολογια σου ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΜΑΣ κατα καιρους \"δε θελω να πεινασω,δε μπορω,ζαλιζομαι\", απλα δεν ισχυει....δεν χρειαζεται να πεινασεις αν αποφασισεις να κανεις μια σωστη διατροφη...

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •