ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    21

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΒΓΕΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΟΜΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΗΣ ΑΡΕΣΩ,ΑΥΤΟ ΦΕΝΕΤΑΙ(ΠΟΛΛΑ ΤΗΛ ΣΜΣ ΚΤΛΚΤΛ).ΒΑΣΙΚΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΝΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΛΥ ΜΙΛΑΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΜΑΖΑΜΕΝΗ ΣΑΝ ΚΟΠΕΛΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΟΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΑΡΚΕΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΛΕΩ ΟΚ ΑΣΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΩ.ΔΕ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ (ΜΑΖΙ)ΠΡΟΤΙΜΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΑΡΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ

  2. #2
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    77
    Το καλυτερο ειναι να φερθεις εντιμα απεναντι της.Εφοσον δε σου αρεσει ουτε σα χαρακτηρας(λες τη βαριεσαι) αλλα ουτε και σαν εμφανιση, το να την κρατας απλα για να μην εισαι μονος δεν ειναι οτι καλυτερο ουτε για κεινη ουτε για σενα.Σταματησε το καλυτερα τωρα που ειναι νωρις μη τυχον και η κοπελα δεθει συναισθηματικα μαζι σου και μετα της ερθει χειροτερη η κεραμύδα.Να εισαι καλα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    κόλαση
    Posts
    218
    μαλλον λυπασει να στεναχωρησεις ενα ατομο που σε αγαπαει ε?αν σου ελεγε αυτη τελικα να χωρισετε πως θα ενιωθες? θα χαιροσουν?το βλεπεις σαν την ιδανικη καταληξη?

  4. #4
    Originally posted by XRISTOS2612
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΒΓΕΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΟΜΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΗΣ ΑΡΕΣΩ,ΑΥΤΟ ΦΕΝΕΤΑΙ(ΠΟΛΛΑ ΤΗΛ ΣΜΣ ΚΤΛΚΤΛ).ΒΑΣΙΚΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΝΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΛΥ ΜΙΛΑΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΜΑΖΑΜΕΝΗ ΣΑΝ ΚΟΠΕΛΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΟΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΑΡΚΕΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΛΕΩ ΟΚ ΑΣΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΩ.ΔΕ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ (ΜΑΖΙ)ΠΡΟΤΙΜΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΑΡΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ
    θα ελεγα να μην παρεις καποια βιαστικη αποφαση ...
    ο ερωτας δεν ειναι ουτε πανακεια ουτε παντα κεραυνοβολος
    μια καλη φιλια με σωστη και συντροφικη συμπεριφορα , μπορει με τον καιρο να σας δωσει την δυναμη και το κινητρο να την συνεχισετε
    γραφεις οτι ειχες ποσφατα προβληματα υγειας .
    κατι μου λεει οτι δεν διαλεξες τυχαια ενα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης για να δειξεις αυτο το προβλημα που μοιαζει περισσοτρο σαν αδυναμια συναισθηματικης φορτισης ...
    ασε το να κυλησει και στην πορεια ισως γινει αυτη η σχεση πιο
    \"εγχρωμη \" για το συναισθημα σου ...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    8
    ya sas.. exw gnwrisei edw kai ena xrono ena paidi opou einai 28 xronwn kai egw molis 18..den exoume sxesi alla exoume kanei kapies faseis.den exw oloklirwsei mazi t gt den eimai etoini..autos omws me piezei gia diafora 9emata k enw tou to exw pei oti auto me enwxli autos den leei na to parei xambari...pisteuw einai arketa egwisteis...
    plz pite m ti na kanw??m fenete oti asxolite mazi m etci gia na perasei tn xrono t,kai kamia fora auto to dixnei..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    To καλυτερο ειναι να της ξεκαθαρισεις να συναισθηματα σου τωρα που ειναι νωρις ,και να χωρισετε πριν δεθειτε περισσοτερο. Αν δεν θες τον αλλον απο την αρχη, δεν προκειτε να τον θελησεις ουτε αργοτερα.

    Και καλυτερα να εισαι ειλικρινης παρα να την κοροιδευεις.
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •