Ποιό κινητό έχετε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850

    Ποιό κινητό έχετε?

    Ανοιγω αυτο το θρεντ για χαβαλε. Βαλτε και φωτο καλυτερα.

    Εγω εχω καπου 4 χρονια το Alcatel 556i:



  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Sony ericsson S500i


  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    εγω μια πατατα εχω,εχει χαλασει...σονυ ερικσον....

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    παιδια ωραιο τοπικ θελω βοιηθειαααα ειχα το νοκια 6300 χαλασε πηρα ενα παλιο για λιγο το 2630 νοκια νομιζω και θελω να παρω μενχρι χριστουγεννα αλλο καλυτερο για φωτο ,ειμαι αναμεσα σε Lgkf510 Και samsung u600 χμ σκεφτηκα και το supernova nokia αλλα μαπα λενε..για πειτε μου...

    ιδου και τα κινητα.
    lg.......http://news.ecoustics.com/bbs/messages/10381/443725.jpg
    samsung......http://www.pma-show.com/news_images/0285_samsung-u600.jpg
    supernova....http://www.mp3-in-china.com/images/products/31071/s/mobile_phone_7610_supernona.jpg

    αυτη τη φορα θελω κατι οικονομικο μεχ1 13ο ευρω...σχετικα καλη καμερα μεχρι 2 mp
    ραδιοφωνο για τα ταξιδια!και slide ασημι..ζηταω πολλα?!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Μ\'αρέσει προσωπικα απο αυτα που δειχνεις το πρωτο (LG)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Το εχω εγω το LG αλλα δεν μου τα λεει και πολυ καλα.
    Εχει πολυ καλη φωτογραφικη και παιρνει καρτα μνημης αλλα μαλλον ο μπεμπουλης μου το εχει κοπανησει αρκετες φορες στο πατωμα και του εχει αλλαξει τα φωτα!!!!
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    εχω το lg kp-500 cookie.με εχει βολεψει παρα πολυ.τα θετικα touch screen και ευκολια στα μενου.μεγαλη οθονη βαζεις οτι background θελεις και ειναι σαν να εχεις καινουριο κινητο καθε φορα.και κανει κατι στριφογυριστα με τα μενου που πολυ τα γουσταρω.Τα αρνητικα χαλασε η οθονη σε 20 μερες,αλλα σε 4 μερες μου το φτιαξαν μεσα στην εγγυηση και η καμερα παρολο που ειναι 3mp περιμενα κατι καλυτερο απο αποψη ποιοτητας φωτογραφιας.βεβαια κινητο ειναι μην εχουμε και μεγαλες απαιτησεις.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    Το εχω εγω το LG αλλα δεν μου τα λεει και πολυ καλα.
    Εχει πολυ καλη φωτογραφικη και παιρνει καρτα μνημης αλλα μαλλον ο μπεμπουλης μου το εχει κοπανησει αρκετες φορες στο πατωμα και του εχει αλλαξει τα φωτα!!!!


    aaa maresei poy leei oti me tis ptwseis ta paei kala///ax poy tha to brw poy to katarghsan /.gkrr peite m!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    εγωω αυτο εχωωωω εδω κ 6 μηνες καταπληκτικο.....................ει� �αι το sony ericsson w595 οπως το βλεπετε σε ασπρο με κοκκινο .σας αρεσει?????????
    Post tenebras spero lucem .... !

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    εχω 2 sony ericsson w395 k w810i κ παλι sony ericsson θα παρω, αν κ εχω χασει τον παλιο ενθουσιασμο. με εχει βολεψει το μενου, ειναι ευχρηστα κ αντεχουν.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Originally posted by sunset
    Το εχω εγω το LG αλλα δεν μου τα λεει και πολυ καλα.
    Εχει πολυ καλη φωτογραφικη και παιρνει καρτα μνημης αλλα μαλλον ο μπεμπουλης μου το εχει κοπανησει αρκετες φορες στο πατωμα και του εχει αλλαξει τα φωτα!!!!


    aaa maresei poy leei oti me tis ptwseis ta paei kala///ax poy tha to brw poy to katarghsan /.gkrr peite m!
    ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ, ΤΟΤΕ ΚΟΙΤΑ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΧΩΡΑ.
    Αυτοι παντα εχουν ολα τα μοντελα και σε καλη τιμη, αλλα δεν θα εχεις εγγυηση!!
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΝΑΙ ΚΕΝΤΡΟ ΣΕ ΚΑΤΙ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ Χ ΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΕΕ ΕΤΣΙ ΛΕΩ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •