μούρχεται να βάλω τα κλάμματα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139

    μούρχεται να βάλω τα κλάμματα

    Καλημέρα μετά από καιρό. Σας παρακαλώ, όλους μα όλους, σταματάτε αυτό το πράγμα πιά. Κάποτε, με πολύ κόστος ψυχικό το λέω αυτό, κ όχι αυτή τη φορά δεν θα το πνίξω πάλι, εδώ μέσα βρισκόταν η ζωή μου, η αγάπη μου, η χαρά μου και ότι καλύτερο μου συνέβη μαζί σας, χώρια σας, δεν μπορώ παρά να σας ικετέψω, σταματήστε πιά μη γίνεστε αυτό που δεν μπορώ να βλέπω ούτε σε μένα την ίδια.

    Να ζητήσω ΣΥΓΓΝΩΜΗ !!!!!


    Αν είπα, αν έβλαψα, δεν το αντέχω πια, θέλω τόσο να πέσω με δάκρυα σε μιά ζεστή αγκαλιά, δεν μπορώ ...




    Κάντε όλοι το ίδιο, πέστε ο ένας στην αγκαλιά του άλλου, ο κρίνος αλλά και ποιός άνθρωπος αλήθεια δεν έχει αισθανθεί ανάλογα, είναι ο κρίνος που όλοι ξέρετε στα καλά του. Ας πει κι αυτός μιά ΣΥΓΓΝΩΜΗ γιατί υπήρξε άδικος, και στον κηπ, και σε άλλους. Ζητάω όμως εγώ για πάρτη του κι ας τσαντιστεί δεν με νοιάζει.


    Αγάπη θέλουμε όλοι και χάδι στοργικό. Μη βαράτε άλλο, έφταιξα μόνο ΕΓΩ.



    Συγγνώμη συχωρέστε με .....αυτά !!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Lieber, είχα αποφασίσει να μην ξαναγράψω μετά από όσα (ξανά)συνέβησαν, αλλά στο όνομα της παρέας που κάναμε ένα βράδυ στα Βριλίσια με σένα, τον Κρίνο και τον συνεταίρο μου, νιώθω την ανάγκη να σου πω , πως το μήνυμα σου, είναι τόσο ζεστό , ανθρώπινο και αυθόρμητο που δεν θα μπορούσε παρά να με αγγίζει με την ειλικρίνεια του και την ανάγκη για συναίνεση που εκπέμπει...

    Δεν ξέρω για ποιο λόγο ζητάς συγχώρεση, αλλά όποιος κι αν είναι, με τη στάση σου την αξίζεις...

    Το μήνυμα σου μακάρι να φτάσει στις ψυχές όλων εκείνων που με τον ένα ή τον άλλον τρόπο, με τη συμπεριφορά τους άφησαν άσχημα σημάδια στις καρδιές των άλλων...

    Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο....
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Καλημέρα.Δεν ξέρω ακριβώς που αναφέρεσαι,προφανώς στις εντάσεις που είχαν δημιουργηθεί στο forum;Kαταρχήν,δεν αξίζει να κλαις για κανένα forum,δεν αποτελεί παρά ένα κομμάτι της επικοινωνίας σου,δεν εξαρτάται η αυτοεκτίμησή σου από αυτό.Αλλά το μήνυμά σου ήταν ειλικρινές,αν μη τι άλλο,καθώς και αυθόρμητο και αφού ένιωσες την ανάγκη να το βγάλεις από μέσα σου,καλώς έκανες.

    Φυσικά και θα σε ξαναγκαλιάσουμε αφού το έχεις ανάγκη!Ορίστε,σου στέλνω μία διαδικτυακή αγκαλίτσα αμέσως.
    Όμως μην πετροβολάς τον εαυτό σου,δεν χρειάζεται.Έκανες την αυτοκριτική σου,ζήτησες συγγνώμη,δεν υπάρχει λόγος να προσθέτεις άλλα βάρη στον ψυχισμό σου.Την καλημέρα μου έχεις και τις ευχές για μία υπέροχη μέρα!:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by liberchild
    Καλημέρα μετά από καιρό. Σας παρακαλώ, όλους μα όλους, σταματάτε αυτό το πράγμα πιά. Κάποτε, με πολύ κόστος ψυχικό το λέω αυτό, κ όχι αυτή τη φορά δεν θα το πνίξω πάλι, εδώ μέσα βρισκόταν η ζωή μου, η αγάπη μου, η χαρά μου και ότι καλύτερο μου συνέβη μαζί σας, χώρια σας, δεν μπορώ παρά να σας ικετέψω, σταματήστε πιά μη γίνεστε αυτό που δεν μπορώ να βλέπω ούτε σε μένα την ίδια.

    Να ζητήσω ΣΥΓΓΝΩΜΗ !!!!!


    Αν είπα, αν έβλαψα, δεν το αντέχω πια, θέλω τόσο να πέσω με δάκρυα σε μιά ζεστή αγκαλιά, δεν μπορώ ...




    Κάντε όλοι το ίδιο, πέστε ο ένας στην αγκαλιά του άλλου, ο κρίνος αλλά και ποιός άνθρωπος αλήθεια δεν έχει αισθανθεί ανάλογα, είναι ο κρίνος που όλοι ξέρετε στα καλά του. Ας πει κι αυτός μιά ΣΥΓΓΝΩΜΗ γιατί υπήρξε άδικος, και στον κηπ, και σε άλλους. Ζητάω όμως εγώ για πάρτη του κι ας τσαντιστεί δεν με νοιάζει.


    Αγάπη θέλουμε όλοι και χάδι στοργικό. Μη βαράτε άλλο, έφταιξα μόνο ΕΓΩ.



    Συγγνώμη συχωρέστε με .....αυτά !!!!
    Λιμπερ....
    είσαι τόσο μα τόσο φορτισμένη καλή μου.
    Ηρέμησε!

    Σε ευχαριστώ για την ζεστασιά που εκπέμπει το μνμ σου.

    Αγάπη θέλουμε όλοι, χάδι στοργικό, αλλά....

    ξέρεις τι γίνεται?

    όταν δεν μπορούμε να βρούμε έναν τρόπο να στραφούμε μέσα μας για να μας αγαπήσουμε, στρεφόμαστε έξω μας, στον άλλο.
    Κι όταν δεν έχουμε μάθει πώς να δείχνουμε αυτή την ανάγκη για αγάπη, την δείχνουμε με λάθος τρόπο.( με τον τελείως αντίθετο τρόπο καμιά φορα!)

    Προσωπικά δεν νομίζω να έχω να σου συγχωρήσω κάτι, αλλά κι εγώ με την σειρά μου, θέλω να ζητήσω συγνώμη, σε όποιον μπορεί να έβλαψα, γιατί ξέρω πολύ καλά πως δεν είμαι τέλεια.

    Απο εκεί και πέρα, ας την ζητήσει ο καθένας για τον εαυτό του την συγνώμη, σωστά?
    Δεν έχει νόημα καλή μου, να την ζητάς εσύ για τον Κρίνο, έτσι το βλέπω. Αλλά και πάλι, δεν έχει νόημα να την ζητήσει κανείς αν δεν το νιώθει, ή να την ζητήσει οπωσδήποτε στα πλαίσια του συγκεκριμένου φόρουμ.


    Τέλος, μια γλυκιά διαδικτυακή αγκαλιά, θέλω να σου στείλω : )
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    πολυ γλυκο αυτο π εγραψε η λιμπερ.πεστε ολοι στην αγκαλια του αλλου.
    συγνωμη για ολα και απο εμενα.ξερω ειμαι ασυνχωριτη αλλα εγω ζηταω συγνωμη απο τα βαθη μου.συνχωρεστεμαι ειμουν πολυ αδικη.

  6. #6
    βγαζεις πολυ ομορφα συναισθηματα λιμπερ..

    ας ξαναγινει το φορουμ μια ζεστη αγκαλια απο ολους μας για ολους...
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    έρη, απαντάω μετά από ώρες όχι από αδιαφορία, αλλά γιατί δεν ήξερα τι να πω.φταις μόνο ΕΣΥ?ο.κ. δηλαδή βρε καρδιά, όλοι αυτοί που του τη λένε να απευθύνονται στη λίμπερ και θα είσαι ευχαριστημένη?τί έπαθες?είδα μια άλλη λίμπερ σήμερα, όχι αυτή που ξέρω.και στενοχωρήθηκα.σε φιλώ.ελπίζω να είσαι καλύτερα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Πολυ συγκηνητικο το μυνημα σου και να σου πω δακρυσα...δακρυσα γιατι αγγιξες την ψυχη μου...σου στελνω και εγω μια μεγαλη και ζεστη αγκαλια και ευχομαι με την καρδια μου να εισαι καλα...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •