πως παω παντειο πανεπιστημιο?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    κόλαση
    Posts
    218

    πως παω παντειο πανεπιστημιο?

    παιδια καποιος που ξερει πως θα παω στη παντειο απο ομονοια?σε ποια περιοχη βρισκεται?σε ποιοα περιοχη να ψαξω να νοικιασω σπιτι σχετικα φτηνο και κοντα στη σχολη??????????????

    βοηθειααααααααααααααααα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    http://maps.google.com/

    και στην αναζητηση βαλε λεξεις κλειδια Αθηνα Παντειο...και δεν ξερω τι ξερεις απο Αθηνα γιατι εγω ειμαι ασχετος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Α και συγχαρητηρια:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    κόλαση
    Posts
    218
    ty man :)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Το Παντειο ειναι στη Συγγρου, ψαξε για σπιτι στη Καλλιθεα :)
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  6. #6
    Για Παντειο θα παρεις το μετρο την κοκινη γραμμη και θα κατεβεις ΣΥγγρου φιξ σταση.Απο εκει εξω απο τα goodys εχει σταση περνεις οποιο λεωφορειο εχει ολα περνανε απο Παντειο ειναι η τριτη σταση.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Συγχαρητήρια!! :)
    Στην Καλλιθέα, που είναι κοντά στο Πάντειο, τα σπίτια είναι φτηνά συγκριτικά με άλλες περιοχές. Αλλες περιοχές κοντά ( με λεωφορείο ή τραίνο): Νέα Σμύρνη, Φιξ, Κουκάκι, Πετράλωνα. Ακόμα και Αλιμος ή Νέο Φάληρο αν σου αρέσει κοντά σε θάλασσα και δεν σε νοιάζει να είσαι στα 5 λεπτά από τη Σχολή, αλλά μπορείς να διαθέσεις και 20\' για την μετάβασή σου.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    205
    Γύρω απο το Πάντειο ενοικιάζουν σπίτια. Εγώ νοικίασα ένα εκεί κοντά. Καλή τιμή και πολύ λίγα κοινόχρηστα. Οπότε μπορείς να ξεκινήσεις να ψάχνεις απο εκεί. Μάλιστα έχω δει κάποια να ενοικιάζονται ακριβώς δίπλα απο το Πάντειο.. 1 λεπτό με τα πόδια. Όμως επειδή έχει καλή συγκοινωνία μπορείς να ενοικιάσεις και λίγο πιο μακριά όπως είπε και η nature..
    Καλή αρχή!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •