Αυξηση οριου u2u.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 45
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Αυξηση οριου u2u.

    Θα ηθελα να αυξηθουν ο αριθμος των u2u.
    Τωρα ειναι 100 αλλα στην ουσια ειναι 50-50 μιας και αποθηκευονται και οι απαντησεις.
    Θα ηταν βολικο να διπλασιαζονταν ή και να τριπλασιαζονταν...δεν βλεπω καποιο λογο τεχνικο να μη γινει,οποτε υποβαλλω αιτημα)))
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Κηπ...μαζί σου!
    Είναι μερικά υ2υ που θέλω να τα κρατάω γιατί είναι σημαντικά για μένα και έτσι είμαι πάντα στο όριο!
    Άντε παιδιά, όσοι περισσότεροι, τόσο καλύτερα!

  3. #3
    αντε ας αυξηθει το οριο:P:P
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    χαχα δεν νομιζω να διαφωνει κανενας:P
    και να μην τον ενδιαφερει διολου...να μην ασχολειτε με u2u παλι δεν θα τον πειραζε να παει 200-300:P
    Τα 100 ειναι παντως λιγα...ναι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    μερικοι ψηφοι βεβαια ευπροσδεκτοι))
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ψηφιζω και εγω λοιπον!ελα υπογραφες!

  7. #7
    Originally posted by keep_walking
    Θα ηθελα να αυξηθουν ο αριθμος των u2u.
    Τωρα ειναι 100 αλλα στην ουσια ειναι 50-50 μιας και αποθηκευονται και οι απαντησεις.
    Θα ηταν βολικο να διπλασιαζονταν ή και να τριπλασιαζονταν...δεν βλεπω καποιο λογο τεχνικο να μη γινει,οποτε υποβαλλω αιτημα)))
    να σας την χαλασω λιγακι για το καλο του διαλογου και του φορουμ?
    υπαρχουν σημερα φεις μπουκ , γιαχου και εκατονταδες σαιτ με τσατ .....
    οσοι νοιωθουν την αναγκη για προσωπικες σχεσεις κιπ , τι τους εμποδιζει να τις εχουν εξω απο εδω?
    μηπως λεω ενα φορουμ ειναι ακριβως της αντιθετης λογικης ?
    οτι εχω να πω δεν ειναι μυστικο αλλα καλο για ολους?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    πανο
    δεν ειναι \"σχεσεις\" η επικοινωνια! ελεος!
    ΕΙΔΙΚΑ σε ενα τετοιο φορουμ με τοσα ευαισθητα ατομα και ευαισθητα θεματα, ειναι πολυ λογικο καποιοι, καποτε να θελουν να απευθυνθουν σε εναν συγκεκριμενο και οχι σε ολη την ανθρωποτητα...
    και ΒΕΒΑΙΑ υπαρχουν μυστικα οταν καποιος εχει διαθεση για μυστικα..τι ειναι εδω? ανακριτικο γραφειο η το μεγαλο ντιβανι?(εκτος αν απλα διατυπωνεις την κουτσομπολιστικη διαθεση σου και τσαμπα καθομαι και σου απαντω..)

    κιπ
    δεν ξερω κατα ποσο δεν υπαρχει τεχνικο προβλημα για πολλα υ2υ, αν δεν με απατα η μνημη μου, νομιζω οτι καποτε μας ειχαν εκθεσει εναν τετοιο λογο ακριβως για τα περιορισμενα μηνυματα.τεχνικο...
    ισως ενας μοντερειτ. θα μπορουσε να μας διαφωτισει.
    και ποιος δε θαθελε να αυξηθει το οριο αντι να σβηνουμε ολη την ωρα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    ακομα και αν δεν γινεται να μεγαλωσει ο αριθμος,γιατι δεν τα κανετε copy paste σε ενα αρχειο ωστε να τα εχετε ολα;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by Empneustns
    ακομα και αν δεν γινεται να μεγαλωσει ο αριθμος,γιατι δεν τα κανετε copy paste σε ενα αρχειο ωστε να τα εχετε ολα;
    αυτη τη δουλεια θα κανουμε?
    φυσικα, τετοιες λυσεις υπαρχουν.
    αλλα αυτο που θα βολευε θα ηταν να υπηρχε χωρος απλα να μενουν εδω....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    καλα ντε,μη βαρας χεχε

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    α.μπορειτε και να τα βγαζετε φωτογραφιες στο κινητο σας και να τα μεταφερετε στον υπολογιστη μετα μαζεμενα.(τι εξυπνο παιδι που ειμαι)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    :|

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    Originally posted by Empneustns
    α.μπορειτε και να τα βγαζετε φωτογραφιες στο κινητο σας και να τα μεταφερετε στον υπολογιστη μετα μαζεμενα.(τι εξυπνο παιδι που ειμαι)
    :P:P:P:P
    Dum spiro spero (?)

  15. #15
    Originally posted by Remedy
    πανο
    δεν ειναι \"σχεσεις\" η επικοινωνια! ελεος!
    ΕΙΔΙΚΑ σε ενα τετοιο φορουμ με τοσα ευαισθητα ατομα και ευαισθητα θεματα, ειναι πολυ λογικο καποιοι, καποτε να θελουν να απευθυνθουν σε εναν συγκεκριμενο και οχι σε ολη την ανθρωποτητα...
    και ΒΕΒΑΙΑ υπαρχουν μυστικα οταν καποιος εχει διαθεση για μυστικα..τι ειναι εδω? ανακριτικο γραφειο η το μεγαλο ντιβανι?(εκτος αν απλα διατυπωνεις την κουτσομπολιστικη διαθεση σου και τσαμπα καθομαι και σου απαντω..)

    κιπ
    δεν ξερω κατα ποσο δεν υπαρχει τεχνικο προβλημα για πολλα υ2υ, αν δεν με απατα η μνημη μου, νομιζω οτι καποτε μας ειχαν εκθεσει εναν τετοιο λογο ακριβως για τα περιορισμενα μηνυματα.τεχνικο...
    ισως ενας μοντερειτ. θα μπορουσε να μας διαφωτισει.
    και ποιος δε θαθελε να αυξηθει το οριο αντι να σβηνουμε ολη την ωρα...
    δεν διαφωνω ρεμεντυ με την προσωπικη επικοινωνια και το δικαιωμα της ιδιωτικοποίησης της...
    απλα φοβαμαι μηπως αναιρειται η θεραπευτικη σημασια της \"πλατειας \" που λεγεται διαδικτυο ...

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •