στα ακρα ρουβας - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 49
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Εχει καλο μανατζερ, χωρις αμφιβολια :)
    Ξερεις ποσες προβες εκανε για να αποκτησει αυτο το πλαστικοποιημενο χαμογελο; Δεν σου κανει εντυπωση που και ο Μαρτακης εχει ακριβως το ιδιο χαμογελο;
    Eντάξει σημαντικό χαρτί ο μάνατζερ αλλά όχι το παν.Πρέπει κ να το\'χει κάποιος.
    Άλλο Σάκης,άλλο Μαρτάκης π.χ.προσωπικά τον ξέχασα κιόλας,ενώ ο Σάκης είναι Σάκης(δεν είμαι ρουβίτσα πάντως :P αλλά η αλήθεια να λέγεται).
    Για μένα έχει μέτρια φωνή,πολύ καλό χαρακτήρα,προσωπικότητα σταρ κ πολύ καλό μάνατζερ!

    Πάντως βλέπω θετικό για τον οποιοδήποτε να δοκιμάζει πράγματα κ θα κρίνω εφόσον δω την ταινία.
    Που ξέρετε,μπορεί να παίζει ωραία ρε παιδιά!
    Εντομεταξύ δεν έχω δει ούτε το αλτερέγκο οπότε κ δεν έχω ιδέα σχετικά με το υποκριτικό του ταλέντο,πόσο περισσότερο να το κρίνω...

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Οι serial killers δεν είναι σχιζοφρενείς. Δεν ξέρω τι θέλει να περάσει το έργο, ελπίζω όχι αυτό όμως.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Mην ξεχνας πως δεν εκανε αμεσως επιτυχια ουτε αυτος και επισης για καμια 5ετια τον ειχε ξεχασει και η μανα του :D
    Και τωρα ακομα ειναι απλα παρουσιαστης γιατι απο επιτυχιες ...:cool:
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Ας μην υπερβάλλουμε ο άνθρωπος δεν είναι τενωρος αλλά οχι και αφωνος έχει αστέρι σίγουρα στο τέλος θα πούμε ότι είναι τέρας ασχήμιας.Τα δόντια και ποιός καλλιτέχνης δεν τα έχει φτιάξει.Τουλάχιστον έκανε καλή δουλειά ο οδοντίατρός του ελεος είπαμε.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Αναφερθηκα στο πως χαμογελαει που ειναι αποτελεσμα πολλων ωρων προβας και οχι αν εχει λευκα δοντια κτλ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Mην ξεχνας πως δεν εκανε αμεσως επιτυχια ουτε αυτος και επισης για καμια 5ετια τον ειχε ξεχασει και η μανα του :D
    Και τωρα ακομα ειναι απλα παρουσιαστης γιατι απο επιτυχιες ...:cool:
    Εντάξει τα πάντα έχουν σκαμπανεβάσματα,δεν είναι υπολογιστής να έχει σταθερά επιτυχίες.
    Όσο για το Μαρτάκη,κανείς δεν ξέρει τι μέλει γενέσται πάντως Σάκη δεν μου θυμίζει(είναι πολύ υπερόπτης κ μέτριος από άποψη λάμψης,το ύφος σταρ που έχει φτιάξει είναι απλά φτιαχτό και όχι έμφυτο)αλλά εν τέλει τι πιστεύεις?ο οποισδήποτε έχει έναν καλό μάνατζερ και είναι διατιθημένος να κάνει ώρες πρόβες μπορεί να βρεθεί στη θέση του Σάκη?
    ή της Μαντόνας ή του οποιοδήποτε?α τώρα που είπα Μαντόνα που την ξέρει ως και η γιαγιά μου έχει τη φωνή που ταρακουνάει τον πλανήτη?Απλά είναι αυτό που είναι κι αυτή κι ο καθένας και ανάλογα λάμπει,ανεβαίνει,κατεβαίνε ι,παραμένει.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by Arsi
    εν τέλει τι πιστεύεις?ο οποισδήποτε έχει έναν καλό μάνατζερ και είναι διατιθημένος να κάνει ώρες πρόβες μπορεί να βρεθεί στη θέση του Σάκη?
    ή της Μαντόνας ή του οποιοδήποτε?
    To να συγκρινεις ρουβα με μαντονα δεν στεκει. Εκτος ελλαδας δεν τον ξερει σχεδον κανεις.
    Οσο για αν μπορει με ενα καλο μανατζερ να βρεθει στην θεση του ναι, αρκει να ειναι προθυμος να κανει οτι του πει. Το να εντυπωσιασει τα κοριτσακια ειναι κατι πανευκολο
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Δε συγκρίνω απλά είναι μια σταρ κι αυτή,θα μπορούσα να πω κάποιον άλλον αλλά έφερα αυτό το παράδειγμα γιατί ούτε κι αυτή έχει τη φωνή του αιώνα...κι όμως βρέθηκε εκεί που βρέθηκε.Κινήθηκε με τέτοιο τρόπο και επιλογές ώστε να ανέβει εκεί που είναι.
    Κ για το Σάκη τώρα...δεν είναι άβουλο ον,ούτε αυτός,ούτε τα κοριτσάκια,δεν είναι τυχαίο που κάποιους όσο και να τους φτιάξουν δε στέκονται ή στέκονται για πολύ λίγο κ μετά ξεχνάς τα πάντα γι\'αυτούς.
    Δλ πιστεύεις πως αν έπαιρνες την απόφαση να κάνεις τη δουλειά του Σάκη θα έκανες την καριέρα του?κ ο ψινάκης θα σε διάλεγε?κ αν ναι γιατί?τυχαία?(νομίζω δεν έχει τον ψινάκη πάντως τώρα ε?)

    Αλλά πολύ \'\'κακία\'\' για τον Σάκη Ο_Ε_Δ καλά είπε η ρέμεντι νομίζω πως τον ζηλεύεις!!!!:P:P

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Ποια δουλεια του Σακη να εκανα βρε; Διαφερουμε τρομερα γιατι δεν θα εκανα ποτε τοσες παραχωρησεις, δεν εχω την εμφανιση του, παω με κοπελες κτλ :P
    Ειναι η ζηλεια μου φωτια που καιει τα στηθια :cool:
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    Ποια δουλεια του Σακη να εκανα βρε; Διαφερουμε τρομερα γιατι δεν θα εκανα ποτε τοσες παραχωρησεις, δεν εχω την εμφανιση του, παω με κοπελες κτλ :P
    Ειναι η ζηλεια μου φωτια που καιει τα στηθια :cool:
    :D:D:D

    αν και πάλι κατηγορείς τον αγαπητό σάκη:mad:

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Αμαν ρε συ με τον Σακη Μπουλα, ελεος :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    εισαι ο ορισμος της ρουβιτσας :P

    δεν θα έχεις ρίξει ούτε μια ματιά φαίνεται στο θέμα της μουσικής που είχα ανοίξει.
    γιατί αν είχες κοιτάξει, δεν θα είχες δει ρουβά. ;)
    http://www.mazi.org.gr/

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by sunset
    Παιδια εχει φωνη ο ρουβας?οχι πειτε μου εχει θα κανω χαρακιρι!!να χουμε και ενα γουστο μην τα ισοπεδωνουμε ολα ουτε ημαστε 12 χρονων που και στα 12 χρονα τεσπα..ειπαμε ειναι ενας κυριος σοουμαν με ταλεντο σε πολλα εκτος απο την φωνη που παλευει πολυ για την κατα τα αλλα ανυπαρκτη φωνη...το οτι δεν σπανε τα τζαμια του σπιτιου του δεν σημαινει οτι αυτοματως εγινε καλλας...ο νοων νοειτω.




    \" Τον Οκτώβριο του 2004 ο Σάκης συμμετέχει ως Guest σε τρεις μεγάλες συναυλίες της απόλυτης Ελληνίδας ερμηνεύτριας και φίλης του, Νάνας Μούσχουρη. Ο Σάκης εμφανίζεται για πρώτη φορά στη Φιλαρμονική του Βερολίνου (4/10) αλλά και στο Μέγαρο Μουσικής (10-11/10) και κερδίζει τις εντυπώσεις \"

    από το βιογραφικό του ;)
    http://www.mazi.org.gr/

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by sunset
    νεα ταινια που υποδυεται τον σχιζοφρενη εγω πιστευω προσβαλλει καπιια ατομα αφου τα παρομοιαζει σαν ατομα που ανα πασα στιγμη πιανουν οπλο τι λετε?



    Παράθεση:
    Originally posted by sunset
    επειδη ειπατε για την μπεζαντακου κανονικα αυτα τα μην τα πω ζωα και τα λατρευω πρεπει να πηγαινουν σπιτια τους και να βγαινουν μετα απο δεκα χρονια που θα χουν συνελθει..οχι τραγουδιστρια ουτε ανθρωπος δεν λεγετραι αυτη μου βγαινει η καθε κοκαινομανης σουργελο και το παιζιει κατι...προσβαλλει πρωτα τον ευατο της γιαυτο την ειπα ζωο.
    http://www.mazi.org.gr/

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by arktos
    \" Τον Οκτώβριο του 2004 ο Σάκης συμμετέχει ως Guest σε τρεις μεγάλες συναυλίες της απόλυτης Ελληνίδας ερμηνεύτριας και φίλης του, Νάνας Μούσχουρη. Ο Σάκης εμφανίζεται για πρώτη φορά στη Φιλαρμονική του Βερολίνου (4/10) αλλά και στο Μέγαρο Μουσικής (10-11/10) και κερδίζει τις εντυπώσεις \"

    από το βιογραφικό του ;)
    Oι καλες φιλιες δεν κανουν τον καλο τραγουδιστη. Οπως και ο Ρεμμος που επειδη ειχε διασυνδεσεις και τραγουδισε με την Μαρινελα την ειδε Παβαροτι.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •