Συναντηση με weird,θεοφανια και mstrouf.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Συναντηση με weird,θεοφανια και mstrouf.

    Θα γραψω λιγα για μια εμπειρια που θα μου μεινει αξεχαστη...συζητηση,συζητησ η,συζητηση με τα πιο ενδιαφεροντα ατομα που γνωρισα ισως στη ζωη μου.

    Θεοφανια:πραγματικη καταιγιδα και απιστευτη ενεργητικοτητα
    Weird:Εχει χαρισμα και ελπιζω να εκπληρωσει τα ονειρα της.
    mstrouf:Δεν ειχα χρονο να την γνωρισω αρκετα αλλα μου εδωσε την εντυπωση ενος γλυκητατου ατομου.

    Εχω γεμισει τις μπαταριες μου απιστευτα...λες και πηγα ενα μηνα στη Χονολουλου:)

    Δεν βρισκω λογια απλως ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Χαίρομαι να ακούω τόσο όμορφα αμοιβαία λόγια(μου άρεσε πολύ και το μήνυμα της Θεοφανίας για τη συνάντηση).Μπράβο παιδιά και πιο πολύ μπράβο στα κορίτσια που πήραν την πρωτοβουλία για τη συνάντηση που απ\'ότι φαίνεται έδωσε πολλά σε όλους σας.

  3. #3
    Κηπ...το μόνο που θα πω, είναι πως ήταν απ τα πιο όμορφα ΣΚ του καλοκαιριού μου.

  4. #4
    μπραβο σας παιδια που αυτη η συναντηση εδωσε τοσα σημαντικα και θετικα πραγματα σε ολους σας:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    σνιφ! δεν προλαβα να σας ευχαριστηθω οσο θα ηθελα, δεν προλαβα να σας γνωρισω περισσοτερο, δεν προλαβα καν να πιασω την ροη της συζητησης. weird μου, χαρηκα γιατι σε ενιωσα πιο ανθρωπινη απο την τελευταια φορα που ειχαμε συναντηθει, μπορεσα στην διαδρομη να νιωσω εναν ανθρωπο με πραγματικο ενδιαφερον, σε ευχαριστω. Θεοφανια μου, τι να σου πω, οι συμβουλες σου κ τα \"μαλωματα σου\", πιανουν μια χορδη πιο εξω απ\' αυτο που ειμαι - φαινομαι, σε ευχαριστω. Μα να μην ξεχασω, ο Βαγγελης ειναι μεγαλη σκατοφατσα, μπηκε στα πενταλ την ωρα της διαδρομης, η weird κατατρομαξε, σταματησα δεξια τον επιασα, τον εβαλα στο πορτ μπαγκαζ κ ομως ξαναβγηκε κ ηρθε μπροστα. Αφου αφησα την weird καταλαβα την ανησυχια του, ειχε καθησει στην θεση του συνοδηγου κ απολαμβανε την διαδρομη (χαχα ο ατιμος ειναι μεγαλος φαγανας, απο χθες δεν κανει αλλη δουλεια, τρωει συνεχεια). Keep εισαι απο τους ανθρωπους που σαν πρωτη εντυπωση, δινουν την αισθηση μιας ζεστης αγκαλιας, σε ευχαριστω. Σας ευχαριστω παιδια, ευελπιστω σε μια νεα συναντηση, να ειστε ολοι καλα!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    641
    Μπράβο παιδιά να είστε καλά!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Πάντα τέτοια. Να είστε καλά παιδιά. Σας ευχαριστώ που κάνατε αυτό που πολλοί θέλαμε αλλά δεν μπορούσαμε ή δεν είμασταν άξιοι να πράξουμε. Ευχαριστώ που είστε εδώ. Υπαρκτοί.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by keep_walking
    Θα γραψω λιγα για μια εμπειρια που θα μου μεινει αξεχαστη...συζητηση,συζητησ η,συζητηση με τα πιο ενδιαφεροντα ατομα που γνωρισα ισως στη ζωη μου.

    Θεοφανια:πραγματικη καταιγιδα και απιστευτη ενεργητικοτητα
    Weird:Εχει χαρισμα και ελπιζω να εκπληρωσει τα ονειρα της.
    mstrouf:Δεν ειχα χρονο να την γνωρισω αρκετα αλλα μου εδωσε την εντυπωση ενος γλυκητατου ατομου.

    Εχω γεμισει τις μπαταριες μου απιστευτα...λες και πηγα ενα μηνα στη Χονολουλου:)

    Δεν βρισκω λογια απλως ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
    Αχ βρε Νίκο,
    να ήξερες πόσα έδωσες σε όλους μας με την συνάντηση αυτή.
    Στο είπα και απο κοντά.
    Είσαι στοιχείο \"ενωτικό\", που ενώνει.
    Είσαι ένας όμορφος άνθρωπος και ήταν τιμή μου να σε γνωρίσω.
    Είμαι περήφανη για τον αγώνα που δίνεις και σίγουρη, οτι απο εδώ και πέρα η ζωή σου θα γίνει πιο ζωντανή, έτσι όπως την θέλεις ΕΣΥ.

    Γλυκιά Θεοφανία, η ευαισθησία σου για το ζωντανό σου με τσάκισε.

    Μαράκι, μέσα στο αυτοκίνητο, εσύ ξέρεις πώς ήσουν?
    Αν εγώ ήμουν ανθρώπινη, εσύ ήσουν.... μια ζεστή, τρυφερή, αληθινή και ανοικτή να μιλήσει και να εκφραστεί κοπέλα.

    υγ. Ο αγώνας να είμαστε αληθινοί, όταν μας μάθαν να ζούμε υπο ρόλους, είναι μεγάλος.
    Χαίρομαι που με ένιωσες πιο ανθρώπινη, κι όχι μασκαρεμένη και δήθεν.

    Φιλάκια σε όλους :))

    Την καλημέρα μου.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μπραβο στα παιδια που συνεχισαν τις ανθρωπινες επαφες.
    Αυτες οι επαφες αξιζουν περισσοτερο απο χιλιαδες συμβουλες που δινει καποιος απο εδω μεσα.


    Ευελπιστω και σε συνεχεια,
    για οποιον η προσωπικη του ζωη του το επιτρεπει.
    :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Keep, χαίρομαι που πέρασες όμορφα όπως λες και πιστεύω ότι το αξίζεις.
    Για τη παρέα, θα συμφωνήσω όσον αφορά τη weird και τη mstrouf (δεν γνωρίζω καμια προσωπικά, αλλά δεν έχω λόγο να μη συμφωνήσω και να μη μοιραστώ τη χαρά σου).
    Δεν θα συμφωνήσω όμως για τη Θεοφανία, η οποία, σε όλες τις δημόσιες συζητήσεις μαζί μου, τον τελευταίο μήνα έχει βγάλει έναν τελείως διαφορετικό εαυτό από αυτόν που έβγαλε σε σένα. Mπορείς να δεις δείγματα στο θέμα αρένα καθώς και σε άλλα. Βλέπεις μερικές φορές τα πράγματα έχουν 2 όψεις. Εκτός και αν έχει και αυτή 2 περσόνες σαν τον όμπορο(*)

    (*)Αυτό μη θεωρηθεί κακοήθεια. Το δήλωσε δημόσια ο ίδιος για τον εαυτό του.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by nature


    Δεν θα συμφωνήσω όμως για τη Θεοφανία, η οποία, σε όλες τις δημόσιες συζητήσεις μαζί μου, τον τελευταίο μήνα έχει βγάλει έναν τελείως διαφορετικό εαυτό από αυτόν που έβγαλε σε σένα.

    Πεφτεις σε λαθος λουκι nature,
    το οτι δυο αποψεις ειναι αντιθετες η τα χνωτα δυο ατομων δεν συναντιουνται, δεν σημαινει οτι ετσι θα συμβαινει με ολους.

    Μην προσωποποιείς την αντιπαραθεση σου με ενα ατομο περα απο τον εαυτο σου.
    Εστω και αν εχεις προβληματα με την θεοφανια,
    θα πρεπει να χαιρεσαι που η θεοφανια καταφερε να μεταδωσει μια θετικη ενεργεια στον κηπ, που τοσο την χρειαζοταν.


    Προσεχε γιατι ενω εισαι πληγωμενη και εχεις δικαιο για αυτο,
    αυτο πιθανον να σε καθηλωσει να μην βλεπεις τιποτα μπροστα σου.
    Η αυτοσυγκρατηση ειναι ο καλυτερος φιλος, αυτες τις στιγμες....


    Ολοι ειμαστε χρησιμοι και καλοι εδω μεσα,
    το αχρηστο ειναι οι κακες πλευρες μας.
    Και κακες πλευρες δεν εχει μονο η θεοφανια, αλλα και εσυ και εγω.



    Προσοχη λοιπον....
    :)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Κρίνο, του είπα πως χαίρομαι που πέρασε όμορφα και το αξίζει!!!
    Στο θέμα της Θεοφανίας, έβαλα την προσωπική ΜΟΥ άποψη από αυτά που ζω εγώ εξ αιτίας της. Θα ήταν υποκρισία εκ μέρους μου να μην το αναφέρω. Πιστεύω πως πρέπει να ακουστεί και η άποψή μου, η οποία άλλωστε εκφράζεται κόσμια και με ευπρέπεια.
    Και δεν θέλω να χαλάσει το θέμα του Κηπ, γι\' αυτό καλύτερα να μη συνεχίσει εδώ αυτή η συζήτηση.

  13. #13
    Λοιπόν...επειδή πέρασα ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο και επειδή η εβδομάδα μου ξεκίνησε εξίσου όμορφα, δεν έχω όρεξη να τσακωθώ. Ίσως σε λίγες μέρες, αλλά τώρα μου είναι αδύνατο.
    Σόρι.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    μπραβο σας κοριτσαρες :)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Keep να σε ρωτήσω θα ξαναβγείς με κάποιο από τα παιδιά που συναντήθηκες, krino, Θεοφανία κτλ.? Τώρα που τους γνώρισες απο κοντά αισθάνεσαι πιο άνετα μαζί τους?

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •