Ερωτικες σχεσεις με μικροτερες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430

    Ερωτικες σχεσεις με μικροτερες

    Γεια ειμαι 26 και παρατηρω οτι μου αρεσουν, με ελκυουν οι 20-21ρες περιπου. Και με προβληματιζει γιατι αισθανομαι ανετα περισσοτερο μαυτες παρα με συνομιλικες. Σιγουρα μια κοπελα αισθανεται πιο ανετα,ασφαλης με εναν μεγαλυτερο αλλα κρινοντας απο μενα και ο μεγαλυτερος αισθανεται σιγουρια ! [εγω δηλαδη] Το προβλημα μου και η απορια μου ειναι οτι θελω να βγαλω τον παραγοντα (αν)ασφαλεια απτο συστημα μου οταν επιλεγω καποια που μαρεσει και αν εχει συμβει σε κανεναν και πως το αντιμετωπιζει..!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Γουστα ειναι αυτα, αλλοι θελουν τις μεγαλυτερες αλλοι τις μικροτερες.

    Με το ζορι θα σε πιεσουμε ποια θα θελεις?

    Μακαρι να ειναι μονο αυτο το προβλημα που αντιμετωπιζεις :)
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,646
    μου κανει μεγαλη εντυπωση ο προβληματισμος σου.
    ειναι τοσο μικρη η διαφορα σας που δεν το θεωρω καν ιδιαιτερη προτιμηση αλλα μαλλον συμπτωσεις....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Το γεγονός της απειρίας των μικρότερων κοριτσιων μήπως είναι αυτό που σου αρέσει;μια συνιμήλικη θα έχει περισσότερες εμπειρίες και ισως αισθάνεσαι ανασφάλεια για την σύγκριση;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    λεφ η διαφορα δεν ειναι μεγαλη,αρκει τα μυαλα σας να συμπιπτουν,να θελετε τα ιδια πραγματα και αν γινεται τις ιδιες φιλοδοξιες,τοτε νομιζω πως τα πραγματα ειναι με το μερος σας.και ειναι πολυ καλυτερα απο το να βρεις μια συνομιλικη που εχει αλλους στοχους απο σενα ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    μηπως επειδη σε αυτες τις ηλικιες ειναι μικροτερες οι απαιτησεις?μηπως φοβασαι τη δεσμευση και θεωρεις οτι με μια 20 θα ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα?με στεναχωρει πολυ αυτο που λες..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    H ΔIAΦOPA HΛIKIAΣ EINAI ΠAPA ΠOΛY KAΛH KAI ΔEN KATAΛABAINΩ ΠOY EINAI TO ΠPOBΛHMA.
    OI TEΛEYTAIEΣ MOY ΣXEΣEìΣ HTAN MIKPOTEPEΣ ΠEPIΠOY KATA 10 XPONIA OΠOTE TA 6 ΓIA MENA EINAI ENA AΠOΛYTA ΦYΣIOΛOΓIKO NOYMEPO.
    TO MONO ΘEMA EINAI NA ΘEΛETE KAI OI ΔYO TO IΔIO ΠPAΓMA ΓIATI EINAI ΠIΘANO H MIKPH NA ΘEΛEI MIA ΠEPIΠETEIA ENΩ EΣY NA ΦTIAΞEIΣ THN ZΩH ΣOY
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,646
    στα 26 θα θελει να φτιαξει την ζωη του?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    AN ΠIΣTEYEI OTI TO ΠOΛY ΣE 3 XPONIA ΘA EINAI ENTAΞEI EΠAΓΓEΛMATIKA TOTE NAI
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    το θεμα ειναι οτι?????????

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    6 χρονια ειναι μικρη διαφορα ?? εγω σκεφτομαι οτι εχω \"μεινει\" σε μια μικροτερη ηλικια απο αποψη βιωματων, ωριμοτητας. αυτο με προβληματιζει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    nai και βεβαια ειναι μικρη διαφορα..ο μπαμπας μου με την μαμα μου ειχαν 20,τι μου λες τωρα για 6..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    καλα αφου το λες εσυ.. το πιο φυσιολογικο ειναι 20 χρονια θες να μου πεις . και η εποχη δε παιζει ρολο ? 30 χρονια πριν?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Για τον λόγο λοιπον αυτό θέλεις μικρότερες κοπέλες και όχι συνομήλικες γιατί η διαφορά ηλικίας είναι καλή.δεν μπορούν όοι να έχουν στο βιογραφικό τους πλούσιες εμπειρίες;αυτό εξαρτάται απο πολλά πράγματα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    607
    Originally posted by Lef
    καλα αφου το λες εσυ.. το πιο φυσιολογικο ειναι 20 χρονια θες να μου πεις . και η εποχη δε παιζει ρολο ? 30 χρονια πριν?
    όχι, το πιο φυσιολογικό είναι να λες σε γουστάρω αλλά δεν είμαστε συνομήλικοι οπότε δεν κάνουμε ο ένας για τον άλλον.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •