εχω φρικαρει......βοηθεια..........
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    34

    εχω φρικαρει......βοηθεια..........

    Καλησπερα.....δεν θελω να κανω καποιο προλογο ...θα μπω κατευθειαν στο θεμα...
    λοιπον..το ονομα μου ινε γιαννης...ιμε 19 χρονον....και εδω και 6 μηνεσ...εχω μια σχεση με μια κοπελα κατα 4 χρονια μικροτερη μου...ολα καλα....μεχρι τι στιγμη που μου ιπε καποια πραγματα για το παρελθον τησ......
    οπωσ ειναι φισιολογικο μιλαγαμε για το παρελθον μασ τον προτο καιρο ...για να μαθει ο ενασ τον αλλο....τησ ιπα και μου ιπε καποια πραγματα.......να μιν τα πολιλογο......ο καιροσ περνουσε και λεγαμε ολο και περισοτερα.....μετα σταματησαμε να μιλαμε για το παρελθον μασ και καναμε ονειρα για το μελλον μαζι....αυτην με ροτουσε διαφορα για το παρελθον μου....επιδη ινε και ζηλιαρα....εγω ενω ηθελα να ροτισο καποια πραγματα....δεν ροτουσα...γιατι τισ ιχα διξει οτι δν με νοιαζι τι εκανε παλια κ με νοοιαζει τι κανι τωρα...και καταπιεζα πολυ μπορο να πο τον εαφτο μου,,,για να μιν τισ αλλξω στιν ουσια τιν αποπσι π εχι για μενα...και απο οτι μ ελεγε μου ιχε πει τα παντα και δν ιπιρχε κατι λλο π θα επρεπε να μαθω....ωσ εδω ολα καλα......μια μερα ετσι οπωσ το εφερε η κουβεντα τι ρωτησα κατι...και ανακαλυψα οτι δν μου τα ιχε πει ολλα....και μετα ςσ σινιθοσ το ενα εφερε τγο αλλο......δν μπορο να πιστεψω ολλα αυτα που εκανε πριν απο εμενα....σε μια σιζιτηση που ιχαμε λοιπον...μετα απο παρα πολυ πιεση δικια μου...μου τα ιπε ολα.....ινε 15 χρονον...προτη τισ φορα ηταν 14,5 και μεσα σε ενα χρονο....εχει παει με περισοτερουσ απο 30 αντρες....δν ξερω ακριβη αριθμο....γιατι ουτε η ιδια θυματε....απο τα λεγομενα τησ......εχι κανι οργια με ατομα....εχι κανι παρτζουζεσ...αρκετεσ εχι παει με 2 αδερφια εχι κανι λεσβιακα...με 2 κ 3 γινεκαισ κ 1 αντρα...εχι παει με 10 χρονια μεγαλυτερο....τησ αρεσε ενασ???οπουδιποτε και αν ηταν του ελεγε τηελω να με γαμι......ς.. εχι παει με ξαδερφο τησ....με 1 ξαδερφουσ της...κ το πιο κορυφαιο????με εναν ξαδερφο τησ π πιγε 2ο κατα σιγγενικο προσοπο εμινε εγκυοσ...και εκανε εκτροση....δεν μπορι ουτε καν ττο μιαλο μου να φανταστει ολα αυτα οτι τα εκανε μια γινεκα π ινε 15 χρονον και μεσα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα...μου ιπε ποσ δν μετανιωνει για τιποτα...ποσ οτι εζησε δν το μετανιωνει...εκτοσ απο το τελεφτεο....οτι χερετε π εζισε τοσα.....και πωσ οσο ινε μαζι μου εχι αλλαξει...αλλα δν μετανιωνει...εχι οριμασι λεει αλλα δν μετανιονει....εγο εχο φρικαρι δν ξερω τι να κανω....τισ ειχα τεραστια εμπιστοσινι...και ασ ιμε ζηλιαρεισ δ ν τισ εχο πει ποτε οχι...τορα ομοσ δν ιπαρχει εμπιστοσινι./αυτην δν θελει να με χασει κ μ ιπε ποσ δν μου τα ελεγε ολα αυτα γιατι φοβοταν ποσ θα τα επερνα ...κ οτι θα με εχανε....μ αγαπαει μ το χι διξει οποσ και εγω αυτηνν...αλλα αρκει αυτο???για να συνεχισουμε????....σκεφτομε ολα αυτα κ λεω και τι θα τιν κρατηση να μιν τα κανι και μαζι μου.....μπορει καποιοσ να μου πει ποσ πρεπει να αντιθ=δρασω....μια συμβουλη.....γιατι ιμε πολυ μπερδεμενοσ......?????

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    2-3 πραγματα πολυ σβελτα.

    1. με κουρασες αρκετα μεχρι να βγαλω ακρη.
    2. ειτε μας δουλευεις, ειτε δουλευει εσενα η πιτσιρικα και κατ επεκταση αφου το εφαγες πας παρακατω.
    Ελπιζω να συμβαινει το δευτερο.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    34
    Originally posted by krino
    2-3 πραγματα πολυ σβελτα.

    1. με κουρασες αρκετα μεχρι να βγαλω ακρη.
    2. ειτε μας δουλευεις, ειτε δουλευει εσενα η πιτσιρικα και κατ επεκταση αφου το εφαγες πας παρακατω.
    Ελπιζω να συμβαινει το δευτερο.
    χαχαχ ουτε καν ενασ ουδετεροσ το πιστεβει......φαντασου εγω??? παω παρακατω δλδ????

  4. #4
    Ξαδέλφια, μπατζανάκηδες, φορτηγατζήδες,εκτρώσεις, λεσβίες, οργια....Μμμμμμ....

    Αχμμμμμ......

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    βρε ανθρωπε, θελει και μυαλο να καταλαβεις οτι σε δουλευει ψιλο γαζι?
    πες της και εσυ, μπραβο μπραβο, εισαι τελικα πολυ ψαγμενη και μην το ξανασυζησεις.

    Ασχετο,
    αλλα μου κανουν εντυπωση οι σημερινες 15αρες,
    αυτες που ηξερα εγω στην ηλικια μου, δεν μπορουσαν ουτε κατα διάνοια να στησουν τετοιο επιστημονικο σεναριο.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    34
    Originally posted by krino
    βρε ανθρωπε, θελει και μυαλο να καταλαβεις οτι σε δουλευει ψιλο γαζι?
    πες της και εσυ, μπραβο μπραβο, εισαι τελικα πολυ ψαγμενη και μην το ξανασυζησεις.

    Ασχετο,
    αλλα μου κανουν εντυπωση οι σημερινες 15αρες,
    αυτες που ηξερα εγω στην ηλικια μου, δεν μπορουσαν ουτε κατα διάνοια να στησουν τετοιο επιστημονικο σεναριο.
    συγνωμη αλλα ολλα ινε αληθεια.....το προβλλημα δν ινε τον αν μου λεει αληθεια....αλλα ι τελεφτεΑ ερωτισι π κανω πιο πανο στο ποστ μου

  7. #7
    Τι συμβουλή θες φίλε μου?

    Αν όλα αυτά που γράφεις είναι αλήθεια, αν αυτά που σου έχει πει είναι αλήθεια, κάθεσαι και σκέφτεσαι: θέλω να είμαι με αυτή την κοπέλα; Ναι. Δεν θέλω; Όχι.

    απλούστατο.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    34
    Originally posted by Θεοφανία
    Τι συμβουλή θες φίλε μου?

    Αν όλα αυτά που γράφεις είναι αλήθεια, αν αυτά που σου έχει πει είναι αλήθεια, κάθεσαι και σκέφτεσαι: θέλω να είμαι με αυτή την κοπέλα; Ναι. Δεν θέλω; Όχι.

    απλούστατο.
    .
    μ αγαπαει μ το χι διξει οποσ και εγω αυτηνν...αλλα αρκει αυτο???για να συνεχισουμε????....σκεφτομε ολα αυτα κ λεω και τι θα τιν κρατηση να μιν τα κανι και μαζι μου.....μπορει καποιοσ να μου πει ποσ πρεπει να αντιθ=δρασω....μια συμβουλη.....γιατι ιμε πολυ μπερδεμενοσ......?????

  9. #9
    Originally posted by Leondicrazy
    Originally posted by Θεοφανία
    Τι συμβουλή θες φίλε μου?

    Αν όλα αυτά που γράφεις είναι αλήθεια, αν αυτά που σου έχει πει είναι αλήθεια, κάθεσαι και σκέφτεσαι: θέλω να είμαι με αυτή την κοπέλα; Ναι. Δεν θέλω; Όχι.

    απλούστατο.
    .
    μ αγαπαει μ το χι διξει οποσ και εγω αυτηνν...αλλα αρκει αυτο???για να συνεχισουμε????....σκεφτομε ολα αυτα κ λεω και τι θα τιν κρατηση να μιν τα κανι και μαζι μου.....μπορει καποιοσ να μου πει ποσ πρεπει να αντιθ=δρασω....μια συμβουλη.....γιατι ιμε πολυ μπερδεμενοσ......?????
    Να αντιδράσεις όπως νιώθεις. Ακριβώς όμως.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Αν έκανε τα όσα σου έλεγε η κοπελιά δεν θα καθόταν να τα λέει στον κάθε διεκδικητή που θα γνώριζε ..ίσως σε ατομα που θα μιλούσαν την ίδια γλώσσα με εκείνη..

    ..μάλλον φίλε εσύ εισαι αυτός που φαντασιώνεται παρτούζες..

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    34
    Originally posted by vince
    Αν έκανε τα όσα σου έλεγε η κοπελιά δεν θα καθόταν να τα λέει στον κάθε διεκδικητή που θα γνώριζε ..ίσως σε ατομα που θα μιλούσαν την ίδια γλώσσα με εκείνη..

    ..μάλλον φίλε εσύ εισαι αυτός που φαντασιώνεται παρτούζες..
    δεν καταλαβαινω τι εννοεισ...??

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by Leondicrazy
    Originally posted by vince
    Αν έκανε τα όσα σου έλεγε η κοπελιά δεν θα καθόταν να τα λέει στον κάθε διεκδικητή που θα γνώριζε ..ίσως σε ατομα που θα μιλούσαν την ίδια γλώσσα με εκείνη..

    ..μάλλον φίλε εσύ εισαι αυτός που φαντασιώνεται παρτούζες..
    δεν καταλαβαινω τι εννοεισ...??
    Τίποτα το φοβερό. Αηδιάζω όταν διαβάζω 19χρονο να αραδιάζει για 15αχρονο κοριτσάκι λέξεις όπως παρτούζα. και άλλα παρόμοια..

    down below and further down..

  13. #13
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    34
    vince νομιζο μιλασ τη δικια σου γλωσα εγω δν καταλαβαινω κτ απο αυτα που λεσ......και γιατι τα λεσ....

    και γενικα απο οτι καταλαβα με πειρατε πολυ οτι να ναι....οπωσ τα εγραψα ετσι ειναι........

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    σου ειπα τι να κανεις,
    αλλα δεν σου κανει.

    Να αδιαφορησεις και να της πεις οτι οπως ειπατε, δεν θα λετε για το παρελθον σας.
    Που βλεπεις το δυσκολο σε αυτο?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    apo το κακο στο χειροτερο παμε.
    ακου να δεις φιλαρακι.δεν ειμαστε βλαμμενοι.αν οντως ηθελες καποια συμβουλη τετοιου ειδους δεν θα εμπαινες σε τοσο σκανδαλιστικες λεπτομερειες.θα ελεγες με λιγα λογια τι συμβαινει και θα επαιρνες μαλλον αυτο που ζητουσες.τωρα,ετσι οχι,ξεχασε το.μαλλον και μονο που μπηκες στη διαδικασια να αραδιασεις ενα σωρο ηλιθιοτητες μαζεμμενες θα χεις καποιο προβλημα..
    λυπαμαι αλλα δεν μπορω να δω σοβαρα ενα τετοιο μηνυμα.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •