Καταθλυψη ουφ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539

    Καταθλυψη ουφ

    Σημερα ολη μερα νιωθω να εχω καταθλυψη.βαριαμαι ειμαι πολυ κουρασμενη ουτε να φαω δεν εχω ορεξη.οτι κανω το κανω μηχανικα.γιατι?τωρα π ξεκινησα και ψυχοθεαπεια τι με επιασε?και περνω και φαρμακα.
    φοβαμαι οτι τα φαρμακα χαλανε τον εγκεφαλο μυο σιγα σιγα.τπτ δεν ευχαριστιεεμαι εντονα ολα μουντα μ φενοντε.ακομα και το φορουμ αυτο το βαρεθηκα.ουφ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    νυσταζω παρα πολυ.ολη μερα κοιμαμαι σημερα.οριν την δουλεια ,μετα τη δουλεια και τωρα κουτουλαω απο την νυστα.
    σας αγαπαω πολυ.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    πως θα συγκεντροθω στις εκλογες τοσες ωρες?ειμαι και γραμματεας παλι.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω απο την αλλη δεν πηγα δουλεια σημερα γιατι δεν ειχα...κοιμαμε ολη μερα και μιλαω στο φορουμ.Τωρα σε λιγο πρεπει να βγω εξω να αγορασω κατι...και βαριεεεεεεεεμαι......ειμαι σοβαρα?
    Θα δειξει αυριο
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    αχ μωρε κιπ εσυ μια χαρα εισαι εκτος μερικες αναλαμπες.
    μακαιρ να μ στην θεση σου το ενοω.ειναι φρικτη η διααραχη πανικου.δεν μπορεις να καταλαβεις.
    μετα απο μιση ωρα π γραφω εδω κιπ κα8ε φορα γινομαι κοτουλο.με πειραζει το φως της οθονης με πειραζι το ενα το αλλο.
    και δεν καταλαβενω και τι γαφετε σε πολλα θεματα σταματαει το μυαλο μου μερικες φορες.
    στις 40 μερες τιε 20 ειμαι χαλια.τις αλλες ειμαι σουπερμαν.λολ

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    7
    Μηπως σε χαλανε τα αντικαταθλιπτικά;
    Γιατι δεν εχουν ολα τις ιδιες επιδρασεις στους ανθρωπους.
    Πιθανοτατα να πρεπει να το συζυτησεις με τον doc σου!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Τι ωραία είναι να νυστάζεις;λίγο ύπνο και σε μένα δεν δίνετε;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    :P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    χθες παντως στο νοσοκομειο με τους ψυχλογους ηταν αλλη μια κοπελα 200 κιλα ομως και εβγαζε περιεργους ηχους.φενοταν οτι ειχε προβλημα αλλα εγω γιατι δεν φενομαι οτι εχω κατι?ολοι με αντημετωπιζουν οπως πρωτα και μερικοι μ εχουν δωσει να καταλαβω οτι πυστευουν οτι το λεω ψεματα για να με λυπιθουνε.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    70
    liveloula αυτο το παθενω και εγω, ξερεις ομως τι γινετε απο τα πολλα χρονια που εχουμε κρισεις μαθαμε να μην το διχνουμε και για αυτο δεν φενομαστε θυμαμε την πρωτη φορα που το επαθα εκλαιγα επεφτα κατω και παρακαλουσα να με πανε στο νοσοκομειο τωρα ολοι πιστευουν οτι το λεω τοσα χρονια για να ασχολουνται μαζι μου κανεις δεν καταλαβενει τι περναω μεσα μου καθε μερα ολη μερα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    καλυτερα ετσι πυστευω.εμεις μονο ξερουμε τι τραβαμε.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •