ΣΚΠ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37

Thread: ΣΚΠ

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117

    ΣΚΠ

    Ουφφφ δεν ξερω γιατι μου καρφωθηκε αυτη την δομαδα οτι εχω σκληρυνση κατα πλακας ..... εχω φοβηθει τοσο πολυ διαβαζα κατι αρθρα στο ιντερνετ και εβλεπα διαφορα.... και εχω αρχισει και ψηλοφοβαμαι ξερει κανει τι συμπτωματα θα επρεπε να εχουμε .?
    δηκαδη η ασταθεια ιλλιγγος και η αδυναμια που νιωθω λες να ναι απο εκει ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    μπα δεν νομιζω.εχει καποιος απο την οικογενεια σου τετοιο?
    εμενα 2 χρονια μ κολισε με τον κιθ λεντζερ οτι αν παρω ντεπον μαζι με ζαναξ η το αντυκαταθλιτπικο μου θα μεινω σεκος.ακομα να το ξεπερασω.οταν παρω ζαναξ παντα περημενω 6 ωρες και μετα να παω το ντεπον η το αντικαταθλιτικο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    hehehehe κανεις δεν εχει αλλα διαβαζα για την ασταθεια και την ατονια και επεσα καποθ και λεγαν για σκπ και λεω ωχχχχ....
    πρεπει α το χει καποιος στην οικογενεια λες?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    ασταθεια καια ατονια νιωθω πολλες φορες και εγω.ειναι της διαταραχης πανικυο συμτωματα.εχεις διαταραχη πανικου?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    ee θα εχω...και οι ποονοκεφαλοι λες ε? εε κυριως αγχοσ υγειας εχω σιγουρα απο οτι διαβαζω στο νετ ... και εχω και διαταραχες που και που...
    αυτη η χαζο ασταθεια σε πιανει οταν εισαι ορθια μονο?
    και τι ακριβως νιωθεις?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    με πιανει καμια φορα οταν ειμαι ξαπλωμενη.νιωθω σαν να αιωρειτε το κεφαλι μου ή σαν να ειμαι εμσα σε βαρκα.με την διαταραχη πανικου πολλα και διαφορα μας πιανουν.ειναι της ασθενειας.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    χμμ ξαπλωμενος εγω δεν νιωθω τιποτα μια χαρα νιωθω και καθιστως κυριως... οταν σηκωνομαι ερχετε ...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    ξαπλωμενος?σε περασα για κοπελα.λολ.εγω ξαπλωμενη το νιωθω καμια φορα.πολλα αισθανομαι με την διαταραχη πανικου.

  9. #9
    ασταθεια οταν περπτατε σαν στα προθυρα λιποθυμιας νιωθετε?εγω συνεχεια
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    χεχεχε οχι αγορι ειμαι :P ... ξαπλωμενος ειμαι οκ και οταν καθομαι στον υπολογιστη ειμαι οκ... κυριως οταν σηκωνομαι καμια φορα και κυριως εξω με πιανει περισοτερο το θεμα ειναι οτι το νιωθω και σπιτι λιγο....
    και φοβηθηκα για την σκπ γιατι το χει σαν συμπτμωα την ασταθεια....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    ναι και οταν περπαταω το νιωθω καμια φορα.μηπως εχεις ιποταση?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    οχιιι δεν νομιζω .... να ρθε τωρα ετσι ξαφνικα ειναι 2 βδομαδες τωρα που τα αισθανομαι αυτα..

  13. #13
    xamilo aimatokriti kai sidiro
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    mpaaa o aimtokritis itan idi arketos.... 45 αν δεν κανω λαθος...

  15. #15
    apo ton paniko einai zalades kai vari kefali,kai i astatheia,ksaplwmeni perpatwntas mia monimi zalada,
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •