Εχετε νοιωσει ποτε πως η γη δεν εχει κατι αλλο να σας προσφερει; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 82
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    οχι μιλαω σαν συνολο,σανσετ νοιωθω σαν να με ενδιαφερουν εντελως διαφορετικα πραγματα απο τον υπολοιπο κοσμο...σαν να μην κολλαω αν καταλαβαινεις τι εννοω

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αααα αυτο που νιωθω εγω λες και ειμαι αλλο πλανητη οκ σε επιασα;)

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω λεω να μπω σε κρυογενετικη...μεχρι να ανακαλυψουν την τεχνολογια να με ξεπαγωσουν και να ανακαλυψουν τα διαστρικα ταξιδια α λα star trek:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Originally posted by Empneustns
    οχι μιλαω σαν συνολο,σανσετ νοιωθω σαν να με ενδιαφερουν εντελως διαφορετικα πραγματα απο τον υπολοιπο κοσμο...σαν να μην κολλαω αν καταλαβαινεις τι εννοω
    σαν τι πραγματα σε ενδιαφερουν που θεωρεις οτι δεν ενδιαφερουν αλλους?

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    δεν σκεφτομαι σαν τους αλλους λες και ειμαι απο αλλη δεκαετια μην σας πω ..ας μην το αναλυσω και ειναι και βραδυ λολ!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    με ενδιαφερει να κανω συζητησεις με νοημα,με σκοπο,συζητησεις που ανακαλυπτεις τον ψυχικο κοσμο του ανθρωπου.για αυτο αλλωστε μιλαω και σε αυτο το φορουμ.μα οι ανθρωποι δεν μιλαν για τετοια,μιλαν για αυτοκινητα κινητα,για το πως θα μπουν στο δημοσιο,που θα παν διακοπες,δεν εχω προβλημα να μιλησω για αυτα αλλα οταν γινονται το κεντρικο θεμα μια συζητησης απλα με αφηνουν αδιαφορο.ακομα οι ανθρωποι δεν ανοιγονται,κρυβονται και υπαρχει λογος για αυτο.και οταν καποιος κρυβεται δεν μπορεις να συζητησεις με τον τροπο που εγω θελω.θα καληνυχτισω τωρα,τα λεμε αυριο :)

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    καληνυχτα να εχεις..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    emp τι ειναι αυτα π γραφεις καλε?
    εσυ νομιζω δεν εχεις ψυχ προβληματα ε?
    δεν εχω νισωσει ποτε ετσι.αντιθετα νιωθω οτι η γη ο κοσμος εχει να μ δωσει ακομα πολα.μου χρωσταει λολ:P:o

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Eμπνευστη απλως νομιζω δεν εχεις βρει κατι να σε συναρπαζει, να σε εξιταρει... ειτε λεγεται ανθρωπος ή μια ιδεα.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Α καλα εμπνευστη και εγω οταν μιλανε για αυτοκινητα η βαριεμαρα βαραει κοκκινο.
    Ποδοσφαιρο επισης...και χιλια δυο αλλα θεματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Originally posted by Empneustns
    με ενδιαφερει να κανω συζητησεις με νοημα,με σκοπο,συζητησεις που ανακαλυπτεις τον ψυχικο κοσμο του ανθρωπου.για αυτο αλλωστε μιλαω και σε αυτο το φορουμ.μα οι ανθρωποι δεν μιλαν για τετοια,μιλαν για αυτοκινητα κινητα,για το πως θα μπουν στο δημοσιο,που θα παν διακοπες,δεν εχω προβλημα να μιλησω για αυτα αλλα οταν γινονται το κεντρικο θεμα μια συζητησης απλα με αφηνουν αδιαφορο.ακομα οι ανθρωποι δεν ανοιγονται,κρυβονται και υπαρχει λογος για αυτο.και οταν καποιος κρυβεται δεν μπορεις να συζητησεις με τον τροπο που εγω θελω.θα καληνυχτισω τωρα,τα λεμε αυριο :)
    Αχχ, εμπνευστη νομιζω οτι καταλαβαινω τι εννοεις...ψαχνεις για κατι ανωτερο....και καλα κανεις...δεν νομιζω οτι σε βοηθαει πολυ το περιβαλλον σου γιαυτο νιωθεις οτι η γη δεν εχει να σου προσφερει τιποτα πια...αν εχεις ανθρωπους γυρω σου και κανεις και πραγματικα αυτο που νιωθεις τα πραγματα γινονται πιο απλα...Οι ανθρωποι κρυβονται γιατι φοβουνται...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    ανοιξη σου τυχαινει και σενα;

  14. #29
    Originally posted by Empneustns
    Οχι ! Γιατι ποτε δεν επαψα να σκεφτομαι τι μπορω να προσφερω εγω στην γη οσο ζω!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω θα ελεγα το αλλο...εχετε νοιωσει ποτε οτι η γη εχει να προσφερει τα...απειρα αρκει να απλωσετε το χερι σας και να δρεψετε τους καρπους αλλα κατι να σας εμποδιζει?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •